עכשיו אני הפסדתי חצי שעה מהחיים

מרכ1

New member
עכשיו אני הפסדתי חצי שעה מהחיים

בפקק שיצרו המתפרעים בכניסה לירושלים ויש לי 2 דברים להגיד לכם א. ימחש כול הרבנים שלכם, אני מאחל להם שמינית מהסבל שגרמו במשך השנים לעם ישראל . שמינית זה הרבה אבל לפטור אותם בלי כלום לא בא בחשבון. לא נשכח לא נסלח את פרוייקט ההתנחלויות הארור שלכם. עכשיו רציתי להגיד עוד משו, זה פשוט מגעיל לראות את הבחורות הצנועות החסודות רוכנות לך על חלון הרכב ושואלות אותך בחיוך מעושה. אתה רוצה אולי סרט כתום? שווה להפסיד רגע מהחיים לעם ישראל, ואני רוצה להגיד הדרך שבה בחרו הרבנים לנתב את ההורמונים שלכם גורמת לי בחילה. לדעתי לכול אדם שפוי.אין מילה אחרת להגדיר את התופעה חוץ מהמילה תועבה.

Nes gud

New member
אשריך

אתה זכית להצטרף למאבק בגרוש. אף אחד לא עושה את זה נגדך. תחשוב גם עם אתה בעד ההתנתקות אנשים הולכים לאבד בית קרקעות וכו´ ואתה בוכה על חצי שעה בפקק??

Nes gud

New member
המשך

לפחות החצי שעה הזאת תתן לך אולי להבין את הכאב שלנו. גם עם אתה רוצה לנתק אותנו לפחות תבין אותנו אנחנו אחים שלך

Nes gud

New member
המשך

לפחות החצי שעה הזאת תתן לך אולי להבין את הכאב שלנו. גם עם אתה רוצה לנתק אותנו לפחות תבין אותנו אנחנו אחים שלך

מעוז20

New member
גם לי יש בחילה

מזה שיש אנשים שלא איכפת להם.. אז אני מאחלת לך (וזה ממש לא נעים) להשאר עוד כמה שעות תקוע בפקק בדיוק כמו שאני צריכה לעבור 3 מחסומים בדרך הביתה.. הקנאה אוכלת אותך בכך שהבחורות החסודות מהמגזר שלך עסוקות בלמצוא חן בעיני הבחורים.. איפה האידיאלים שאבא ואמא וסבא וסבתא שלך האמינו בהם? מתו במכונית? במזגן? בפלאפון? בטלויזיה והמחשב? אם יש עוד אנשים שחיים אידיאלים ב-א-מ-ת אז צריך להצדיע להם.. ואתה תמשיך להאמין באידיאלים האגואיסטים שלך ולדעת רק להתלונן..

למעלה