עכשיו דפדפתי לי...

יהיה

New member
עכשיו דפדפתי לי...

בין עמודי הפורום והגעתי להודעות ממש ישנות שלי עוד כששם המשתמש שלי בפורום היה "גילי-בן ובודדה" והגעתי למסקנה אחת! פעם הייתי יותר מצחיק... הייתכן שהזמן עושה את שלו? הייתכן שהתבגרתי? לעעעעעעעעע...

יהיה

New member
לעעעעעעעעע נכון!!!

מדד השנינות אומר שנשארתי באותה המידה לא? אני לא יכול להיות בוגררר!!! לו לו לו לו!!! לו רוצייייייייייייייייייייי גילי שלה

נו ברור שאחרי...

שנה הם כבר לא יהיו מצחיקות!!! ואת מה עושה פו? לא היית אמורה לנסוע עם כולם לטרבינוס על המימוס? אה? אה? מיכונמת יש לי שאלה חשובה! מדוע הזברה מתעטשת כל פעם מחדש שאומרים שהיא לא לובשת פיג´מה? ועוד משו מקו תמליצי לי על סרט לקחת, בא לי לשכור סרט בוידיאו אחרי העבודית... משו כייייפית

לו לו לו בא לי לפכות...

אח"כ נוש תבוא וכולי אהיה דמעות... ואז חננה וענינים...עסק לא נעים... אני אחפש לי איזו קומדיה וואי וואי אולי יש מת לצעוק 2? ראיתי את 1 ולא יכלתי להפסיק לצחוק מסכנה נוש שיגעתי אותה אחרי הסרט... טוב נו נראה כבר מה יש... ביי קציצונת ביבים שכמוך!!! גילי שלה

lilo

New member
אפשר להיתערב?

אמרו לי שעיר של מלאכים על הפנים... אני ממליצה על חופשיות על הבר...

אפשר לענות?

עבדו עלייך. אחלה סרט שבעולם.. קודם תיראי אח"כ. תגידי שאיכסי... דבר שני.. חופשיות. גם יכולה להיות נחמד מאוד... הממממ.... ומיית לצעוק.. לא ניראה לי שזה כבר יצא לוידאו... אולי יש בDVD.... ואתה עושה לי חשק... גם סרט. והDVD לא מחובר.. ואני יעשה פו בלאגן עכשיו... ו. אוף. בעעעעע

lilo

New member
אפשר לענות בחזרה?

לילה טוף

lilo

New member
אפס!!!!!!!!!

לי יש הרבה יותר מה להגיד!!! אבל כמו תמיד, מדברים בשבת לא?

הממ...

אם כופרים אז עד הסוף... אולי אני אחזור לעשן רק כדי לחלל את השבת יותר! מה את אומרת?...

lilo

New member
אמממ...

לא!!!!!!!!! מחר בשלוש שיחת מוטיבציה!!! לך ולי יש דייט בפלאפון!!! אני מחכה...

lilo

New member
כיייין...

מקום חדש... ואני לא אספר לכוכבית... אם אתה לא תספר לsend!!! יאללה לך לישון יא מופרע!!! ולא להיכנס לסייברים בצ´אט!!! אחר כך עוד תירצה סיגריה!!!

תשמעי...

סיגריה אני רוצה אבל בכל מקרה אין לי כרגע ואם אני רוצה לקנות זה רק במרחק רבע שעה נסיעה ככה שיהיה בסדר... וחוץ מזה... SEND יודע שאת מתפרפרת... ולא איכפת לו וזה היופי שבעניין!

lilo

New member
שומעת מלידה...

יאללה ילד... אני זזה לישון... שיהיה לך לילה טוף... ונדבר מחר...

למעלה