עיניין של העדפה

לא מתפשרת כלל

Well-known member

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בשנים האחרונות התפתחה לה תרבות שמקדשת את המראה ה״נקי״, פלסטיק שלא לומר ילדותי כשכל הנשים ולא מעט גברים פשוט מגלחים או מסירים בצורה כזו או אחרת את השיער, מה דעתכם/ן בנושא?
אתם מעדיפים טבעי או חלק?
אני נמשכת לגברים עם שיער (לא חריג) ובין הרגליים גם אבל הכי חשוב זו האסתטיקה.
נשים-זה must לפחות עם עצמי והגוף שלי.

Ellis Murphy

Well-known member
בשנים האחרונות התפתחה לה תרבות שמקדשת את המראה ה״נקי״, פלסטיק שלא לומר ילדותי כשכל הנשים ולא מעט גברים פשוט מגלחים או מסירים בצורה כזו או אחרת את השיער, מה דעתכם/ן בנושא?
אתם מעדיפים טבעי או חלק?

מגולח, לא משאיר שיער. לדעתי זה גם יותר אסטטי וגם יותר נקי.
יש כאלה שההערכה העצמית שלהם בתחום הגבריות זקוקה לחיזוק אז הם מגדלים זיפים ואפילו זקן. ואם יש להם כסף לרכב גדול ויקר אז זה שווה ערך לעוד סנטימטר לפחות באורך של הזין...

doriangray011

Well-known member
אתם מעדיפים טבעי או חלק?
אני עוד מדור שקידש שיער בחזה כהופעה גברית. בתור נער חיכיתי לו ועכשיו יש במידה ושמתי לב שנשים אוהבות את זה. להסיר שיער מכל הגוף לגבר נראה לי מוזר ולא טבעי בפרט באזור הערווה.
לא הרבה יודעים אבל המנהג של להסיר שיער ברגליים אצל נשים הוא תוצר של קמפיין פרסומת של ג׳ילט בשנות העשרים במאה הקודמת למרות ששלטו בשוק הם חיפשו עוד לקוחות ומאז הכל הסטוריה. עם זאת אני אוהב את המגע החלק של רגלי האשה עד שמגיעים למקדש 😅 ערווה מגולחת עושה לי תחושה של ילדה קטנה ומרתיע. מה עוד שאם השיער גדל מעט וקוצני זה כמו להכניס אותו לפה של כריש. לא נעים. בעברי ניהלתי יחסים עם נשים מהמזרח הרחוק. אין להן שיער גוף בכלל. אפילו לא פלומה ומעט מאד אם בכלל בבתי השלי והערווה. ואצלן זה נראה ומרגיש טבעי.
אז נשים. כן רגליים חלקות זה נעים ואסטטי.

אישון34

Well-known member
אתם מעדיפים טבעי או חלק?
בגדול אני אוהב שיער אצל הנשים (באיבר המין).

יש כאלה שאוהבות ליצור "תספורות" אלא ואחרות.

גרושות של המון זמן מסירות כל שערה - כאילו הכול תלוי בזה (כך לפחות זה בעיני).

לפי הניסיון, במרבית המקרים, נשואות בטוב מחזיקות שיח לתפארת.
______________________________________________________________________________________________________________________________

יש נשים שם יש את הנושא של רדיפת כל שערה - בגוף מחוץ לאיבר - ואני לא שם.

המצב הכי דפוק זה גילוח מטומטם שמשאיר קוצים.

מרבית הנשים אחרי שנים של הסרת שיער באופן רגיל - הן כמעט חסרות שיער בגילאים האלא, עכשיו.
________________________________________________________________________________________________________________________________

בעבר היה ברור שיש שיער - ב 10 שנים האחרונות יש אופנות משתנות בתחום.

אני לעצמי שאני רואה איבר יפה - הוא יכול ליהות במגוון מצבי שעירות - .

למין אורלאי זה ממש, אבל ממש לא מפריע שיש שיער.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא מוריד שיער.

לא חשבתי על זה ומעולם לא קיבלתי דרישה שכזאת.

אישוניאיש.
איש גו'נגל.

in bal1

Well-known member
ברגע שהיא בטוב עם הבן זוג.

אחד הדברים הראשונים שהיא עושה זה להניח לכוס שלה.

לתת לשער להגיע לשיניים באהבה.

אישוניאיש.
אוהב שיער.
מרגישה מאד בנוח אם הלא חוקי שלי.אך לא מזניחה את עצמי שם.ואפילו מקדישה לזה.

in bal1

Well-known member
אישוניאיש.
אני לא מקדיש לזה.

להבנתי השיער הוא חלק מהאיבר.

לפחות אצלי.
יש לנו הרבה איברים בגוף שעליהם צומח שיער.וכמו פתיחת השרישור עניין של העדפה.כמו שיש נשים שיעדיפו גבר עם זקן.
פעם רופא נשים (לא שלי) שיתף אותי ואמר שאוהב יותר נשים עם שערות טבעיות שם למטה.

