עירוני ר"ג-מכבי ת"א

Puskas

New member
עירוני ר"ג-מכבי ת"א

כל הכבוד לר"ג! לא רואים את מכבי! בלות'נתל...קיוויתי שהוא יפתח כמו תמיד עם 10 החטאות לפני הסל הראשון לצערי הצליח לקלוע 2 לקראת הסוף.. יאללה ר"ג! ולסיום,שיר קטן ששרתי עם אוהדי ראשון בברסה לפני שבוע: עודד תישאר,תהרוס אותם יותר!! ת-י-ש-א-ר!!

SHITBREAK3

New member
מכבי פשוט זוועה

4 וחצי לסיום המחצית רמת גן בפלוס 15....ומכבי פשוט נראית נורא. כמו שזה נראה פה בחמישי לבלאט יהיו חיים קלים מאוד

Puskas

New member
hell yeah!!

שמע..ניר כהן שחקן אש! אם בני השרון מחזקים ת'גבוהים שלהם איתו..הם ניהים סוסים! ברנר רכז מצוין,טולברט זה שחקן של ימים..יכול לתת 30 ב-60 אחוז מהשדה ויכול לתת 8 במשחק שלם...היום הוא טוב. ביזלי לא פיזי מספיק בהגנה אבל דיוויס הזה..חיה רעה! ניתור מדהים,לוקח ריבאונד אבוד..שחקן מעולה! ר"ג מסתבר לא גרועים כמו שטענו תחילת עונה.

SHITBREAK3

New member
ניר כהן באמת שחקן מצוין

ומעניין לחשוב אם מישהו היה בכלל שומע עליו אם לא החוק הרוסי...

מכבי

הלב נקרע לראות לאן הדרדרה מכבי. ומאחר ולא יתתכן שכל השחקנים גרועים - המסקנה היא אחת : עודד קטש חייב ללכת ויפה שעה אחת קודם. צביקה שרף צריך לעמוד על הקווים ולנסות להציל את העונה למה שנשאר ממכבי תל אביב הגדולה.

SHITBREAK3

New member
תגדיר "נקרע"

ללב שלי דווקא אין שום בעיות

Puskas

New member
יורוליג?

זה החלק הקל של השבוע! ימי חמישי יורוליג,ימי ראשון NBA! חחחחח וואי וואי איזה ערב...זכרונות מהדרבי!

Puskas

New member
למה?

הרי כל שבוע מכבי מזכירה מחדש זה פשוט כיף :)

זה כל כך פאתטי

הקבוצה אותה אתה (עאלק) אוהד , כלל לא מעורבת כאן , ואתה מאושר הרבה יותר משהיית אם הקבוצה שלך היתה לוקחת אליפות. מעבר לזה לא צריך להגיד.

Puskas

New member
לההה

אם הפועל היתה זוכרה באליפות הייתי יותר מאושר מאחד שזכה כרגע ב-100 מיליון בלוטו :) אבל אתה יודע איך זה...אתה תמשיך להנות בהייטק ואני ימשיך להנות ממכבי :) כל אחד וההנאות הקטנות שלו :) forza hapoel,אוסישקין לנצח יחיה! (למרות שמסתבר שגם זיסמן או הפחים ריק מאדם מספיקים חחחחח) יאללה צוללת!!!

זהו

החגיגה שלך (עד כמה שניתן לקרוא לשמחה לאיד חגיגה) - הסתימה . אוטוטו אתה חוזר לשיעורי הנהיגה בחניון.

Puskas

New member
מצטער

אני את הרישיון שלי כבר עשיתי. אבל אני מוכן להיפגש איתך לאיזה דריפט עם הTT של מוני.

Puskas

New member
יפה שאמרת לבזבז

זה מראה את מה שאתה עושה כל היום..מחפש בנרות דרכים שונות לבזבז ת'זמן.. אבל הנה עכשיו עודד פנוי,שב איתו,בזבזו יחד,שניכם בערך אותו גיל ושניכם שותפים בדרך זו או אחרת לאותה צרה.. הצוללת הצהובה 2008 :)

למעלה