עכשיו נפלו גם על שמעון פרס

אישון34

Well-known member
יצאה אהבלה לגמרי קולט , אך אומרים אנחנו בדור שכבר כזה מגעיל לשמוע את כל השלדים שיש לאדם..
אנו בדור שכל מה שאישה אומרת על פגיעה מינית נחשב לאמת.

אז במקום להחשב למאהבת - היא נחשבת לנפגעת.

אני בטוח שמר"צ ומפלגת העבודה יתנערו מפרס.

אני בטוח שבבית הנשיא יורידו את פיסלו.

מספרי ההיסטוריה שמו ימחק.

אישוניאיש.
ככה יעשה לאיש שאישה לא רוצה לזכור.

Yakir4179

Well-known member
אנו בדור שכל מה שאישה אומרת על פגיעה מינית נחשב לאמת.

אז במקום להחשב למאהבת - היא נחשבת לנפגעת.

אני בטוח שמר"צ ומפלגת העבודה יתנערו מפרס.

אני בטוח שבבית הנשיא יורידו את פיסלו.

מספרי ההיסטוריה שמו ימחק.

אישוניאיש.
ככה יעשה לאיש שאישה לא רוצה לזכור.​
לא נראה לי הוא מיוחס , יבלעו כולה רומן בהסכמה כנראה , אם הוא היה ימני או ספרדי היה כבר נשחט..
מי שיודע את האמת תמיד ירים גבה מה קרה פתאום?​

היה לו רומן עם קולט אביטל, וגם היה לו רומן עם דליה איציק. בוודאות מלאה.
חבר שלי למילואים היה בצוות האבטחה שלו, והם היו צריכים להמתין לו בחוץ בכל מיני בתי מלון עד שיסיים מה שיסיים.

עכשיו כשהוא הלך לעולמו, היא פתאום נזכרה לטהר את שמה.
בקיצור הוא היה גבר לא רגיל שבתשעים שנה רק 2

Yakir4179

Well-known member
בחיי שאני לא מבין…
ומה איתה? היא לא בן אדם?
מה זאת אומרת נפלו עליו ושנאת נשים?
זה אומר שכל פרה קדושה תשחט בכלל המי טו וכו בשעת הצורך , הייתי בטוח שזכרו יהיה מוגן, עכשיו עם פרסומים כאלו ויש את מרכז פרס לשלום , אני בספק אם יקראו על שמו מבנים וכו
צריך להבין את השלכות על הפרסומים האלו, כל אזרח בר דעת יודע שלפני עשורים היה תקופה אחרת ומה קרה צצת עכשיו?

קח את גנדי למשל , אחרי ששת הימים ובשנות ה70 קציני צהל היו אלילים מה שנקרא בחברה, ולכן גם היו מחוזרים גם רצו להיות איתם וגם הם חשקו בנשים וגם בחיילות וקצינות והיו מגיעים לבתים לבקר , אז היא לא יכלה להתמודד ולגרש אותו או לא לפתוח הדלת , ואז פתחה והוא נכנס לקפה ואז חיזר והוביל לזיון , זה שאחרי 40 שנה בגלל שהקימו מחלף על שמו מצאו אותה בכדי שתתן עדות ותכפיש את שמו זה משהו אחר!

שוב אין לנו הקלטות מכתבים וכו רק עדות בעל פה לתקשורת!

רק חסר לנו שיגידו שרזוולט או ניכסון הטרידו וזיינו מהצד, אני בטוח שכן הם בני אדם , אבל מה זה אמור לעניין אותי או מה קרה למי שזרמה איתם לחדר במלון

צודק
מה זה אמור לעניין אותך בכלל שהוטרדה ואולי גם הותקפה,
הרי למי זה מזיז…
רק בריאות.

תמשיך עם הסיסמאות של מי טו כאילו שיש קשר,
הרי יש מספיק קליינטים טיפשים שקונים את זה.

אבח"י

Well-known member
זה אומר שכל פרה קדושה תשחט בכלל המי טו וכו בשעת הצורך , הייתי בטוח שזכרו יהיה מוגן, עכשיו עם פרסומים כאלו ויש את מרכז פרס לשלום , אני בספק אם יקראו על שמו מבנים וכו
צריך להבין את השלכות על הפרסומים האלו, כל אזרח בר דעת יודע שלפני עשורים היה תקופה אחרת ומה קרה צצת עכשיו?

קח את גנדי למשל , אחרי ששת הימים ובשנות ה70 קציני צהל היו אלילים מה שנקרא בחברה, ולכן גם היו מחוזרים גם רצו להיות איתם וגם הם חשקו בנשים וגם בחיילות וקצינות והיו מגיעים לבתים לבקר , אז היא לא יכלה להתמודד ולגרש אותו או לא לפתוח הדלת , ואז פתחה והוא נכנס לקפה ואז חיזר והוביל לזיון , זה שאחרי 40 שנה בגלל שהקימו מחלף על שמו מצאו אותה בכדי שתתן עדות ותכפיש את שמו זה משהו אחר!

שוב אין לנו הקלטות מכתבים וכו רק עדות בעל פה לתקשורת!

רק חסר לנו שיגידו שרזוולט או ניכסון הטרידו וזיינו מהצד, אני בטוח שכן הם בני אדם , אבל מה זה אמור לעניין אותי או מה קרה למי שזרמה איתם לחדר במלון
הטקסט הזה הוא "הקינה על היות האשה סובייקט שלם"

למעלה