עכשיו אני המורה...

עכשיו אני המורה...

דווקא הלכתי על שיר עברי, למרות שבעיני שנות השישים לא קרו כאן בכלל. נדמה לי שהשיר יצא לרדיו ב 69, או ב 70, מי כתב מי הלחין?, בגלל שאני לא בטוח שזה ממש פופלראי כאן שמתי בית שלם: "מעודו לא חלם על נשים, על נשים ונשים לא חלמו אודותיו לבדו בבוקר הוא קם, הוא קם ובלילה לבד הוא שכב הייתה לו בת דודה קטנה אבל הוא גם קטנות לא אהב מעודו לא חלם על נשים, על נשים ונשים לא חלמו אודותיו

ליילנד

New member
../images/Emo4.gifניחוש

הנרקיס רווק ידוע ששר דני גרנות

ליילנד

New member
../images/Emo6.gifבת דודה קטנה

מזכיר את ג'רי לי לואיס, אבל הוא כן אהב קטנות והתחתן איתה בת 13

גלי®

New member
ווואווו ... באמת הלכת רחוק ...../images/Emo8.gif

לא בטוחה שמכירים כאן את השיר ....

bimbo.

New member
נדמה לי ששר את זה יוסי בנאי,

לפי שיר של ג'ורג' ברסאנס

זה שיר עברי מהסיקסטיס

גם רוק אנד רול זה עברי, והכותב הוא אחד הכותבים הכי מפורסמים בארץ ב 30 השנים האחרונות, רמז קטן, הוא לא מוכר כמשורר או כותב שירים דווקא...

לייציק

New member
אני חושבת שאהסגנון מוכר לי ../images/Emo62.gif

נראה לי כמו בלדה ... קצת כ ב ד
האם הכותב כתב גם מחזות ....????? אולי באמת ננסה את שיטת ה-20 מי יודע

לייציק

New member
זהו ../images/Emo45.gif גם אני חושבת כך ../images/Emo140.gif שילה

אבל מי כתב את המנגינה ... מישהו יכול להביא את השיר שנשמע

פרחבר

New member
חייו ומותו של מר גוסקין

והינה המילים: חייו ומותו של מר גוסקין מר גוסקין היה איש קטן, איש קטן החיים עברו מעליו ראשו הנוטה קצת לצד, קצת לצד כמעט ונגעו ברגליו כשהיה בן עשרים ואחת, עוד לא התחלף לו הקול מר גוסקין היה איש קטן, איש קטן החיים עברו מעליו הוריו עוד קיוו שיגדל, שיגדל אבל הוא לא רצה עוד לגדול לשם מה להרים את הראש, את הראש אם ממילא סופו שייפול וכיוון שמיעט לדבר גם לא התחלף לו הקול הוריו עוד קיוו שיגדל, שיגדל אבל הוא לא רצה עוד לגדול מעודו לא חלם על נשים, על נשים ונשים לא חלמו אודותיו לבדו בבוקר הוא קם, הוא קם ובלילה לבד הוא שכב הייתה לו בת דודה קטנה אבל הוא גם קטנות לא אהב מעודו לא חלם על נשים, על נשים ונשים לא חלמו אודותיו היה לו משרד לתיווך, לתיווך הוא עשה עסקים פה ושם אבל איש לא ידע לתווך, לתווך בין מר גוסקין לבין העולם הוא ראה איך קונים וקונים והמוות קונה את כולם היה לו משרד לתיווך, לתיווך הוא עשה עסקים פה ושם מר גוסקין היה איש קטן איש קטן החיים עברו מעליו הוא נפטר בין שלושים וחמש, וחמש בסוף, או באמצע הסתיו על קיברו שמו אבן קטנה ועליה באמצע נכתב: "מר גוסקין היה איש קטן איש קטן החיים עברו מעליו"

פרחבר

New member
שרה : להקת אחרית הימים,

לחן : זהר לוי <ותודה והורי שהביאוני עד הלום...
>

B T1

New member
ואני לא רק לא שמעתי גם לא ראיתי

את השיר הנ"ל. צריך לחדד את החושים.

../images/Emo45.gif

אחד השירים היותר עצובים שנכתבו בעברית והביצוע של אחרית הימים מקסים, אגב, זוהר לוי, המתופף עבד עם חנוך לוין לאורך כל שנות השבעים ואחראי על פס הקול של מרבית מהצגותיו החשובות ביותר, מעבר לזה הוא אחת הדוגמאות הבודדות שאני מכיר של מתופף שהוא גם מלחין.

פרחבר

New member
פיל פולינס הוא עוד דוגמא מצויינת

למתופף / מלחין /זמר - מאוד אוהבת אותו ואת ביצועיו.

למעלה