עיצה

עיצה ../images/Emo13.gif

תנהלו לו"ז ! זו ההרגשה הכי טובה בעולם להגיע לסוף היום ולראות שעמדת בכל המשימות שהצבת לעצמך להיום... מושיקו, מצטער שלא יצא לנו להיפגש היום. מחר ככל הנראה אהיה באשקלון, דבר איתי. רם, מה שאמרת במסר..... טרם בוצע. שיהיה לכולנו לילה טוב ושקט ושינה מתוקה

smailie

New member
אצלי זה אף - פעם לא עבד...

אם אני צריך להתחיל לעבוד לפי רשימת משימות מסודרת (או לפי רשימות בכלל) - הבלאג'ן רק מתחיל... וחוץ מזה, הרבה דברים לא תלויים בי והתיכנונים יכולים להשתבש, אז בשביל מה בכלל להתאמץ מלכתחילה בהשקעת מחשבה לגבי סדר היום?

pilpelmemule

New member
גם לי זה משתבש הרבה.. אז

אני עושה את זה רק לעיתים ממש רחוקות, כשאני באמת לא זוכרת מה אני צריכה לעשות ואם אני לא ארשום את זה אז אני לא אעשה כלום..

smailie

New member
נדיר שאני עושה רשימות

גם ברפראטים (מערכי שיעור שסטודנטים מכינים במסגרת קורסים מסויימים ומרצים עליהם בפני הכיתה) אף - פעם לא רשמתי לעצמי ראשי - פרקים, כי אז הייתי מסתבך לגמרי.

chuchi46

New member
הרעיון הוא להכניס ללו"ז שיבושים אפשריים

האחריות בידינו בלבד, ואם יש לנו מטרה מסויימת, אפילו אם היא פשוטה לכאורה כמו להגיע לאנשהו בזמן, צריך לבנות את הלו"ז ככה שגם אם יש שיבושים, המטרה תושג בזמן. יש שיבושים נוראיים, ויש שיבושים סבירים. לסבירים אין לנו תרוץ לא להיות מוכנים.

smailie

New member
אני מתלבט ומהסס לפני שאני מתחיל משהו

אף - פעם לא מצליח לחשוב בצורה מספיק מדוייקת ורגיל ל"הפתעות" לא מתוכננות.

chuchi46

New member
אם אתה רגיל, אתה יכול לפעול בהתאם

תכנן את הזמן כך שכל הדברים ילקחו בחשבון, גם ההיסוסים והלבטים

smailie

New member
מה שיש לי, זה, בעצם כמו עיוורון

שמונע ממני לראות את השלבים הבאים או את הנסיבות באופן ריאלי.

chuchi46

New member
מה שיש לך, זה, בעצם כמו עיוורון

שמונע ממך לראות התקדמות! תפסיק כבר לתרץ, לבכות, הכל אפשר! אתה תקוע במקום אחד, ולא משנה בכלל מה אתה אומר, אתה לא רוצה לזוז ממנו. אם היית רוצה לזוז משם הייתה מפסיק עם תרוצים והסברים מטופשים.

pilpelmemule

New member
../images/Emo45.gifבדיוק מה שחשבתי

לפני כמה הודעות אבל העדפתי פשוט לא להגיב וזהו

smailie

New member
פשוט התרגלתי לזה שיש מי שיפריע לי

או שאם הדברים ייצאו בצורה לא מושלמת (ואני מתפשר די הרבה בחיים. תאמינו לי. יותר ממה שהאדם הממוצע מוותר לעצמו) יגידו לי שזה חלק ממכלול שלם של בעייתיוּת. כל - כך הצליחו לייאש אותי, עד שהפנמתי את זה שכבר מוטב לוותר מראש.

pilpelmemule

New member
אתה רוצה לוותר מראש.. אתה לא מנסה אפילו!!!!!!

הנה עכשיו אני אגיד את מה שאני חושבת ולא אעבור הלאה כמו פעם שעברה...! אתה לא מקשיב למה שאתה כותב פה?? כל השרשור הזה תירוצים למה לא לעשות דברים..!! כמו שבמיכא"ל יוסי (המנחה שלי) היה אומר- תפסיק להפיל תיקים! אתה מפיל תיקים על מערכת החינוך או מה שזה לא יהיה, על אנשים אחרים.. הכל תלוי בך! גם אם בעבר נעשה לך עוול- סבבה אני לא שוללת את זה.. אבל עכשיו אתה בתקופה אחרת.. אתה יכול להמריא מכאן אם רק תחליט.. ובמקום זה אתה רק מתרץ הכל!!!!! בוחר להשאר איפה שאתה~! ולא מספיק- אתה גם מאשים את כל העולם בזה שאתה לא משנה את זה! אם אתה לא לוקח את עצמך בידיים ומתקדם לפחות תפסיק להפיל את האשמה על אנשים אחרים \: \: \: \: \: ***אולי זה היה בטון קצת כעוס מידי, אני אחרי חזרה ממש מעצבנת למסיבת סיום... אבל אני מתכוונת לכל מילה!***

count on me

New member
זה נחשב להיות עדינה...:)

כבר אמרו לו את האמת היותר כואבת בדרך יותר ישירה מזה...(מאמינה?חח ). ואגב אני כבר למדתי שגם שאומרים לו את האמת בפרצוף זה לא עוזר לו....אז אני מציעה לך לנווט את האנרגיה של הכעס למשהו חיובי למענך:) אני כבר כל כך הרבה פעמים ניסיתי לשמור על איפוק ובסוף הוצאתי את זה החוצה...וזה פשוט חולף בפניו. אני בחרתי שאני לא אבזבז את האנרגיות שלי על לנסות לעזור לו, כי ראיתי שזה לא מצליח - ואי אפשר לעזור לבן אדם שלא מוכן לעזור על עצמו. תחשבי על זה גם...וגם לך זה יחלוף הרצון הזה פשוט להעיר בן אדם ישן... לילה טוב :)

למעלה