עיקוב בטיסה

barbaronylevy

New member
עיקוב בטיסה

שלום, לפני כחודש טסטי לברצלונה, המלון והטיסות הוזמנו ברך חברת ישראייר והטיסה ייתה טיסת צרטב\ר של חברת ארקיע. טיסת ההלוך היתעקה בכ 7 שעות . טיסת החזור היתעקבה בכ-20 שעות . יש לציין שבעקבות העיקוב בטיסת החזרה גאגה חברת ארקיע ללילה נוסף על חשבונה בבית המלון . האם אני זכאי לפיצוי בגין העיקוב ? יש לציין שהיו עליות נוספות לעיקוב כגון ארוחות אובדן יום עבודה וכו' אם כן האם אני צריך לפנות/לתבוע את חברת התעופה או החברה בה הוזמנה החבילה . תודה ושבוע מוצלח
 
זה עוד לא היה לנו פה

היה לנו מקרים שאנשים חשבו בטעות שזה פורום דיני "עבודה" והתבלבלו עם תעבורה, אבל הודעה שמיועדת לפורום צרכנות ופורסמה פה עוד לא הייתה לנו :)
 

creth11

New member
../images/Emo6.gif טיסת נוסעים = תעבורה הלא כן ../images/Emo35.gif

 

ב ר ז י ל י

Member
מנהל
20 שעות זה הרבה.

ולכן כדאי לברר אצלם ובמידה ותשובתם לא תמצא חן בעינייך לגשת לתביעות קטנות יש גם מוסד לבוררות של סוכני הנסיעות אבל נראה לי שהוא מוטה לטובת הסוכנים (לפחות לפי השופט שבעבר עמד בראשו)
 

guya72

New member
לא בטוח

מאחר וזאת טיסת צ'ארטר, אזי היא לא מחוייבת ללוח זמנים מסויים. מעבר לכך, המוסד לבוררות לא בהכרח מוטה לטובת הסוכנים, אלא בחוק ישנם לא מעט הגנות (לחברת התעופה, ולכן גם לסוכן) לגבי אחריות בנושא טיסות.
 

ב ר ז י ל י

Member
מנהל
לא

מותר סטיה סבירה מלוח הזמנים, 20 שעות אינה סטיה סבירה. ויש פסיקות בעניין. ובקשר למוסד לבוררות? האם נוכחת פעם בדיון שלו, האם קראת החלטות שלו, האם בדקת מי הבוררים ולמה סוכני הנסיעות מעוניינים דווקא בהם? - אני מניח שאם תבדוק את הדברים תשנה את דעתך.
 
למעלה