עכשיו חזרתי ממסיבת רווקות

לימור111

New member
עכשיו חזרתי ממסיבת רווקות

ובין כל הסיפורים על הכלה דיברנו כמובן גם על גידול ילדים. כששוחחו על לידות ובתי חולים שאלה אותי אחת הנשים איפה נולדה קרן. באופן הכי טבעי עניתי לה: באוקראינה. אם כן, היא אמרה, יש לי משהו לספר לך אחרי המפגש. אוקיי אמרתי, וחשבתי לעצמי שבוודאי יש לה קרובי משפחה שם או משהו מעין זה. ואז, בסיום הערב, היא ניגשת אלי ומספרת: גם אני מאומצת. היא גוללה בפני סיפור אימוץ מרתק. שעה וחצי עמדנו במגרש החניה ודיברנו על נושאים רבים ושונים שקשורים לאימוץ, יחס הסביבה, נושא הילד הנבחר, הפצע שלעולם אינו מגליד לחלוטין, יחסי אחים מאומצים ומה לא.

דנה666

New member
נשמע, שאת קיבלת את המתנה שלך../images/Emo8.gif

את יכולה לשתף במשהו מעבר למה שכתבת ? הארות מיוחדות שקיבלת ? למה לא נכנסתן לאיזה בית קפה בינתיים ?

לימור111

New member
בשבילי זאת היתה פגישה מאוד חזקה

ברמה הרגשית. גם בשבילה. גם דמענו במהלך השיחה. אני לא מרגישה חופשיה לכתוב את מה שסיפרה לי כיוון שזהו סיפור החיים שלה, לא שלי. אני אציע לה להכנס לפורום ואולי תוכל להעזר ולעזור. קיבלתי המון המון הארות ותובנות. למה לא נכנסנו לבית קפה? שאלה טובה!

מיכל@ל

New member
נשמע כמו מפגש מרגש ../images/Emo23.gif

בלי להכנס לפרטים אישיים,יש משהו שהיה עבורך חזק במיוחד מהדברים שלה ?

קייצית

New member
איזה יופי של דבר../images/Emo140.gif

לפעמים אני שוכחת שיש מחיר להסתגרות בתוך עצמי, זה נפלא שנפתחים לעולם העולם לעיתים מחייך חזרה ונראה לי שאכן קיבלת מתנה.

קייצית

New member
איזה יופי של דבר../images/Emo140.gif

לפעמים אני שוכחת שיש מחיר להסתגרות בתוך עצמי, זה נפלא שנפתחים לעולם העולם לעיתים מחייך חזרה ונראה לי שאכן קיבלת מתנה.

למעלה