עיריית קריית ים תחסום את אגד ?

מצב
הנושא נעול.

arielguelman

New member
מהתרשמות שלי

איזו דמגוגיה! הם בדקו בכלל את המסלולים?
הם ראו שהמסלולים החדשים רק משפרים את הנגישות כמעט מכל מקום בקרית ים כמעט לכל מקום בקריות?
מהתרשמות שלי
אני בעיקר משתמש בקו 11 וב12 התדירות שלהם יחסית טובה מאוד,יש פעם ב10 דקות אבל אני חושב שאת קו 12 היו צריכים לתכנן בתוך קרית ים כפי שהיה 53. זתומרת מיוספטל הוא פונה שמאלה לרחוב ליהמן ומשם להנרייטה סולד צה''ל דרך ספיר ומשה שרת ומשם לקרית מוצקין.

scooby5

Member
קשקוש צרוף...עיריית ק.ים פשוט מבלבלת את המוח

מהתרשמות שלי
אני בעיקר משתמש בקו 11 וב12 התדירות שלהם יחסית טובה מאוד,יש פעם ב10 דקות אבל אני חושב שאת קו 12 היו צריכים לתכנן בתוך קרית ים כפי שהיה 53. זתומרת מיוספטל הוא פונה שמאלה לרחוב ליהמן ומשם להנרייטה סולד צה''ל דרך ספיר ומשה שרת ומשם לקרית מוצקין.
הקווים החדשים מלאים רוב שעות היום וגם בערב, התדירות שלהם טובה, ועל פניו גם המסלולים. יש כמה דברים ששווה לבחון: כרטיסי מעבר שעתיים/יומיים משותפים , הוספת קו 64 לרפורמה בקריות, הוספת נסיעות מאוחרות (אפילו באמצעות מידיבוסים ומיניבוסים מהקריון לקריות האחרות), והדפסה מחדש של הלו'ז המסורבל. בסה"כ נראה שהשינוי הוא חיובי. מה שכן הבעיות בקווי הבוקר לחיפה נותרו כשהיו, ועל כך חבל (ההתייחסות שקיבלתי מאגד לפניה ששלחתי היתה לא רצינית).

arielguelman

New member
סליחה אני לאדע איפה אתה גר

הקווים החדשים מלאים רוב שעות היום וגם בערב, התדירות שלהם טובה, ועל פניו גם המסלולים. יש כמה דברים ששווה לבחון: כרטיסי מעבר שעתיים/יומיים משותפים , הוספת קו 64 לרפורמה בקריות, הוספת נסיעות מאוחרות (אפילו באמצעות מידיבוסים ומיניבוסים מהקריון לקריות האחרות), והדפסה מחדש של הלו'ז המסורבל. בסה"כ נראה שהשינוי הוא חיובי. מה שכן הבעיות בקווי הבוקר לחיפה נותרו כשהיו, ועל כך חבל (ההתייחסות שקיבלתי מאגד לפניה ששלחתי היתה לא רצינית).
אבל בשטח העובדות אחרות לגמרי. אז הקשקוש פה הוא שלך לא שלי.

scooby5

Member
אני מציע שתקרא שוב את התגובה שלי

אבל בשטח העובדות אחרות לגמרי. אז הקשקוש פה הוא שלך לא שלי.
אני מציע שתקרא שוב את התגובה שלי
תעשה את זה ברוגע ותראה למי מכוון ה"קשקוש". אחר כך - תגיב. לילה טוב.

AlexH26

New member
זה נכון. הקווים החדשים מצוינים

איזו דמגוגיה! הם בדקו בכלל את המסלולים?
הם ראו שהמסלולים החדשים רק משפרים את הנגישות כמעט מכל מקום בקרית ים כמעט לכל מקום בקריות?
זה נכון. הקווים החדשים מצוינים

AlexH26

New member
האם זה נכון שבונים תחנת רכבת נוספת במוצקין?

הנה הקישור לכתבה.
מתחת לגשר המחבר בין קרית מוצקין לקרית ים? נדמה לי שראיתי שבונים משהו, או שמוסיפים עוד מסילה או שזו תחנת רכבת. למישהו יש מידע על הדבר הזה? זה עשוי לשפר פלאים נגישות לרכבת לתושבי האזור, כולל תושבי קרית ים.

Image of me

New member
כרגע עובדים על הכפלת המסילה מהקריות צפונה.

מתחת לגשר המחבר בין קרית מוצקין לקרית ים? נדמה לי שראיתי שבונים משהו, או שמוסיפים עוד מסילה או שזו תחנת רכבת. למישהו יש מידע על הדבר הזה? זה עשוי לשפר פלאים נגישות לרכבת לתושבי האזור, כולל תושבי קרית ים.
כרגע עובדים על הכפלת המסילה מהקריות צפונה.
יש תכנית לתחנת רכבת בצפון הקריות, אבל התכנית עדיין רחוקה מביצוע למיטב ידיעתי. זאת אכן תכנית חשובה.

gen1

New member
והפתרון פשוט וקל

הנה הקישור לכתבה.
והפתרון פשוט וקל
שלום! מה שקרה עם סגירת קו 53 נותק הקשר בין קרית ים וקרית חיים ,מה שצריך לעשות זה תחנת מעבר בצומת האיצטדיון למעבר בין קוי קרית ים מרכזית המפרץ לקוי קרית חיים וכמובן כרטיס מעבר מתאים ,ואז השירות צפוי להיות משופר לעומת קו 53 שהזמן שלקח לו לבצע נסיעה מקרית חיים לקרית ים ולהיפך סביבות 3/4 שעה

Image of me

New member
על איזה קשר בין קרית ים לקרית חיים אתה מדבר?

והפתרון פשוט וקל
שלום! מה שקרה עם סגירת קו 53 נותק הקשר בין קרית ים וקרית חיים ,מה שצריך לעשות זה תחנת מעבר בצומת האיצטדיון למעבר בין קוי קרית ים מרכזית המפרץ לקוי קרית חיים וכמובן כרטיס מעבר מתאים ,ואז השירות צפוי להיות משופר לעומת קו 53 שהזמן שלקח לו לבצע נסיעה מקרית חיים לקרית ים ולהיפך סביבות 3/4 שעה
באמת נראה לך שמישהו השתמש בקו הזה כדי לנסוע מקרית ים לקרית חיים, ועשה סיבוב דרך כל הקריות בשביל זה? נו באמת, עדיף כבר ללכת ברגל!

gen1

New member
זה באמת נראה הזוי אבל היו כאלה שהשתמשו בקו

באמת נראה לך שמישהו השתמש בקו הזה כדי לנסוע מקרית ים לקרית חיים, ועשה סיבוב דרך כל הקריות בשביל זה? נו באמת, עדיף כבר ללכת ברגל!
זה באמת נראה הזוי אבל היו כאלה שהשתמשו בקו
שלום! זה באמת היה הזוי לנסוע ב53 מקרית ים לקרית חיים ,בכ"א זה הקשר היחידי שנותק בעקבות הסידור החדש שהחל ב1 ליולי ואם יש למישהו טענות אז זה רק עבור הקשר הזה קרית ים קרית חיים וקרית מוצקין קרית חיים וניתן לפתור זאת פשוט

arielguelman

New member
לפעמים זה היה לוקח שעה...

והפתרון פשוט וקל
לפעמים זה היה לוקח שעה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה