עיקור חתולה

גו27

New member
עיקור חתולה

החתולה שלנו בת חצי שנה ,אימצה אותנו בחום ואהבה בימי הגשם הקרים לפני כחודש בערך והגיע נושא העיקור מצד אחד אני יודעת שזה לטובתה של החתולה האהובה שלי אך מצד שני בעלי מאוד מתנגד להתערב בטבע ומפחד שהיא תשנא אותנו ותאבד את שמחת החיים שלה , הסברתי לו שגם אם היא לא יוצאת מהבית בדרך כלל היא יכולה לנסות לברוח וכן לחזור אלינו עם גורים .... אני יודעת שכולם כאן בעד עיקור וגם אני , אבל אני מפחדת שבאמת היא תשתנה לנו - זה מה שסיפרו לנו . אני כל כך אוהבת אותה ובחודש האחרון טיפלנו בה בשפעת קשה דלקות אוזניים וכל מה שמגיע מהרחוב - פשפשים ,טולעים , חיסונים כמובן מה לעשות ???

WTR

New member
כמובן שלעקר!

זה טוב לחתולה, לכם, לחתולים שמחפשים בית, ולגורים שיכלו להיוולד לה זה טוב לכולם

לאבלי1

New member
אני לא יודעת איך זה אצל אחרים

אצלי שניהם החתול והחתולה עברו עיקור וסירוס ואף אחד מהם לא השתנה,הם רק נרגעים מההורמונים האלה שמשגעים אותם. מעבר לזה הם נשארו שובבים,מתוקים ותמיד נענים להצעות משחק..אני ממליצה בחום לעקר. גם חתולי החצר שלי כולם עברו עיקורים וסירוסים וכולם עדיין אותם חתולים עם אותו אופי רק שהם השתבחו,הם כבר לא תוקפנים ועצבנים והם הרבה יותר רגועים. מקווה שעזרתי

ravit2b

New member
חתולה מיוחמת = בעלים סובלים

כשהיא תתיחם אתם תרוצו איתה לוטרינר... גם אם לא היא לא תשתנה אחרי העיקור ואם תדאגו לה לוטרינר טוב אז בכלל אין מה לדאוג אם את רוצה כדאי ורצוי לעקר דרך העמותה... וטרינר טוב והמחיר לא בשמיים

למעלה