עיקור וחיתוך אזניים

עיקור וחיתוך אזניים

תגידו, כשחותכים לחתולה את האוזן, זה חתך גדול כזה? זה מכער אותה ממש? זה כואב לה? יש לכם אולי תמונות של חתולים חתוכי אוזן?

C a t h y

New member
זה ממש לא רציני - חתך קטן בקצה

וזה בטח יכאב לה פחות מאשר שיפתחו אותה כדי לעקר אותה פעם שנייה... שזה לא ידאיג אותך. לי אין תמונה, בטח למישהי אחרת יש.

C a t h y

New member
לא חושבת...

בעיקרון, אנשים מעדיפים חתול שבא "מוכן", כלומר מחוסן, מתולע, מעוקר/מסורס... וגם אנשים שיש להם חתול בית שיוצא החוצה מסמנים לו את האוזן כדי שאם נגיד העיריה תבוא לקחת לעיקור נגיד אז יידעו שהוא מעוקר. וזה ממש ממש לא רציני. לא חותכים להן את כל האוזן. פשוט קצה האוזן המעוגל - אז מיישרים אותו. ממש לא רציני, באמת.

זה תלוי מי חותך

אם תבקשי ממי שמעקר אותה שיחתוך בעדינות סביר להניח שהוא ייענה לבקשתך. יש וטרינרים שחותכים חיתוך גס. יש כאלה שחותכים חיתוך עדין.

tami191

New member
סליחה על הבורות!

מה אם קיטום זכרים? גם גברים-חתולים מופלים לטובה בעולם שובינסטי זה?

נכון. אותו דבר.

הנה דוגמא

tami191

New member
רגע! רגע!

זה אומר שכאשר אצטרך לסרס את פיצ'יני שלי, אהיה חייבת לקטום לו את האוזן??? אשמח לקבל אינורמציה כי אני בורה כמו נעל בנושא.

cats10

New member
אני תמיד מבקש

קיטום עדין וליפים במיוחד אני לא קוטם בתנאי שאני יודע שיאפשרו לשים להם קולר.

תודה לכם!

קבעתי לה תור למחר.. שיהיה לה עיקור מוצלח. ואם אתם רוצים לאמץ את הגורים שלה ושל אחותה - או שאתם מכירים מישהו שרוצה - 050-8321844 תודה, רחלי

שאלה קטנה רחלי

למה את לא מכניסה אותם הביתה? לפחות עד יעבור זעם - וכדי שלא ימותו בידי מתעללים? ובינתיים את יכולה לקחת אותם לימי אימוץ שיש ביום שישי ברמת אביב וביום שבת בהרצליה - שניהם ימי אימוץ של אס או אס.

תשובה

שתי סיבות: 1. אסור לי להכניס אותם, ההורים לא מרשים. 2. יהיה להם יותר מסוכן בפנים. ותודה על ההצעה, אני אשתדל להשתמש בה (היום אימוץ בשבת לא ממש רלוונטי כי אני שומרת שבת.. אבל לא נורא).

greeneye

New member
ואאאאאו

רובם יהיו פרוותיים מאד! איזה יופי! הלואי שיכולתי עוד חתול, אבל קוטר לא בעד הכנסת חבר חדש למשפחה.

למעלה