עיצוב אלבומים

עיצוב אלבומים

שלום לכם, קודם כל אני רוצה לומר שהפורום שלכם מדהיים אני צופה מהצד אך לא משתתפת וכל פעם אני נדהמת מחדש מהיצירות של כל אחד. עכשיו לשאלתי, מישהו המתמחה בעיצוב אלבומים ובחומרים לעצב אז אליו מופנת השאלה... יש מכשיר שמעבירים בתוכו את התמונה והתמונה יוצאת עם צורה כלשהי לדוגמא מעויינים עיגולים גלים וכו' . מישהו יודע למה אני מתכוונת? או יודע איפה ניתן למצוא אותו? תודהההה

לא

זה על התמונה עצמה הוא מדגיש את התמונה קשה להסביר את זה... הוא בנוי משני גלגלים כאלו בצורה נגיד מעויין את מכניסה בניהם את התמונה והיא יוצאת מהצד השני שלו ועליה מותבע כזה צורות מעויינים וזה נראה כאילו שמת מעט דבק עליה הדוגמא זה בתמונה עצמה

תומסקה

New member
ככה: שיש עיגולים על התמונה?

אולי יש לך דוגמא של איך נראית התמונה?

יש לי דוגמא אבל זה לא ברור! אז אין

טעם להראות כי לא רואים את הבליטות אבל בעיקרון כן זה יוצא כמו קרטון גלי

תומסקה

New member
אהההה, אז למה לא אמרת?!?! ../images/Emo8.gif

יש מין מכשיר כזה שמעבירים בו את הדף והתמונה יוצאת גלית... תחשפשי בחנויות יצירה, או בחנויות משחקים (זה בא בערכה כזאת עם דפים וכו'...)

אמממ זהו שאני לא מוצאת

אם מישהויודע איפה להשיג באיזור ירושלים אני אשמחחחח אני התחלתי לעצב אלבום לחבר ונתקעתי..
אני לא יודעת איך מעלים תמונה כדי להראות דוגמא

תומסקה

New member
בחלון הוספת תגובה (ולא הוספת תגובה

מהירה) יש לך בסוף העמוד אפשרות לשליחת תמונה. נסי לחפש במאמא יוקרו וכאלה... וסתם שאלה- לא חבל לעשות ככה לתמונה? יש מלא אפשרויות אחות לעיצוב התמונה... דווקא לעשות ממנה גלים? אבל זו רק דעתי...

זה לא הורס את התמונה

ראיתי על תמונה אחת שלנו וזה הדבר שהכי משך את כל מי שהראתי לו ועכשיו אני רוצה לעצב לאחותי לבת מצווה אלבום ואני רוצה להשיג את המכשיר כדי להשתמש בו עם כמה תמונות זה דבר מדהים לדעתי

תומסקה

New member
עכשיו שאני רואה את התמונה שלך אז

זה עדין מאוד... מה שאני מדברת עליו ממש יוצר את המראה של קרטון גלי... זה מה שאת מחפשת? עכשיו שאני חושבת על זה... תנסי לחפש את המכשיר הזה באתר אלבום ארט

Lורליי אולי את מתכוונת למה שאני

מחפשת? אם כן שלחי לי מסר.. בבקשה....... תודה לכן על התגובות:) המהירותת

תודה לך:) אבל

חיפשתי בעבר ולא מצאתי שם...
תודה בכל מקרה... אשמח אם מישהו יודע היכן ניתן למצוא את המכשיר...

Lורליי

New member
אני חשבתי על המכשיר שענו לך

אבל יש עוד דבר יש שבלונות מתכת שמשמשות להבלטה מכירה? אם לא אחפש ואעלה בשבילך

Netel

New member
יש לי את המכשיר הזה

אם אתן מתכוונות לכך שהוא הופך נייר לגלי (כמו קרטון גלי) לא נראה לי להשתמש איתו בצילומים ממש לדעתי זה עלול להרוס את התמונה-אנסה מאוחר יותר לבדוק זאת. אני משתמשת בו עם חתיכת בריסטול בצבע מנוגד לרקע ליצירת רקע לתמונה. צילמתי אותו בווב קאם שלי-לא תמונה הכי ברורה. אני קניתי אותו בחנות ציוד לגני ילדים.

למעלה