עכשיו שאת יודעת לוחש לך את אהבתי |ל

דברים שבלב למישהי שבלב

דולפין קטן הינני דולפין לעד אשחה לעבר אהבה אמצא את ליבה אשייט למרחקים אבנה לה ארמונות מצדפים אקח אותה על גבי לראות את יופיו של הים ליבי פתוח ואת שוחה לומדת עליו אשחה לעבר האין סוף אשחה לאושר אתקל בכרישים אחתוך אותם כעיוור אגן עלייך משיניים חדות וטורפות אנצור אהבתך לעד אשמור עלייך מכל רע דולפין קטן וחכם אינטלגנטי שופע בטוב בעל לב זהב אקח אותך לראות את הים אראה לך פנינים אשים אותך על צווארך לאות הערכתי אשייט במהירות האור לקחת אותך למקום בטוח בו לא תרגישי כאב עצבות ודברים שבלב אקח אותך אל הנצח בו שורר השקט השלווה המרגוע והנפש אקח אותך לשדות ירוקים הפרחים מאירים את ניחוח האוויר אקח אותך לגן העדן שם יש אהבה כנה ואמיתית אנשים תמימים אקח אותך לשמיים בהירים וצבעי הקשת בצבעי ליבי אקח אותך למקומות בו רק אני ואת קיימים הרחק הרחק מאוייבים ואנשים רעים ... אבנה לך חיים חדשים אהבה אמיתית אראה לך ירח כוכבים ומיים מאוהבים עלי על גבי מלאכית קטנה אני הדולפין ואני שלך נגיע ביחד לגן העדן רק תני נשיקה קטנה אהיה לך לנסיך ביבשה ודולפין בים ונשוט למנוחה אוהב אותך נשמתי אוהב אותך חים שלי הכל מכוון מהלב רצוי שתדעי אלה דברים שבלב מיום שהכרתיך

טאKילה

New member
עכשיו רק תדע\תדעי שזו הצפה בפורום!!

לא יתכן שתפתח\י הודעה אחר הודעה, כאילו דף הפורום נועד רק בשבילך..
בבקשה להקפיד להעביר הודעות בשירשור אחד, או במסרים. המשך יום טוב.

למעלה