עכשיו זה שדרות מתי זה יגמר???

בת-עמי

New member
עכשיו זה שדרות מתי זה יגמר???

הנה שוב עליית מדרגה בפעם אני לא יודעת כמה אתם לא שמים לב מה קורה כאן??????? אפשר להבין איך אתם מדברים על דו קיום????? דו קיום??????? אולי בחלומות בכל מקרה שתדעו לכם כל השמאלנים המתלהבים אתם זורקים דו קיום דו קיום בואו תקיימו את זה תעברו לגור בסמוך לכפרים הערבים. אתם לא תעמדו בזה חודש אתם תישברו בגלל היריות וכל השמאלנים שניסו את זה נכשלו אז לפני שאתם זורקים לאוויר דו קיום דו קיום תחשבו מה אתם עושים בשביל זה

מתן 1

New member
רק עם ישראל !

כאן יש מקום אך ורק לעם ישראל. יש להיכנס בכל הכח בפלסטינים עד שאחרון מהם לא ישאר כאן. זה יגרום גם לערבים ישראלים להיות בשקט. כולם צריכים לדעת שמדינת ישראל היא מעל להכל כי אין לנו מה להפסיד ואין לנו לאן ללכת

B.Shokor

New member
איזה מסכן של ראש קטן אתה!!!

אתה חושב שרק לישראל יש צבא? אתה חושב שרק לאמריקה יש צבא? מאיזה צד אתה מסתכל על ישראל וארה``ב.. שתדע.. לערבים יש רבע כדור הארץ, אתה יודע מה פירוש המלה ``רבע כדור-הארץ``????? אם לא לך ותלמד.. וחוץ מזה אתה חושב שארה``ב עד הימים האחרונים שלה תגין עליך? האם אתה יודע שאם נפרצה מלחמה עולמית שלושית ארה``ב היא הראשונה שתתפוצץ? שכחת שיש שתי מדינות בשטח כמו ``סין`` - ``ורוסיה`` שכיום הם סיכון ביטחוני על חיי ארה``ב. שכחתה שלעירק יש נשק שיכול לפוצץ את כל ה 21 אלף כ``מ שלך בלחיצת כפתור אחת? שמעת שסדאם חוסין הוא טרוריסט ובן-אדם משוגע שבכל שנייה אמור ללחוץ על הכפתורים האלה ולפוצץ אותך.. שמעת,,, (נשאיר העוד לפעם הבאה)..

ביילי_007

New member
ארצות הברית תשרוד גם בלי...

מר, מנהל פורום יקר!!!!!! קראתי את דבריך, ואני חייב להגיד מכל הדברים שרשמת, זה הדבר הכי... ששמעתי (מר, מנהל פורום, סליחה על גסות הרוח שלי). ``לא רק לישראל יש צבא``, זה נכון. ``לא רק לאמריקה יש צבא``, זה גם נכון. ``לערבים יש רבע מכדור הארץ...`` זה גם נכון. אבל מה יש לנו (אמריקה וישראל) שאין לרבע מכדור הארץ(הערבים) אין להם דמוקרטיה, אין להם חופש, אין להם חיים, אין להם כסף כתוצאה משחיתות של הדיקטוטרים הערבים. ורק שתדע שארצות הברית חזקה, יותר חזקה מכל הרבע מכדור הארץ (ערבים). ואם תפרוץ מלחמת עולם שלישית, הראשונה שתפגע היא לא ארצות הברית, ידידי מר. מנהל פורום, אלא המדינה שתרים ראש כנגד הדמוקרטיות, אם זה יהיה עיראק אז היא תשלם על כך, אם זה סין אז היא תשלם בריבית על החוצפה של פעמיים פגיעה. ורוסיה - מדינה חולה. חוץ מזה - העובדה שאתה רושם רבע מכדור הארץ יש מזה רושם מאיים, אז אנו לא פוחדים, אנו נגן על הדמוקרטיות ועל החופש ועל הצדק הגולבלי - וזה המטרה של ארצות הברית, ישראל ברטניה וצרפת. תודה,

בת-עמי

New member
דבר אחד ברור

שאם נתלהב יותר מידי מהצבא שלנו אז חבל``ז שש``ב אני לא מקנאה בנו כשכל העולם עלינו ראיתם איך העולם הגיב על הכניסה לרצועת עזה???

B.Shokor

New member
ידידי היקר ביילי..

דבר ראשון אני לא עושה רושם על חשבון מלחמה ועל חשבון אנשים שימותו.. נכון שלמדיניות ערביות אין דמוקרטיה (חוץ מלבנון), אבל מי אמר לך שלמדינות ערביות אין כסף??? (זו בדיחה?) האם למדו אותך בבית-ספר על מדינות המפרץ? האם למדו אותך בבית-ספר על סעודיה? האם למדו אותך בבית-ספר שהמדינות האלה הם אחת המדינות הכי עשירות בעולם? אתה מדבר על מלחמה עולמית שלישית? תגיד, נראה לך שארצות הברית ואירופה העולם הראשון יסכים לכנס למלחמה עולמית שלישית אחרי שכל מדינה בנתה את עצמה? )בטח שלא יעשו(. אבל מה עם המדינות הערביות, שאתה בעצמך אמרת שאין להם חיים, אין להם דמוקרטיה,! הם מחכים לרגע הזה של מלחמה עולמית שלישית כי אין להם על מה לפחדד. נ.ב. אל תשפוט על שום מדינה אם אתה לא מכיר

ביילי_007

New member
לבנון - דמוקרטיה...

