עכשיו חזרתי ממסעדת "אחוזת הלפרין"

מ צ ד ה

New member
עכשיו חזרתי ממסעדת "אחוזת הלפרין"

בב"ש, לשם לקח אותי המתוק שלי בהפתעה לרגל יום הולדתי (24). המקום מעוצב יפה, פשוט, תאורה עמומה, מלצריות שקטות ומבינות עניין בשאלות (מה זה קונפי ומה זה קניש'ס). הזמנו מרק היום (או לפי נטיית ליבו של השף) שהיה מרק עדשים עם פטריות (אני לא אוהבת פטריות! דבר שציינתי בפני המלצרית כשהציעה לנו לקחת פטריות שארדונה כמנת פתיחה... אבל הפטריות מהמרק נשלו לכף של החבר). המנה הייתה קטנה והוגשה בקערה ששוליה הותירו עוד מקום רב למרק כדי "לנגוע" בהם, כך שהיה לא נעים בעיניים לראות כמה מעט מרק הושם בקערה הענקית. כעיקרית הזומן ע"י האהוב אסקלופ עוף ברוטב חרדל ודבש (ציפיתי למשהו פחות מתוק אבל המנה הייתה טובה) ומשיחה ששמענו התברר שהפירה חלבי אז הוחלף לתפודים, המנה לוותה בגזירים דקים של פלפל וקישוא ומעל כרובית. אני הזמנתי מולרד (שילוב/הכלאה של אווז וברווז) בקונפי (מבושל בשומן של עצמו) ברוטב שזיפים עם קניש'ס (כיסונים ממולאים בתפו"א). היה טעים מאוד, היין הורגש היטב ברוטב אבל אם כבר מביאים כמות כזו של שומן שייתנו גם משהו ל"נגב" איתו (לחם עלה 12 (!) ש') הכיסונים היו טעימים ואני חשובת שתוספת של בצל קצוץ מטוגן יכלה להוסיף להם המון. את הארוחה ליווה יין מרלו אדום (לי) וטובורג (לו), לא לקחנו קינוח כי הם היו חלביים (והחבר שומר). סה"כ, היה טעים, המחיר הסתכם ב-170 ש' (לא כולל שירות וקינוח). בתיאבון! מ צ ד ה

Rebeccan

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

פרינצסה
בגן הפרחים

ברוזונת

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif

נשמע חביב ביותר! תיקון קטן - מולארד = הכלאה של 2 סוגי ברווזים

למעלה