עיתון הארץ מלכלך את הרמטכ``ל

אריסטו

New member
עיתון הארץ מלכלך את הרמטכ``ל

מי שעומד בראש הצבא בתקופה הקשה אולי ביותר מאז הקמת המדינה במערכה הנמשכת חודשים רבים זוכה ללכלוך מעיתון הארץ-העיתון של הנבזים לאנשים נבזים לא פחות

ערב טוב לך......*pank !

מה קורה איתך, בזמן האחרון אני לא רואה שאת מעורבת בחיי הפורום? השנינות שלך בהחלט חסרה כאן! (-:

*pank

New member
ערב טוב גם לך לכבוש את ההר יקר!

טוב לדעת שאני קצת חסרה, מצב עיני לא מאפשר לי שהות ממושכת בפורום. אבל אני רואה מספיק טוב בשביל להנות ממה שאתה כותב.. ברגע שעיני ירגעו אשוב.. האמת היא שאני סובלת ממחסור חמור בתחמושת, יש לך עיצות? פאנק

בסוף השבוע הזה ......*pank !

יהיה לי הרבה זמן להעלות מחסני תחמושת רבים אל הפורום, קראי ותתחזקי!

*pank

New member
תודה לך לכבוש יקר!

אני מאוד מעונינת לקבל חיזוקים שמאליים..פאנק ששנינותה מוטלת בספק..

אל תיפול רוחך..... *pank !

בימים הקרובים יעשה הימין הקיצוני כל מאמץ כדי להכפיש את השמאל, כי עולמם עומד להחרב - נחזיק אצבעות להפסקת האש ואם היא אכן תקויים תוכלי לראות אותם משתוללים, כמו שלא ראית אותם מעולם. כבר הוכחנו להם לא אחת: גם כאשר אנו לא נמצאים, לכאורה, בשלטון - כל ראש ממשלה ימני עושה את שאנו אומרים לו לעשות!

*pank

New member
הכל יחסי שרוף יקר!

באופן יחסי אליך אני שנונה, באופן יחסי אל לכבוש את ההר קטונתי מקטון אז איפה זה מעמיד אותך ביחד ללכבוש את ההר! פאנק שאולי בסוף תחבב אותך למרות כל המגבלות שלך..

שרוף

New member
אבל הבעייה שלא אכפת לי בכלל

להבדיל אלף אלפי הבדלות מהכבוש תרתי משמע אם את מחבבת אותי או לא. למען האמת אם תתחילי לחבב אותי אני אתחיל להזיע ולהרגיש אי נוחות וישר אלך לעשות אנליזה. ביחס אלי את שפונה ולא שנונה במלרע כמובן.

*pank

New member
היה רגוע שרוף יקר!

אני מחבבת רק גברים טובים עם שאר רוח..כמו הראובן מרקי קקטוס או לכבוש את ההר. אולי בנסיבות אחרות גם אתה היית יכול להיות נחמד ועם שאר רוח.. אבל גם אם אתה לא סובל אותי אין הצדקה להתנהגות המכוערת שלך.. פאנק שכבר סתם נשבר לה ממך...

אבו-דני

New member
שרוף...רד ממנה אל לך להיות כל כך .

שרוף ידידי... כלום בתימן לא היו נותנים לנשים להנות מהספק? די תן לה אויר, רד ממנה ותוריד את רמת האגרסיביות שלך כולה פורום....לא מלחמת קיום.. שלך האבו....שדואג לרמת הסוכר בדם שלך....

למעלה