עיר הבירה

מצב
הנושא נעול.
עיר הבירה

עיר הבירה
איך אני מגיע לעיר הבירה בת"א? איזה קווים מגיעים לשם? תודה

ארזS

New member
כל האוטובוסים שמגיעים לכרמלית

שחכתי לציין
זה נמצא בגן צ'רלס קלור ואני נמצא כבר בת"א (לא מגיע מחוץ לעיר)
כל האוטובוסים שמגיעים לכרמלית
ואם יש לידך תחנה קרובה של קו 25 אז הוא מביא אותך הכי קרוב. אבל גם מהכרמלית זה לא רחוק ברגל.

ארזS

New member
בבקשה. ונכון, גם קו 10 מגיע לשם.

תודה!
בסוף מצאתי שגם קו 10 מגיע בדיוק למקום שוב תודה ארז
אבל הוא לא נוסע לעיתים קרובות. העיקר שתהנה ואל תשתה יותר מידי

Sארז

New member
חברים יקרים שימו לב בבקשה !

אבל הוא לא נוסע לעיתים קרובות. העיקר שתהנה ואל תשתה יותר מידי
תסתכלו בבקשה בלינק הזה. זה מה שאני מקבל כשאני רוצה לכתוב בפורום הזה בכינוי הרגיל שלי כשהאות S נמצאת משמאל לשם הפרטי. לאחר תקופה של שקט התחילו איתי היום שוב החוליגנים בפורום תעופה קלה. את ההתקפות שלהם לא מחקו. אבל ברגע שהגבתי מחקו את התגובה שלי וכנראה שבלית ברירה גם את המשמיצים. ועכשיו הנהלת תפוז חסמה אותי שוב בכינוי הרגיל שלי. אז נכנסתי לכאן רק כדי להגיד לכם שאין לי כח למשחקים שכאלה. זה פשוט נמאס לי ואני חושב שאפסיק בכלל להשתתף בפורומים של תפוז. כי לא יכול להיות שיהיו אפליות !!!

Sארז

New member
וסליחה אייל שעשיתי נצל"ש עליך...

תסתכלו בבקשה בלינק הזה. זה מה שאני מקבל כשאני רוצה לכתוב בפורום הזה בכינוי הרגיל שלי כשהאות S נמצאת משמאל לשם הפרטי. לאחר תקופה של שקט התחילו איתי היום שוב החוליגנים בפורום תעופה קלה. את ההתקפות שלהם לא מחקו. אבל ברגע שהגבתי מחקו את התגובה שלי וכנראה שבלית ברירה גם את המשמיצים. ועכשיו הנהלת תפוז חסמה אותי שוב בכינוי הרגיל שלי. אז נכנסתי לכאן רק כדי להגיד לכם שאין לי כח למשחקים שכאלה. זה פשוט נמאס לי ואני חושב שאפסיק בכלל להשתתף בפורומים של תפוז. כי לא יכול להיות שיהיו אפליות !!!
וסליחה אייל שעשיתי נצל"ש עליך...

oren*

New member
אינך חסום בפורום הזה ומעולם לא

אינך חסום בפורום הזה ומעולם לא
נחסמת כאן גם לא על ידי הנהלת הפורומים של תפוז. אני מצטער אם יש בעיות בפורומים אחרים, אולם כאן אתה חלק מהמשפחה ומאוד אתאכזב (ואני מניח שגם חברים אחרים יתאכזבו) אם תחליט לעזוב. אתה מוזמן להשתתף בכל כינוי שתחפוץ, ומקסימום תיקח כמה ימים של חופש מהפורום ההוא עד שירגעו הרוחות (בינתיים תבלה איתנו
).

מצב
הנושא נעול.
למעלה