עיניין של העדפה

Yakir4179

Well-known member
בשנים האחרונות התפתחה לה תרבות שמקדשת את המראה ה״נקי״, פלסטיק שלא לומר ילדותי כשכל הנשים ולא מעט גברים פשוט מגלחים או מסירים בצורה כזו או אחרת את השיער, מה דעתכם/ן בנושא?
אתם מעדיפים טבעי או חלק?​
אני חלק יחסית לא אוהב שיער יתר או שיער ערווה גדול אצל נשים ,רק קצוץ דק דק כי אני יורד בתאווה גדולה,לא אהבתי את המודה שכולם נראים כמו חמאסנקים עם הזקנים ,זה מגעיל ומבגר את הגבר,זה יפה לרבנים ולמבוגרים כמו סבא וכו
בתור אישה חייבים להוריד כמה שיותר,אני זוכר שהייתי עם קיבוצנקיות והיפרסטיות וניצני סיער מסביב לפיטמה אז לא הכי נחמד כזה לראות באופן אישי ולהרגיש בפה​

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אני חלק יחסית לא אוהב שיער יתר או שיער ערווה גדול אצל נשים ,רק קצוץ דק דק כי אני יורד בתאווה גדולה,לא אהבתי את המודה שכולם נראים כמו חמאסנקים עם הזקנים ,זה מגעיל ומבגר את הגבר,זה יפה לרבנים ולמבוגרים כמו סבא וכו
בתור אישה חייבים להוריד כמה שיותר,אני זוכר שהייתי עם קיבוצנקיות והיפרסטיות וניצני סיער מסביב לפיטמה אז לא הכי נחמד כזה לראות באופן אישי ולהרגיש בפה​
מילא סיער אבל מסביב לפיטמה ועוד להרגיש בפה? יכול לצייר את זה?

Yakir4179

Well-known member
מילא סיער אבל מסביב לפיטמה ועוד להרגיש בפה? יכול לצייר את זה?​
חחח זה נובט יפה מסביב לפיטמה ,בעיקר זה נפוץ אצל היפסטריות וקיבוצנקיות פרקיות וכו,ישנן כאלו שזה לא מפריע להן להיות כך עם ניצני שיער מסביב לפטמות​

Yakir4179

Well-known member
אנמ בחורף מקצץ דק באיבר ובקיץ מגלח הכל זה יותר נוח..​

מאוהב ברעיון

Well-known member
טבעי רק אם היא חלקה...
נקי ואסתטי, מטופח, לא חייב חלק למשעי וכמובן שלא יער מדובלל עם שאריות של לא יודע מה...
בשנים האחרונות התפתחה לה תרבות שמקדשת את המראה ה״נקי״, פלסטיק שלא לומר ילדותי כשכל הנשים ולא מעט גברים פשוט מגלחים או מסירים בצורה כזו או אחרת את השיער, מה דעתכם/ן בנושא?
אתם מעדיפים טבעי או חלק?

שירלי@

Active member
אתם מעדיפים טבעי או חלק?
מעדיפה שלא יהיה לו בוש.. שלא אצטרך לפנות את דרכי לשם. מאידך, גם לא אוהבת חלק למשעי. הכי טוב מקום טוב באמצע.

אתם מעדיפים טבעי או חלק?
תראה, על פי רוב אני דורש מהנשים שאיתי לגלח חלק (משעי)
לא מפריע לי שהן מותירות זוג פסים כמו הסמל של מכוניות הציטרואן.
גם פס ארוך שמתווה את הפס הטבעי, זה בסדר.
אפילו מצאתי שהפס הזה עוזר לי לפעמים למצוא את דרכי בחושך.:)
אבל אני חייב להתוודות שלפעמים ככה פה ושם בא לי על בוש (וו בשורוק)
אבל בוש פראי כמו שהיה לחווה אמנו לפני שאכלה מהתפוח.|תפוח||בלונד|

lior4love

Member
לנשים מגולח, לא זכור לי מתי הייתי עם מישהי שלא גילחה....
אני מקצץ/מגלח, לא לגמרי לגמרי , אבל כן מוריד כמעט הכל - יותר יפה ויותר נוח, לדעתי. למה היא צריכה שיתפסו לה שיערות שהיא יורדת לי?!

