עיריית ירושלים

lilu31

New member
עיריית ירושלים

לאור השרשור הארוך שמופיע כאן אני שמחה לבשר שבתחילת השבוע הגיעו אל פינת ההאכלה שלי מהשירות הווטרינרי של העירייה אחרי שקראתי להם. מאד חששתי לראות את הרכב הזה שלהם (כילדה קטנה אני זוכרת אותם לוקחים כלבים וחתולים משוטטים שוודאי הורדמו אחר כך). העובדים לא חובבי חתולים מושבעים ולא מאד מיומנים בלכידתם (יותר מחתול אחד נכנס למלכודת וברח, מה שלא הפריע לעובדים להגיד לי "איזה חיה טיפשה זאת"- as if). בקיצור כססתי ציפורניים ואכן אתמול הוחזרו 3 נקבות וזכר, מסומנים, מחוסנים מעוקרים ועצבנים. שורה תחתונה: פקס' מספר: 02-5322413. לכתוב שם, כתובת ומס' חתולים והחבר'ה מחזירים צלצול. מחר בבוקר אנחנו עושים סשן שני, נקווה שיעבור טוב. אחלה ערב כולם! דרך אגב, למתעניינים בנושא יש לי כמה מחקרים בנושא יעילות עיקורי חתולי רחוב. אשמח לשלוח

lilu31

New member
מקפיצה

לפי המסרים שקיבלתי יש הרבה אנשים מתעניינים אחלה סופ"ש!

שאלה

האם העירייה מגיעה,לוקחת את החתולים שאני רוצה,מחסנת ומעקרת בחינם ומחזירה אותם לאותו מקום בדיוק בוודאות? ואם כן אחרי כמה זמן הם מחזירים אותם? חשוב לי לדעת אני גר בירושלים וחושש להזמין את העירייה.

snoopdoggie

New member
מצטרפת לשאלה

האם יש אפשרות להיות נוכחים כשהם מגיעים ללכוד את החתולים וכשהם מחזירים אותם? אני רוצה לוודא שכ-ו-ל-ם יחזרו למקומם.

lilu31

New member
גם אני חששתי מאד

כן הם נוכחים במקום ולמעשה לא יבואו אם לא תהיו במקום. הם קצת מבריזנים אז צריך סבלנוץ את החתולים החזירו אלי אחרי יומיים.

למעלה