עכשיו, אחרי שסיכמנו את השנה....

איוס

New member
עכשיו, אחרי שסיכמנו את השנה....

מה הכי הייתם רוצים שיקרה להם בשנה החדשה
מה הדבר הכי טוב שיכולתם לאחל לעצמכם
האם זה הצלחה באהבה
או אולי הצלחה בעבודה
בריאות
לימודים
כסף
מה היה עושה לכם את השנה
אתם יודעים איך אומרים: אל תאהבי את מי שאת משיגה תשיגי את מי שאת אוהבת.... את זה אני רוצה לשנה הבאה
כל השאר מצויין אצלי

shellush

New member
אכן שאלת המשך מוצלחת לסיכום שנה

הצלחה באהבה? הגיע תורי אחרי כמו הזוגות שאני שידכתי. (בדיוק כתבתי גם על זה בבלוגי) הצלחה בעבודה? יש (טפו טפו טפו), אז אני רק מאחלת לעצמי להמשיך להצליח בעבודה ושלא יסגרו את מקום העבודה שלי שלא אצטרף למעגל המובטלים. בריאות? להמשיך להיות בריאה וזה הרבה להיות בריאה, אז אני BLESSED. מקוה להמשיך כך. לימודים? יש תחומים שהייתי רוצה ללמוד, לקחת קורסים להעשרת הידע הכללי שלי (אני נורא סקרנית ואוהבת לדעת, לגלות, להתעמק) ושנה הבאה זו הזדמנות טובה ליישם. כסף? מצבי הכלכלי השתפר, אז שאני אעז עוד להתלונן כשאני רואה את הנתונים המחפירים של העוני? מאחלת לי שהמצב הכלכלי יישאר ככה. אם ייטב, זה יבורך אבל אני לא מעזה לחמוד יותר מדי. וכן אני רוצה להיפטר מהמחלה הזו של לדחות לעשות דברים שאני רוצה וצריכה לעשות!

B e e p

New member
אני חושב שהייתי מסכם את הכל בדבר

אחד, אשר משליך על כך תחומי החיים לפי דעתי. אני לא בטוח שהניסוח שלי נכון, אך הדבר שאני הכי הייתי רוצה בשנה הקרובה, זה להגיע ליותר ביטחון בעצמי. לפי מה שאני מרגיש, יותר ביטחון בעצמי יביא איתו, יותר בריאות, יותר פרנסה, יותר חברים, יותר חברות, יותר מהכל בקיצור. ככה אני מאמין, וזה מה שאני מאחל לעצמי, וכמובן לכל חברי הפורום.

אויש, בחירה קשה

לא יכולה לבחור תחום אחד, לא יועדת מה "יעשה לי את זה". אני חושבת שהכל שור אחד לשני בחבלים חזקים. אז אני יאחל לעצמי דבר אחד - להיות מאושרת! לא משנה מה יביא את האושר.. ולכולכם שנה אזרחית ניפלאה, ומחלת לכם כל מה שאתם מאחלים לעצמכם.

oren 2020

New member
מכיוון שאני מתגייס, אז

הייתי מאוד רוצה להצליח להגיע ליחידה שאני חולם עליה, ולהצליח בה. דוגרי, אם זה יצליח, זה יעשה לי לא רק שנה, אלא שלוש שנים...
וכן (עלוב ככל שזה נשמע) אני מאחל לעצמי הצלחה ראשונה בתחום הררררומנטי... שאלה מעניינת, איוס.

CUTEX

New member
שאלה טובה ,

אין לי דבר הכי טוב שאני יכולה לאחל לעצמי . אני חושבת שאחרי שאני אסיים להשלים בגרויות ואצליח בהם כמו שאני מקווה להצליח בהם אני אהיה מאושרת . אני חושבת שברגע שאני אסע לניו יורק אני אהיה מאושרת . אני חושבת שברגע שיהיה לי בחור שיאהב אותי ואני אוהב אותו אני אהיה מאושרת . אני חושבת שברגע שכל חבריי יהיו מאושרים אני אהיה מאושרת . זה הכל ...

goldyboy

New member
מה אני הייתי רוצה בשנה החדשה:

עבודה חדשה, מספקת ועם משכורת יותר טובה מזאת שאני עובד בה אהבה חדשה בריאות - ברוך השם יש. רק שימשיך ככה לימודים - כן, מתכנן ללמוד. מקווה גם לעשות כסף - אם יהיה זה טוב. אם לא, נסתדר עם מה שיש שהשנה הזאת תהיה יותר קלה מהשנה החולפת שכל מי שאני אוהב יהיה בריא ומאושר והעיקר - להיות מאושר. כי אם אני לא מאושר אז מה נשאר?

מאחלת לעצמי...

להמשיך ליגדול בכל הכיוונים שהתחלתי השנה. למצוא מקומות חדשים לצמוח אליהם. להבין יותר, אולי את הדברים שהשנה לא הצלחתי להבין. לפתח עוד כמה חומות ומצד שני להוריד כמה חומות שמפריעות. להיות מאושרת
אלו הדברים שאני הכי רוצה עבור עצמי. מאחלת לכם שמה שכתבתם אכן יתגשם

למעלה