עיריית חולון מפציצה בפארק חדש!!!!!!!

Vad1m5

New member
עיריית חולון מפציצה בפארק חדש!!!!!!!

ענקי!עם לחבר לגלית עוד 2-3 מהשטח שלה יצא בארך אותו שטח!עם לא יותר! כבר התחילו לבנות שלחו לי באימייל תמונה של מה שצריך להיות כבר עוד שנה או פחות.. הישתלם לדבר עם העירייה אה?

Vad1m5

New member
Traxter14 על תזיין במוח צא כבר לרכב כול היום

בפורום חופר...

Vad1m5

New member
לי לא אכפת מעמינים או לא ...

אני רק הדקנתי .. הלכתי להחין תא ולאכול קארטושקה

kappy2005

New member
קורקינוד

אם כניסה לאופניים וזה, אז נראה בן זונה של מקום

aleron

New member
ויש כניסה לאופנים 1 באפריל וודים

זה טוב מדי בשביל להיות אמיתי נראה לי העיריה עבדה עליך

KzizatHazir

New member
אם אתה לא ילד קטן שאוהב לבלבל ת'מוח

יכול להיות שזה אמיתי. יכול להיות שלא.. שמעתי כמה שמועות שיש תוכניות לבנות פארק ענק בפארק פרס. עד שאני לא רואה שמתחילים לבנות אני לא מזיל ריר.. אז בינתיים זה סתם עוד משהו..

ttowell

New member
טוב שמעו בגלל שאני חולוני

אז הלכתי לגוגל לבדוק תעניין ומצאתי שואדים ההומו הבן זונה הזה צריך להרוג אותו ואדים לא עובדים על חולנים בעיניינים כאלה אמא שלך זונה יא חתיכת מסריח קטן.

Vad1m5

New member
פשש מה קרה עצבני?

חברה שלך לא נותנת לך?פחחחח ודים בלי א' חעחע ודבר בשם עצמך "חולונים"....:) הקללות שלך עלובות ולא מזיזות חחח

ttowell

New member
כן התחשק לי קצת להוציא עליך עצבים

אני עצבני כי אמא שלך כבר לא נותנת לי אני ממש מבואס מזה. כבר הרבה זמן אני חושד בה, נראה לי שהיא מצאה מישהו אחר.... דבר איתה ואאאאאאאאאאאאאאאאאדים!!!!! עם א דרך אגב זה שאתה מתלהב פה יותר מדי לא עושה אותך איזה "משהו" אני רוצה לראות שתבוא ותגיד לי בפנים תדברים שאתה אומר פה . פלצפן קטן תה ולא תא!!!

Vad1m5

New member
אני מתלהב?חחחח

מי שמדבר עוד תגיד שהתחלתי ... למרות שאני לא סם ביצה אחת אפילו אליך אתה לא שווה את זה ולא סם על הקללות העלובות שלך שכול הבסיס רק על אמא אני לא ירד לרמה שלך ויחזיר לך על ההורים כי אני לו שמוק כמוך ... אני פלצפן אתה קראתה תתגובות של אצמך?אז בבקשה סתום וזה שאתה בן 22 לא עושה אותך חכם יותר מימני או משהוא יותר גדול... לך תפחיד ילדים בארגז חול,אתה לא מפחיד אותי .

למעלה