עירוני ר"ג-מכבי ת"א

comerte a besos

New member
חייבים לבוא כמה שינויים דרסטיים בסגל.

1. קטש צריך לומר תודה רבה ולהתפטר. מקסימום אפשר להשאיר אותו כעוזר של שרף. קטש בוכה יותר מידי על היעדרו של וויצ'יץ. הוא צריך לנצח משחקים כאלו עם חמישייה שנייה... ולנצח ב20-30 הפרש. אם מישהו יכול להוציא את מכבי מהבלאגאן זה רק שרף. 2. כמה שחקנים צריכים לעוף. בראש ובראשונה ביינום שהורס במו ידיו את הקבוצה. כמו כן צריכים לעוף פייזר עם האין הגנה... וגארסיה עם האין התקפה... צריכים 3 שחקנים טובים במקומם. כמובן שלפני שמשחררים צריך שחקנים בידיים. 3.ממקור ראשון אני יודע שהסגל של מכבי נמצא בטיפול עם פסיכולוג במן סדנא שאמורה לעזור בחלק המנטלי... הם עושים את זה כבר תקופה... לא נראה לי שזה עובד כל כך, צריך להחליף פסיכולוגים/שיטה. והכי הכי חשוב... צריך לעשות את הדברים האלה בטווח המיידי. אחרת,הלכה העונה ביורוליג ויש סיכוי סביר גם שבארץ.

Necromancer1

New member
\\\

"כמה שחקנים צריכים לעוף. בראש ובראשונה ביינום שהורס במו ידיו את הקבוצה. כמו כן צריכים לעוף פייזר עם האין הגנה... וגארסיה עם האין התקפה..." אני אומנם לא ראיתי את המשחק אתמול. אבל אני חייב להגיד שבתקופה האחרונה ביינום באמת השתפר. ואולי סוף סוף הוא מתחיל בדרך שכולם ציפו לה. חוץ מזה, פייזר- לפי הכתוב באינטרנט היה אתמול השחקן היחידי שעשה התקפה אתמול. תוציא אותו ולמכבי יש פחות 28 נק' אתמול. גארסיה, תוציא אותו והגארד היחידי שיש לך שעושה הגנה זה שארפ, ומי יודע כמה הוא עוד יחזיק. חוץ מזה, אין לך אף שומר על עמדות 3. וגם יש לו התקפה סבירה ביותר. הוא עוד יתקדם. חוץ מזה, מה יתן לך שתשחרר את שלושת השחקנים האלו?! חוץ מעוד חוסר כסף? הרי לא יביאו שחקנים במקומם! את ביינום אפשר לספסל. פייזר להגיד לו שכל פעם שהוא לא עושה הגנה הוא חוזר לספסל- ומאמנים נורמאלים עושים את זה! גארסיה- אחד השחקנים היחידים שאסור להעיף אותם. ובלי קשר אליו חייבים להביא 3. כי הוא ממש לא 3!

comerte a besos

New member
אני אסביר את דבריי

קודם כל... בנוגע להבאת שחקנים,ברור שאין לשחרר שחקנים לפני שיש תחליף ראוי ביד... ראה ערך סולומון-ביינום. בנוגע לביינום,אני מסכים שהוא ממש השתדל בתקופה האחרונה ורואים שיפור גדול. אבל למרות כל ההשתדלות שלו... הוא לא השחקן שמכבי צריכה. מכבי זו קבוצה שלא סגורה על עצמה וביינום הוא הפרט שמעיד על הכלל. אין לביינום מושג מה התפקיד שלו. האם הוא 1? לא ממש....כי הוא מאבד כל כך הרבה כדורים וכי בנשמה שלו הוא סוליסט. האם הוא 2? לא ממש כי הקליעה שלו מ3 גרועה.... דוגמא טובה לכך הוא האייר-בול של אתמול. ביינום הוא לא קומבו-גארד.....כי קומבו-גארד יודע לעשות גם 1 וגם 2. ביינום הוא שום-כלום גארד. בנוגע לפייזר וגארסיה. אתה לא יכול להחזיק בקבוצה שמתיימרת להיות הטובה באירופה שחקני מפתח שעובדים רק בצד אחד של המגרש. שחקנים טובים הם שחקנים שעובדים בשני צידי המגרש. חוזה וארגאס למשל... שהעיפו אותו בתחילת העונה ההיא שמכבי הפסידה ת'אליפות. את מי הביאו במקומו? כל מיני חארטות כמו קינג/הורטון ועוד? בכוונה אני אומר וארגאס ולא באסטון/האפמן, כדי שלא יגידו לי שאין הרבה כאלה... וארגאס היה שור שגם היה עושה הגנה חזקה וגם היה תורם בצורה סבירה + בהתקפה. לא שחקן מבריק במיוחד אבל אחד שעושה ת'עבודה. קומג'יס לעומתו היה שחקן שהיה עושה כמעט אך ורק הגנה... למזלו היה לו את האפמן לצידו שחיפה על החיסרון הענק שלו... היום במכבי אין שחקנים שיחפו על החולשות של האחרים. לכן, אני חושב שמכבי עשו טעויות בסיסיות של סקאוטינג כשבכלל הביאו אותם. קטש צריך ללכת בייחוד בגלל הטעות הפטאלית של תחילת העונה עם ההשפלה של באסטון שרצה לשחק במכבי ורק קטש בא ביציאה של "שחקן שבע" ו"כשתראו את פייזר תשכחו מבאסטון". אנחנו רואים את פייזר ותיכף... נשכח מקטש.