יש לנו הרבה איברים בגוף שעליהם צומח שיער.וכמו פתיחת השרישור עניין של העדפה.כמו שיש נשים שיעדיפו גבר עם זקן.
פעם רופא נשים (לא שלי) שיתף אותי ואמר שאוהב יותר נשים עם שערות טבעיות שם למטה.
בד"כ בפעם הראשונה זה לא מפריע לי לראות אישה עם השיח (בוש) למטה.
בפעם השניה אני מתחיל לעקם ת'אף. :-/
בפעם השלישית אין לי כבר סבלנות ואני שולח אותה להתגלח.
השיח הזה הוא לא מה שגורם לי לסלוד ממנו אלא הקצף הלבן הזה שלפעמים נותר בשולי השיער המסולסל והכהה.
אבל בעיקרון אין לי טענות.
הרי רחל אמנו או אפילו בלהה וזקפה גם להן היה בטוח בוש רציני שם למטה. :-]

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בגדול אני אוהב שיער אצל הנשים (באיבר המין).

יש כאלה שאוהבות ליצור "תספורות" אלא ואחרות.

______________________________________________________________________________________________________________________________

מרבית הנשים אחרי שנים של הסרת שיער באופן רגיל - הן כמעט חסרות שיער בגילאים האלא, עכשיו.
________________________________________________________________________________________________________________________________

בעבר היה ברור שיש שיער - ב 10 שנים האחרונות יש אופנות משתנות בתחום.

אני לעצמי שאני רואה איבר יפה - הוא יכול ליהות במגוון מצבי שעירות - .

למין אורלאי זה ממש, אבל ממש לא מפריע שיש שיער.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא מוריד שיער.

לא חשבתי על זה ומעולם לא קיבלתי דרישה שכזאת.

אישוניאיש.
איש גו'נגל.
גבר אחד הלך לספר וביקש תגלחת באזור ההוא. הוא חזר הביתה ואשתו התלהבה...
"איפה עשית את זה? כמה זה עלה לך"? וואלה!!!
ותשובותיו היו: "אצל מנחם, הספר הקבוע שלי. וזה עלה לי 40 ש"ח"
למחרת נגשה אשת האיש למנחם ובקשה גם היא תגלחת מלאה שם.
הוא נעתר לבקשתה, אך לבסוף הוא ביקש 135 ש"ח עבור עבודתו.
"אבל למה? לבעלי הרי לקחת רק 40 ש"ח", רטנה האישה.
"כן. נכון. אבל אצל בעלך היה שרביט, שבעזרתו יכולתי למתוח את העור ימינה, שמאלה, מעלה ומטה.
אצלך לא היה לי במה לאחוז".

alongrin100

Well-known member

גרושות צריכות לשמור על כשירות מבצעית והן יעשו כל דבר כדי לזכות בעוד נקודת יתרון בשוק הבשר. אחרי שהן ממצות את שלב החגיגות שאחרי הגט, הן מגלות שהן לא בדיוק מציאה גדולה.

לגבי נשואות...גידול שיח לתפארת באה יחד עם הזנחה של הופעה חיצונית בעוד כמה תחומים.
הרי יש להן כבר בעל בבית, אז למה להשקיע?

אלא אם כן היא מעוניינת לשווק את עצמה מחדש בשוק הבשר ואז היא צריכה לעמוד בסטנדרטים. דיאטה, הסרת שיער, קעקוע שובב פה ושם, בניית ציפרניים..אהה כן ושפתי ברווז.
(מי שרוצה לדעת אם אשתו מתכננת לבגוד, אלה הם הסימנים).

גילוח מטומטם...זה הופך את המקום לנייר זכוכית. כבר יצאתי מזה עם שריטות על הפנים ועל הבולבול..וזה עוד בלי שאריות נייר הטואלט שנתפסות שם..🤣🤣

Yakir4179

Well-known member
גרושות צריכות לשמור על כשירות מבצעית והן יעשו כל דבר כדי לזכות בעוד נקודת יתרון בשוק הבשר. אחרי שהן ממצות את שלב החגיגות שאחרי הגט, הן מגלות שהן לא בדיוק מציאה גדולה.

לגבי נשואות...גידול שיח לתפארת באה יחד עם הזנחה של הופעה חיצונית בעוד כמה תחומים.
הרי יש להן כבר בעל בבית, אז למה להשקיע?

אלא אם כן היא מעוניינת לשווק את עצמה מחדש בשוק הבשר ואז היא צריכה לעמוד בסטנדרטים. דיאטה, הסרת שיער, קעקוע שובב פה ושם, בניית ציפרניים..אהה כן ושפתי ברווז.
(מי שרוצה לדעת אם אשתו מתכננת לבגוד, אלה הם הסימנים).

גילוח מטומטם...זה הופך את המקום לנייר זכוכית. כבר יצאתי מזה עם שריטות על הפנים ועל הבולבול..וזה עוד בלי שאריות נייר הטואלט שנתפסות שם..
🤣🤣
לדעתי כל אלו גם הנשואות בתפקידי ניהול מחוייבות להיות מתוקתקות בגלל התפקיד וכו,טיפוח מינמלי זה מאסט ,לא אוהב שיער יתר למטה מבעס באוראלי.​

למעלה