עכשו בחדשות ערוץ 2,ראיון עם עמיר

ו ר ד ב

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

אני דורשת שידור חוזר!!!!

ו ר ד ב

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

איך פיספסתי בא לי למות!!!

גרציה פ

New member
אני באמת לא מאמינה שפיספסנו,ושאף

אחד לא מצא לנכון לידע א ו ת ך ואותנו, לא מגיע לנו?????

ו ר ד ב

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

גם אני באמת לא מבינה למה לא עידכנו אותי סופית אני מצטערת!!!!
ולא פחות מאוכזבת ממכם

oferahrony

New member
לאלה שלא שמו לב

שאלתי שאלה בפורום ראו דף מס 2 בפורום חיכתי וזפזפתי בין הערוצים לראות את הטקס ביום שני ולא היה כלום אני מופתע חמי עדכן אותי בנושא בדרך מהעבודה הביתה נכחה לשעה עשר וחצי חברים ואם לא אני אתאפק עד מחר בכדי לשאול את עמיר על פשר הדבר

ו ר ד ב

New member
יש מצב שבגלל הסנליות שלי../images/Emo10.gif

אני ישכח לראות אפילו את טקס אקו"ם אז אני רושמת פה כדי להזכיר לי ולכולם : הטקס מתחיל בשעה 10 ורבע , לא לשכוח לראות!!!!
אוף איך פיספסתי את החדשות

ערני100

New member
לי יצא לראות את הראיון עם דני קושמר

ממש במקרה הייתי אצל ההורים שלי ואבא שלי רואה ערוץ 2 ופתאום אני רואה את עמיר בניון. לדעתי חבל שלא ראיתם. הוא נתן ראיון מצוין. אמר הכל בלי חשבון. ממש כך. הרבה אומץ הוא צריך. הוא אמר למשל שבושה וחרפה שאריק אינשטיין,גדול הזמרים שקמו בארץ,אחרי 40 שנה מקבל סכום כסף כזה...אחרי שאותו מנכ"ל חברת תקליטים בנה את עצמו 40 שנה על הגב ועל ההצלחה של אינשטיין. הוא שאל :זה מה שמגיע לאריק אינשטיין?? המנכ"ל עשה בוחטה של כסף במשך כל השנים על הגב של הזמר הגדול הזה...וזה הסכום?? בושה. כך הוא אמר. והוא לא הפסיק לרדת על כל חברות התקליטים. שהן עושקות את האמנים ועוד המון דברים קשים. יש לי אבל שאלה: עמיר בניון יוצא בעצם כנגד חברות התקליטים...האם הוא לא הוציא את התקליטים שלו (האחרונים ) דרך אותן חברות?? או שהוא הוציא באופן עצמאי?? אשמח לתשובה.

ערני100

New member
נו..למה אף אחד לא עונה לי?

אמיר חתום באיזשהי חברת תקליטים??? למה לא עונים לי?

Base2

New member
עמיר חתום בחברת "הליקון"

וכנראה שהיא לא מתערבת בהחלטות האומנותיות שלו, אלא רק מפיצה את אלבומיו.

Base2

New member
הראיון עם עמיר בוידאו

תיכנסו לאתר ותלחצו על התמונה של עמיר

למעלה