עכשיו אתם תלויים בחבר שלכם ביידן

lemner40

Well-known member
כל בהמות הימין מקללים את ביידן
אבל הנה, מועצת הביטחון הולכת לדון ולהצביע האם להקים מדינה פלסטינאית
יש להם רוב מספיק במועצת הביטחון וגם במועצת האום
השאלה האם ארצות הברית תטיל וטו,
אני רק הייתי לוקח 50 הודעות של בהמות מכאן ומקומות אחרים שקיללו אותו, ומתרגם לאנגלית ונותן לביידן לקרוא

Zadig

Well-known member
אני רק הייתי לוקח 50 הודעות של בהמות מכאן ומקומות אחרים שקיללו אותו, ומתרגם לאנגלית ונותן לביידן לקרוא

יאשרו מדינה פלסטינית בלי עזה (ששייכת למצרים)

רוב הזמן נח

Well-known member

ביידן ישמח שחושבים כאן שהוא רק חצי דמנטי. אצלו בבית אנשים אומרים שהוא 100 אחוז דמנטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
ביידן ישמח שחושבים כאן שהוא רק חצי דמנטי. אצלו בבית אנשים אומרים שהוא 100 אחוז דמנטי.
עובדה שהמפלגה שלו לא החליפה אותו למרות שהייתה הזדמנות. אבל מה שירגיז אותו זה שטוענים שהוא אנטישמי או משרת של איראן. הדמנטי זאת לא בעיה, כאן עשו שמיניות באוויר כדי להשאיר את שרון ז"ל הדמנטי בשלטון.

חנן44

Well-known member
עובדה שהמפלגה שלו לא החליפה אותו למרות שהייתה הזדמנות. אבל מה שירגיז אותו זה שטוענים שהוא אנטישמי או משרת של איראן. הדמנטי זאת לא בעיה, כאן עשו שמיניות באוויר כדי להשאיר את שרון ז"ל הדמנטי בשלטון.
אתם יכולים להתפרע כמה שאתם רוצים, לא קם למדינת ישראל ידיד יותר גדול מג'ו ביידן. ומכיוון שהוא שליט של מעצמה ואנחנו רק איזו שכונה מופרעת במידל איסט ולא כמו שביבי סיפר לכם ואתם אכלתם את הלוקש שאנחנו גם כן מעצמה אז לא תמיד אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים

בון דוק

Active member

הפוך
בגלל שביידן מגלה סימני חולשה הערבים מנסים את כל התרגילים הללו

evglev1

Well-known member
מנהל
חולשה במערכת הבחירות
כל נשיא מגלה חולשה במערכת בחירות, כי נשיא שישדר שהוא חזר בבחירות ישאיר את תומכיו בבית ולא ייבחר במיוחד בשיטה האמריקאית, כך שקמפיין בגוואלד הוא תנאי להישרדות במירוץ הבחירות ואולי בגלל זה טראמפ הפסיד ב-2020 שהיה יותר מדי בטוח בעצמו ולא נקט בשיטות הגוואלד של ביבי.

lemner40

Well-known member
הפוך
בגלל שביידן מגלה סימני חולשה הערבים מנסים את כל התרגילים הללו
אתה מתכוון האיש ששלח חצי מהצי האמריקאי להגן על ישראל ואיים על אירן ולבנון במלחמה.
כל מטומטם יהודי , שלא ניהל 10 אנשים מבקר את המנהיג של המעצמה העולמית.

אלפיני

Well-known member
אתה מתכוון האיש ששלח חצי מהצי האמריקאי להגן על ישראל ואיים על אירן ולבנון במלחמה.
כל מטומטם יהודי , שלא ניהל 10 אנשים מבקר את המנהיג של המעצמה העולמית.
מדוע לבלבל אותם עם עובדות ההורסות קונספציות מוצלחות כל כך?

Harrington

Well-known member
מנהל

לא התעמקתי בדיווח אבל מועה"ב יכולה להחליט מה שבא לה מבחינה זו. כל עוד לפלסטינים אין את השטח והרציפות להקים מדינה, אין להם מדינה בפועל.

מה ביידן יעשה? מה שטוב לו פוליטית מן הסתם :). אבל מדינה פלסטינית לא תקום מזה. אם הוא קולט את זה או לא זו כבר שאלה אחרת :).

אלפיני

Well-known member
לא התעמקתי בדיווח
כמה מפתיע....
מועה"ב יכולה להחליט מה שבא לה מבחינה זו. כל עוד לפלסטינים אין את השטח והרציפות להקים מדינה, אין להם מדינה בפועל.
ברגע שיכריזו על השטחים הללו יקבעו עובדה בפועל. אם ארצות הברית לא תטיל וטו הצעד הבא יהיה דרישה מישראל לפנות התנחלויות מהשטחים הללו. את הצעדים הבאים אני משאיר לדמיון שלך.

בעצם לא. אין לך. זה פשוט יונחת עלינו ואז תבין.

למעלה