עיצוב דירה

liron girl

New member
עיצוב דירה

שלום לכן, עד כה רק קראתי אך אשמח להתייעץ.

אנחנו נמצאים בשלבים אחרונים לפני קבלת מפתח, ומתחילים לחשוב ולבצע רכישות לדירה החדשה, ויש לי מספר שאלות :

א. המטבח שלנו בגון שמנת עם קלפה אחת שיש עליה עיטורי פרחים גם בגון של שמנת קצת יותר כהה.
כרגע (ואולי זה בגלל שכרגע אין תאורה) זה נראה קצת יותר נוטה לכיוון הכתום, איך אפשר לדעתכן לשבור את הכתמומיות הזו ? (מצורפת תמונה)

ב. הקיר שבו נמצא הדלפק הוא לא קטן, רעיונות למה אפשר לעשות בו חוץ מלצבוע ?

אני מאוד רוצה לעצב את הבית בצורה שהוא יהיה גם "חם" וגם צעיר עם צבעים ולא כבד. האם תוכלו להמליץ לי על סקאלת צבעים שתתאים והיכן מתאים יותר להכניס צבעים ?
רעיונות לכיסאות מגניבים שיהיו גם נוחים ומספיק יציבים שילדים יכולים לשבת עליהם לדלפק שיסתדרו עם הצבעים ?
האם יש לכן רעיון למזנון לטלויזיה (אני לא מתחברת כל כך לכל עיצובי הגבס שמאוד פופולרים היום) או שזה בהכרח הופך את הבית ליותר כבד ? (מצורפת תמונה של קיר הטלויזיה)

רעיונות יתקבלו בברכה.

תודה
לירון

כסאות בר ומזנון

היי לירון, אפשר לשלב כסאות בר שיכולים להיות פתרון נחמד לילדים וגם להערם באיזו פינה במידה ומארחים בבית,

בנוגע למזנון גם אני לא כלכך מתחבר לכל עניין הגבס הזה, אני באופן אישי אוהב עיצובי עץ עדינים, משהו לא כבד מדי אבל שנותן הרבה אופי לחדר

בהצלחה

עיצוב הבית

יש משהו מהבית הישן שעובר איתכם ? ספות/פינת אוכל/ וכו?
אם כן פרטי או הכי טוב תעלי תמונה
בגדול מעל הדלפק הייתי תולה יחידת מדפים, צבעונית, (ירקרקה, תכלת, כתום, ורוד - מה שבא לכם...- ) לכוסות, מפיות, מלח פלפל ובעיקר כדי שיהיה שם משהו שיכניס צבע
ממשיכה עם הצבעוניות שתבחר ליחידת מדפים גם לסלון, בכריות, שטיח, טםט, וכו

למעלה