לא שרף, לא שרף ושוב לא שרף.

וגם ממש לא נראה לי שמכבי תעביר את המנכ"ל שלה לעמדת המאמן. מי יהיה מנכ"ל? יצטרכו ליצור משרה חדשה ולשלם עוד משכורת שמנה למישהו, וזה בזמן שחומר השחקנים לא נהנה משיא האמון ויכול להיות שיחליטו להביא עוד שחקן. את מי מכבי תביא במקום קטש? מישהו חושב על זה בכלל? כמובן שישנה האפשרות שגודס יהיה מאמן, לא שאני תומך בפיטורי קטש.

אני לא רוצה את שרף אבל

לעונה הזאת הוא עדיף על קטש. הוא כבר הבהיר שלא יבוא רק לעונה הזו , אלא לפחות לעונה וחצי , ואת זה לא נראה לי שיתנו לו. דרוקר או בירנבוים , הלוואי.

פחח

1- נכון. 2- פייזר? היחיד שמהווה כתובת בלתי עצירה בהתקפה? גארסיה? אולי בכלל אתה רוצה להעיף אותו בגלל שהוא שומר וזה נראה מוזר בקבוצה הזו? 3- מקור ראשון בתחת שלי , זה היה בחצי מאתרי הספורט בישראל.

comerte a besos

New member
לא יפה לצחוק על תגובות...

באותה מידה שאני לא צוחק עליך. 1.נכון 2. פייזר - הוא בלתי עציר בליגת הגמדים שלנו. גם הבית של מכבי ביורוליג לא כולל בחובו אף קבוצה חזקה. לא נראה לי שהוא יכול לעשות משהו נגד הגבוהים של צסק"א/פאו/אולימפיאקוס/ ואולי אפילו כנגד ספליטר מטאו. לכן, בשלב הבא שאני מקווה שמכבי תגיע אליו יהיה לה קשה לעלות להצלבה ואם כן בטח שלא תסיים במקום הראשון בבית הטופ 16 ותעוף בהצלבה. גארסיה - שומר טוב... אבל ברגע שקבוצה משחקת עם 4 בהתקפה זה מאוד מקל על ההגנה לצופף ועם כל הסימפטיה שיש לי למלחמה שלו ולרצון העז שלו להשקיע... הוא לא מתאים לקבוצת יורוליג מהרמה הגבוהה. הוא שחקן יעיל לקבוצה כמו לה-מאן. 3. אתה מנבל את הפה... לא מנומס. את הידיעה הזו במקרה שלא קראתי. אני מכיר מישהו שנמצא באותה סדנא ששחקני מכבי עושים ושעושה את זה איתם. אני אברר איתו פרטים עסיסיים ואומר לך ולאחרים פה. את זה לא תוכל למצוא כנראה באתרי הספורט. אני אברר ומבטיח להחזיר לך תשובה. רק בבקשה ממך, תגיב בצורה ראויה, לא מכובד לנבל את הפה בפורום שמתיימר לדבר בצורה רצינית על כדורסל.