על מי אתה עובד מר. מנהל פורום - הנשיא מדמשק מינה את לאחוד, זה דמוקרטיה...., למרות שאני חייב להיות הוגן וצודק - דמוקרטיה פרלמנטרית אכן יש להם - ואני דיי שמח שמדינה ערבית נכנסה למעגל המדינות הנאורות. נ.ב גם טורקיה מדינה דמוקרטית - חבל שלא ציינתה אותה. תודה

B.Shokor

New member
עובד על עצמך!

ביילי_007 היקר שלי.. וואאאאוווו, גם אני שמעתי שהנשיא של דמשק מינה את לאחוד, (גם אתה שמעת?).. אתה רוצה לדעת מאיפה שמעתי את הידיעה הזאת? לפני מספר ימים ישבתי עם קבוצה של נשים על כוס קפה, ושמעתי מהם מה שאמרתי לך בקשר לנשיא סוריה ולחוד. אה אה סליחה.. גם בא לבית שלנו קבצן מהשטחים וספר לי את הסיפור הזה (מטקטק ללסלאם עליכום).. אני מציע לך מר ביילי_007 היקר שלי לא להתלהב מכל דבר שאתה שומע, אלא מכל דבר שאתה רואה. שלך ב.שוקר מ.הפורום

diki100

New member
אה הא! אתה בעצמך אמרת את זה

שיש לערבים רבע מכדור הארץ! אתה רואה? אז למה הם צריכים את ישראל ועוד להתמודד עם הישראלים ושיהיו להם עוד צרות? ואם הם מתעקשים שיהיה להם לבריאות... יכול להיות שבסופו של דבר הם יבינו שהם לא יקבלו כלום ואולי דווקא כן מי יודע בכל אופן בקשר סדאם... ולארה``ב תאמין לי שהם מספיק גדולים ועירק תקבל יופי על הראש אם יזוז רק יכוון את האצבע שלו לכיוון הכפתור... ואתה יודע את זה טוב מאד ואה``ב מספיק חכמה והיא יודעת לפתור את הבעיות שלה בעולם שלנו ככל שאדם הוא יותר עשיר עם מעמד גבוהה בחברה הוא יותר חזק וצליח הכל התחומים וכולם רוצים להיות איתו לכן הרבה מדינות לא צריכות את הבעיה הענקית שהיא להיות אוייבת של ארה``ב טוב דיי אין לי כוח לכתוב יותר : ))))))

B.Shokor

New member
ושוב בפעם ה 1000000000 H-) H-) H-)

אתה יודע מה הבעייה שלנו (הישראלים), היא שיש לנו ראש של טמבל שלא מבין כלום או במילה אחרת לא רוצה לשנות את דעותיו! בפעם ה 10000000 אני אומר לך ולאחרים אותו דבר שכולנו יודעים, הבעייה היא לא על ה 21 אלף ק``מ, אלה הבעייה היא: על הזכרונות של הערבים, הם נולדו פה, גם ההורים שלהם, את כל הזכרונות שלהם פה, גם המקומות הקדושים שלהם, גם הבתי-עסק שלהם! על כך הם נלחמים אחי היקר. וחוץ מזה, גם לארה``ב יש שטח ענק מאוד, אז למה העם היהודי צריך את ישראל? וצריך להתמודד עם הפלסטינים ויהיו להם עוד צרות? ואוליי בסופו של דבר לא יקבלו כלום! (בטח שתגיד לי כי הזכרונות שלנו פה, וכי המקומות הקדושים שלנו פה...).. אתה יודע מה היא התשובה הנכונה: ארה``ב רוצה לשלוט על העולם, והיא משתמשת בעם הישראלי ``כחמור`` שיוביל אותה למטרה שלה והיא כמו שנזכר לשלוט בעולם. ארצות הברית הביאה אותך לפה בשביל שיהיה לה כוח גם במזרח התיכון, הביאה אותך למרות שהיא יודעת שסיכוי של 99.99999% שתמות, אבל בשביל הטרונות שלה מוכנה לעשות הכל.. אתה רואה עד כמה הפוליטיקה מסריחה, ואנחנו ממשיכים להתפקח אחד נגד השני? ולא רוצים לחסוך זמן?

dikla100

New member
בארה``ב יש נאצים!!!!!!!!!! H-( H-( H-( H-( H-(

רוצים להרוג את העם היהודי! אין לנו ארץ אחד מלבד ישראל

B.Shokor

New member
לא אנסה לזכור..

כי כנראה שאתה לא מבין מה הכוונה הנכונה מאחורי דבריי

B.Shokor

New member
אין צורך..

אין צורך לעבור ולגור בכפרים ערביים בשביל להוכח שאני או את או היא שמאלני... מספיק שתכבדי את דעותיי ותתיחסי אליי כבן-אדם.

dikla00

New member
זה צריך להיות הדדי

ולא לקרוא לאנשים גזענים או... בכל מיני כינויים כמו אוהבי שלום ושטויות כאלה תתנו כבוד ותקבלו כבוד

בת-עמי

New member
אני מתייחסת אליך כמו אל בן-אדם

אבל זה סתם מעצבן שמי שזורק דו קיום לאוויר לא מיישם

למעלה