מאלף שבלולים

Well-known member
לכל אחת מתאים משהו אחר,
אישית, מעדיף תספורת קבועה, קצרה עם אמירה...
אצלי בדרך כלל כסוח בגובה דשא נמוך

שי12346

Well-known member
יצא ללקק לאישה את הפטמות עם זיפים
וגם לרדת לאישה אחרת עם פות בריח שתן
אבל תמיד צריך לראות את התמונה הכללית
הלהט התשוקה הרגוש בפגישה
היתר באמת זניח

הלהט התשוקה הרגוש בפגישה
היתר באמת זניח
רק חסר לך עכוז בטעם חרא ותשלים סדרה :LOL:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הלהט התשוקה הרגוש בפגישה
היתר באמת זניח
פות בריח שתן?
אפילו כאישה זה מגעיל אותי וזה לא שייך ללהט המיני כי אני מכירה את התחושה,אבל זו אני .

אבח"י

Well-known member
איזה דיון עשיר וסוער ומלא בריחות מריח גן עדן ועד ריח השתן [כמעט חרוז]
רוצה לחזור איזה 40 שנים אחרונית לדן בן אמוץ ולספרו הנשכח "זיונים זה לא הכל". שם הוא מסביר מדוע הוא סולד מנשים שמגלחות את בתי השחי. לעניות דעתו, שיער בית השחי הוא הקדמה אירוטית ומרגשת לקראת שיער הערווה.
אני לא אוהב גברים מרוטים - הם מזכירים לי תרנגולות מרוטות.
עם זאת, אין בי חיבה לגברים עם שיעור מוגזם, בטח על הגב.
כיוון שאינני מאלה הלוקקים ישבנים, לא מפריע לי אם יש לבחור שיער בתחת. שיער על הביצים מותיר שערות בפה, זה קצת מוריד מהריגוש, לכן אני מגלח את ביציי כבר שנים ארוכות.
לגבי נשים.
לא אוהב נשים שעירות, לא אוהב נשים עם שערות על הפטמה, לא אוהב נשים עם שפם/זקן או תלתלים על הרגליים. לא אוהב "בוש" בושי מדיי, אפשר לקצץ קצת בנטיעות מבלי למוטט מוסדות ארץ [גם אני אגב מגלח את שיער ערוותי, אבל בלית ברירה].

שי12346

Well-known member
אז אני אשאל אותכם שאלה טכנית 😂😂😂😂נגיד אישה, כל אישה הקפידה על הגיינה וובאה אליכם מוכנה ומסודרת ומאושרת, ומלאת ציפיה, אך בדרך היא השתעלה, או צחקה בקול, והיא מעל גיל 50, ו״ברח לה״ .😂😂
עכשיו היא אולי לא הספיקה לעשות עם זה כלום
כי הגבר מסתער בתשוקה עם חיבוקים ונשיקות ומתפשטים ובאיזה שלב אתה יורד…😂😂😂ומריח שתן😂אז להפסיק הכול ולשלוח אותה למקלחת להתנקות ? 😂😂
חברה זה אמיתי … מעל גיל 50 זה קורה לא מעט 😂😂

אבח"י

Well-known member
אז אני אשאל אותכם שאלה טכנית 😂😂😂😂נגיד אישה, כל אישה הקפידה על הגיינה וובאה אליכם מוכנה ומסודרת ומאושרת, ומלאת ציפיה, אך בדרך היא השתעלה, או צחקה בקול, והיא מעל גיל 50, ו״ברח לה״ .😂😂
כי הגבר מסתער בתשוקה עם חיבוקים ונשיקות ומתפשטים ובאיזה שלב אתה יורד…😂😂😂ומריח שתן😂אז להפסיק הכול ולשלוח אותה למקלחת להתנקות ? 😂😂
לא קונה את ההסבר "המדעי" שלך.
אפשר לחרמן את הגבר יותר בהזמנתו למקלחת משותפת, הוא יסבן לןה היא תסבן לו, ואז כל ירידה תהיה נעימה במיוחד שלני הצדדים.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה קורה, ברור-מנסיון אישי אמ-מה נכנסת להתקלח,לא ארגיש נוח לסקס גם אם אני יודעת שזה לא מפריע לו .

דקל נור*

Well-known member
שי, אני צריכה מאהב כמוך 🌺

alongrin100

Well-known member
נשים חזקות בשיווק.
אם בורח לה שתן, היא תגיד לך שהיא "משפריצה תוך כדי גמירה".
עכשיו ברצינות..
גם לבנות 20 זה לא מריח שם כמו בושם שאנל בחום הדביק של יולי אוגוסט. גם אצלינו זה לא בדיוק גן עדן.

יש שני סוגי סקס..
ספונטני, שזה יכול לקרות בכל מקום ובכל מצב (גם כשהיא קצת במחזור). אז מוותרים על כל הליקוקים, המציצות והאכילות. יש אצבעות בשביל לענג.

יזום בצימר, נכנסים למקלחת, מתנקים הייטב ועושים הכל מהכל..

למעלה