עיצוב חדר ילדים

אפרת9991

New member
עיצוב חדר ילדים

אשמח לשמוע את דעתכם.
אני רוצה לקחת את הטפט הזה http://www.mitpatim-store.co.il/product/טפט-פסים-ורוד-סגול-תכלת-361
ולעשות משהו בסגנון של חדר הילדים בדירה הזו (עיצוב מקסים ד"א!) http://www.bvd.co.il/בית_מעוצב_בפרויקט_צבאי.html
אבל אני רוצה לעצב רק קיר אחד ולהשאיר את השאר לבנים. חשבתי לשים את הטפט בחלק תחתון של הקיר ומעליו לצבוע בורוד או ההפך- הטפט למעלה והורוד למטה. מה עדיף? אפשר לעצב רק קיר אחד או שזה יראה מוזר? אני לא רוצה את כל החדר כי כשהבנות יגדלו וירצו לשנות אני רוצה שזה יהיה בקלות.
ואיך מדביקים טפט לבד? זה אפשרי?

תודה :)

lank

New member
טפט

את יכולה להדביק טפט רק על קיר אחד ואת שאר הקירות לצבוע באחד הגוונים התואמים שיש בטפט ( כמובן , בגוון בהיר ! )

לא מומלץ בכלל להדביק טפט לבד

יצא לך לא טוב וחבל על הכסף. זו עבודה למקצוענים.

לגבי הטפט (שלי אישית בתור מעצבת ואדם דיי מיציתי אותו) הייתי שמה אותו כפס תחתון מעליו קרניז ומעליו צבע הכי נייטרלי שיש שנמצא בתוך הטפט כמו למשל שמנת או לבן ( בהנחה שזה מתאים גם לשאר צבעי החדר)

עיצוב חדר ילדים

אני באופן אישי קצת פחות מתחברת לפסים הוורודים, יכול להיות שאני שבעה מהטפטים המפוספסים הוורודים.
ברמת העיקרון, הייתי הולכת על אחד מגווני ה "white" של נירלט או טמבור ולא ממש לבן בוהק,והייתי מדביקה מדבקות.
יש מגוון עצום של מדבקות, הן קלות להדבקה ולהסרה, לא יקרות, ניתנות להחלפה בקלות גם כלכלית.
להדביק טפט לבד זה לא מהו פשוט, הייתי ממליצה לקחת איש מקצוע.
בהצלחה.

yerovama

New member
גם אנוכי לא "משתגעת" על טפטים

זה עשוי להימאס נורא מהר...
חדר ילדים הופך מהר מאוד לצבעוני (מיליון צעצועים ואביזרים צבעוניים), לכן באופן אישי (ואני לא מעצבת
) חושבת שכדאי לצבוע בגוון שמנת כמו ow211p וללכת על אפקט בקיר אחד. יש המון אפקטים מדליקים כמו פנטזיה או ווש, או מדבקות קיר שניתנות להסרה, או שני גוונים עם קרניז וכו'.

תשובה

הטפט מאוד צבעוני ודומיננטי, ואת מציינת שבעתיד תרצי לשנות, לכן אני מליצה לחפות רק קיר אחד איתו, אבל את כל הקיר.
לרוב אני ממליצה לחפות את הקיר שראש המיטה שעון אליו, אך היות ואין לי תמונה או העמדת הריהוט, קשה להמליץ על קיר מועדף.
לא ממליצה לך לתלות לבד, נסיון מוכיח שהביצוע לא יוצא כמו שצריך.

אפרת9991

New member
תודה על כל התשובות!

נראה שאלך בסוף על צביעת קיר אחד בורוד ועיצוב עם תמונות על קנבס.

למעלה