Puskas

New member
נפלאות עודד והצוללת הצהובה

זה הכתורת לעונה הזאת של מכבי. אתמול זה היה פשוט מביך..כל חדירה של ר"ג לסל שחררה שחקן שלה לשלשה ומכבי חטפה אתמול כל כך הרבה שלשות.. בנוסף האין הגנה של מכבי שברה אתמול שיאים חדשים..כדיר עשה כניסות מתחת לסל,עבר מצד לצד ואף אחד לא מפריע.. טולברט ודייוויס חוגגים בחדירות ורב' ואפילו שביזלי וניר כהן ישבו המון דקות בחוץ עדיין ר"ג ברחה..פשוט בדיחה.. קאמינגס,ביינום..שני ליצנים..אתמול הוכיחו חד וחלק שהם ברמה של לאומית ב' למקומות עבודה..שום החלטה נכונה ושום מהלך ראוי לא בא מהם.. 2 מעפנים.. באטיסטה שיחק דקה אולי,עוד הברקה של עודד ושיטת הרוטציה..שחקן משחק 30 דקות ומשחק אחרי זה דקה ורבע ואז 2 משחקים לא משחק בכלל ואז פתאום בחמישייה...יופי עודד זו הדרך למטה,המשך כך! ענק! אתמול המחצית השנייה היתה כמו אולסטאר..זה הרגיש כאילו מכבי משחקים מול דטרויט ולא מול ר"ג..חדירות,שלשות מחצי מגרש כמעט,תרגילים,ליי אפים על שמירה ומה לא..פשוט בית ספר לכדורסל תוצרת בלינקו,כל הכבוד ר"ג! יאללה צוללת צהובה,יום חמישי בלאט מגיע :)

Puskas

New member
מקרה שלא שמת לב

מכבי הפכה להיות טרף קל והימור בטוח :) אז לפחות העונה,אתם לא יכולים ללמד כלום גם לא את בני יפו חח גם שם הניהול ראוי יותר!

Puskas

New member
שמע..

מכבי תיהיה אלופה? אתה יכול לחתום על זה? ספק.. אפילו האופטימי ביותר שבין אוהדי מכבי (שבמקרה הוא פה בפורום "יו45") אפילו הוא לא יכול לחתום על אליפות.. והשנה עם קצת מזל אולי מישהי אחרת חוץ מי"ם תיהיה בגמר ואז אפקט הלוזריות של י"ם לא יפעל ומכבי תפסיד אולי ת'תואר :) אבל אם י"ם תיהיה בגמר..אז לצערי כן..מכבי תיהיה אלופה שוב.

איך זה?? איך זה??

אני אסביר לך "איך זה?",התשובה היא פשוטה להפליא,כסף כסף כסף,אין לליגה היום יכולת לייצר אלטרנטיבה,אין מספיק כסף בקבוצות האחרות,להוציא את ירושלים שמתוקצבת לא רע אך כמובן לא בסדר גודל של תקציב הענק של הכבשה הצהובה,ומי בער לא יידע,כל ינוקא כל צורבא מדרבנן יודע שאילו מכבי היתה משחקת בליגה חזקה וצפופה כמו הליגה הספרדית,היוונית,האיטלקית,הרוסית (למרות צסק"א)...וכו' מכבי היתה מניפה צלחת אליפות אחת לעשרים שנה. עירוני ר"ג...אהמ...סליחה האימפרייה הרמת גנית בקושי נוגעת במיליון דולר,לעומתה הכבשה מתל אביב מגיעה לליגת הענקים הישראלית עם 17 מיליון דולר,תן לליגה עוד 4 או 5 קבוצות עם תקציב שכזה ומכבי תשיר הללויה כשתזכה באליפות. כסף רק כסף,אם ארקדי ירצה להשפיל את הכבשה הצהובה באמת,הוא יעשה זאת ללא מאמץ גדול,,אם רק ישקיע בהפועל ירושלים כפי שהוא משקיע בבית"ר.

אם ואם ואם ואם

ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם ואם .. ואם..

יו45

New member
זה הכול השופטים!!!

בעצם גם זה קשור לכסף! יאלה ארקדי תן למסכנים כסף שיפסיקו כבר לבכות כל היום... בעצם זה לא יעזור להם... תהיה להם קבוצה טובה הם יובילו כל המשחק ובסוף השופטים הארורים יתנו למכבי את המשחק... פחחח... 69 אליפות למכבי... 70 אליפות למכבי... 71...,72,73,74,75,76,7778,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,00,01,02,03,04,05,06,07 וגם 08 האליפות תגיע למקום שאליו היא שייכת... אופס הכנסתי גם את 93 טוב כוחו של הרגל... לפחות בדבר אחד אתה(האוהד הפועל) יכול להיות רגוע... בשנים הקרובות לא נקרע לכם את הצורה בדרבי...

Puskas

New member
למה אתה פוסל דברים על הסף?

עוד מעט אולי הפועל תתאושש ותעלה לליגה שנייה ואני בטוח ששם נפגוש אתכם לדרבי :) אתה יודע..יש עוד משחקים קשים נגד ראשון,גליל ואשקלון ועפולה..לך תדע מה יהיה..אל תפסול ירידת ליגה!

סלים וארזה

New member
מנהל
די כבר עם ההתנצחויות האלה הן לא מוסיפות לרמת הפורום ובטח לא לרמת הכותבים. תמשיכו במסרים בבקשה

למעלה