עיקור וחיתוך אזניים

חבל שגם אני לא אוכל לגדל אותם.

הלוואי שכשיהיה לי בית משלי, יהיה לי בעל עשיר ואוהב חתולים, ונוכל לגדל את כל החתולים בעולם :)

את לא צריכה בעל עשיר כדי לגדל

חתולים או כל בעל חיים אחר שהוא. מה שאת צריכה זה הרבה הרבה חמלה ואהבה ורצון לעזור לבעל חיים - ואז תראי שגם בלי כסף - תוכלי לגדל אותו.

כן, צודקת.

זה בעצם מה שאני עושה עכשיו. רק שקצת חסרה אהבה מצד הסביבה. אז אני צריכה בעל אוהב חתולים ורצוי גם סביבה סבירה.

zabcde

New member
ממש לא נכון

אני במינוס בבנק, חיילת, שלחבורת ההאכלה וכל הגורים כבר יש בערך 13 כולם נהיו חולים בגלל שאין לי כסף לטפל בהם והאמת בזמן האחרוןגם חסר זמן... אם היה לי כסף הם היו נראים אחרת. כל יום אני מסתובבת בהרגשה כל כך מגעילה שאני לא יכולה לתת להם את מה שמגיע להם והמינימום זה בריאות.

לגדולות יש קולרים

לגורים עדיין לא, אבל יהיו בזמן הקרוב מאד. (כשהגדולות היו בגיל של הקטנים, לא מצאתי קולר קטן מספיק בשביל הצוואר שלהן..
) וציפי, הג'ינג'ית שבתמונה הקודמת, נעלמה לפני 19 ימים

נשבר הלב על ציפי ../images/Emo10.gif

והגורים יפהפיים ומדהימים. אם באמת תנסי להביא אותם ליום האימוץ של אס או אס ברמת אביב ביום שישי - יכול להיות מאוד שתהיינה להן הצלחה כי הן מקסימות כולן. דברי עם אס או אס - אם את מתכוונת להגיע לשם - צריך לשריין מקום עד יום רביעי. טל' שלהם - 7441010

יצורה

New member
חתך קטן ולא מזיק

גם אני בהתחלה לא התלהבתי לחתוך לטופו את האוזן, אבל עשו לה חתך ממש קטנטן ובקושי מובחן. וזה גם לטובה כי היא יוצאת הרבה החוצה. ומי שלא ירצה חתול עם חתך באוזן כי זה מכוער, צריך לחשוב פעמיים לפני שמוסרים לו חתול... בכל מקרה יפיופים כמו החתולים שלך אי אפשר להרוס! אני מצרפת תמונה של טופו אחרי החיתוך

BiDriL

New member
../images/Emo185.gifלמה צריך לחתוך לחתול את האוזן

? (אל תשאלו מאיפה צצתי)

יצורה

New member
לא נשאל...

החיתוך הוא סימן שהחתולה מעוקרת. למקרה שעירייה מסויימת תחליט על מבצע עיקור חתולי רחוב או שאיזה נשמה טובה (כמו רבים מאנשים הפורום) יחליטו לעקר חתול רחוב באיזורם, שידעו מי כבר מעוקר ומי לא. כפי שאת רואה, טופו נראית כמו חתולת רחוב וגם יוצאת הרבה החוצה, אז לא לקחתי סיכון

שדנה

New member
רחלי, רציתי לומר לך

כל הכבוד שאת דואגת לחתולים. אני מבינה שזה קשה כשהסביבה הקרובה כל כך עוינת. אל תישברי אנחנו איתך.

למעלה