עכשיו זה רשמי-

razyho

New member
זה כבר רשמי הרבה שנים

אבל אף אחד לא רוצה להצטייר כשונא חתולים! עד שיום אחד........ יום אחד נתעורר ויהיה מאוחר מדי ואז יהיו חייבים לחסל את החתולים ברחוב בלית ברירה, כי בריאות הציבור מעל לכל.
 

אתד

New member
איזה הגזמה..

מי יודע איזה חתולים אלו בדיוק ומה תנאי הגידול שלהם שבגלל זה הם טורפים, יכול להיות שהם פשוט מורעבים בטירוף לי יש תרנגולות, ציפורים שבאות לאכול איתם, חתולים, תוקי גדול שברח כנראה למישהו (ובקרוב כלב) כולם חיים באידליה גם כשהעופות הביאו אפרוחים קטנים אף אחד לא נגע בהם, לעומת זאת כשבא שכן והביא לכאן תרנגול קטן כי לא רצה אותו החתולים כן רצו לתקוף/לשחק איתו מה שהם לא מעיזים עם מי שלא "זר" עד שהעברנו אותו למישהו אחר שיש לו עופות, כך שאולי הכל חינוך? קשה להאמין אבל זה הוכיח לנו שיש לחתולים שלי מוח (גם אם פצפון) שלמדו לא לפגוע בעופות של הבית... מסתבר. חוץ מג'וקים (שכנראה מזמן כבר החליטו לארוז ולחתוך מכאן) לא ניצפו תקיפות של שום בעלי חיים, אולי עכברוש אחד וכמה עכברים אבל הם לא ממש הורגים אלה מביאים להראות אותו (בדרך כלל מביאים למיטה) וכמו שראיתם כבר מההודעה למעלה שגם יונים לא ממש "עושות" להם את זה...
 
כמו במקרים אחרים -

גם כאן האדם אשם... ואם כבר מדברים על אשמת האדם, האין אנחנו מין פולש המסכן מיני בע"ח רבים...? סילוק ההומוספיאנס לאלתר?...לא.
 

kobko1

New member
קודם כל האדם הינו מין פולש...

האדם בפלישתו לנישות של טבע נקי בעבר. בכך הפר את המאזן של קיום הטבע עלי אדמות!!! אתה עם הדעה שלך בענין החתולים אתה הולך אחרי פרופ' מנדלסון ז''ל שקרא לחסלם על גבי עיתון הארץ מספר שנים טרם מותו, בדעה משותפת זו אל תראה כבוד גדול!!!
 
למעלה