עיניים כחולות

• פותח הנושא old
  • פורסם בתאריך

bengold

New member
איך אני לא מכיר אותה??

תמונה מצויינת פיצוץ של תמונת סטודיו.

אכן מעולה

אל תתלהב, עם דוגמנית יפה קשה לפספס
יש 2 דברים שתהיתי לגביהם: - התמונה לא מספיק קונטרסטית - בעיני לפחות - השיער לא מואר טוב, נראה כאילו יש לה איזה חתול שחור גדול הראש אם כבר רשמתי מה שלא אהבתי, אני ארשום מה שכן: - הזוית הלא שגרתית - המבט - החיתוך

יש לי השגות ומשהו מפריע לי

התמונה כתמונת קומפוזיציה והתנוחה הן לדעתי טובות אבל בעיין שמאל זה ממש מגרה את המתבונן בתמונה לכך שיש החזר מ 2 נקודות תאורה ואילו בעיין ימין רק נקודת החזר אחת כמו כן על האף רואים את אותן 2 נקודות אי לכך היה מן הראוי שהדוגמנית תפדר (מלשון פודרה) קלות את קצה אפה על מנת לחסוך זאת מעיני המתבונן,גם הליפ גלוס שעל שפתיה מסגירות את מקורות האור (אילו היה זה רק מקור אור אחד זה בהחלט לא היה בגדר בעיה ) זו אותה דוגמנית שכיכבה בצילום התות שלך מלמטה וברור לחלוטין שעקב ריבוי הנמשים יצרת טישטוש מסויים כחיפוי על כך אם כי אני לא בטוח שזה אכן חייב המציאות

ביקו

New member
פורטרט מצויין ניר,

תנוחת הראש, המבט והרכות המסויימת של הצילום טובים. החלק הלא ברור מתחת לסנטר (העגיל?) מפריע לי מעט, ניתן היה לוותר עליו.

old

New member
תודה ותגובות

מה שמשך לכם את העין זה הצווארון של הג'קט הטשטוש שביצעתי מכוון לרכך את הפנים למרות שזה מוריד קונטרסט

Foveon

New member
יופי! ניר, המיזוג של הרקע השחור מ..

ימין עם השיער מחמיא מאוד לתוצאה המתקבלת.

avi_sch

New member
מעולה ניר

העמדה מצויינת וחיתוך נהדר. אם יורשה לי, נסה להכהות יותר את האזור הבהיר בצד שמאל למעלה, אני חושב שזה ישפר את המראה הכולל...

צילום יפהפה, תרתי משמע.

מפריע לי קצת הקו הבהיר היורד מאזור הסנטר למטה (עגיל? צווארון?). גם ההבדל בין הרקע החשוך מצד אחד של הדמות לבין הרקע הכהה מצד שני שלה גדול מידי.

dopey_wizard

New member
פורטרט נהדר..

השחור שחוצה ומתמזג עם הדמות, החדות, ההבעה, העמדה.. אני נותן לך 10! כול הכבוד..

amirh

New member
צילום טוב מאוד

אולי הייתי מוסיף תאורה קלה בצד השחוק כדי להוציא קצת מרקם של שיער מהשחור

photoguy

New member
ניר

פשוט יפה חיתוך שמוסיף תאורה רכה מתאים לדוגמנית

B l a c k ICE

New member
תמונה יפה!!!

יש פה שימוש בפילטר? הוא מוסיף הרבה. (לדעתי כמובן...)

DizzyMissLizzy

New member
בחורה מהממת ותמונה מדהימה

...או... בחורה מדהימה ותמונה מהממת איך שתבחר...

simaniya

New member
../images/Emo91.gifכדי שהפורטרט יהיה באמת טוב

צריך להתגבר על כמה בעיות: התאורה מאוד משטיחה, והבוהק העכור הכללי ביחוד על הכתף והלחי בשמאל הפריים "מטפיחים" את הנערה. האלכסון הכהה שיוצא ברקע מן העורף מתחת לקו השיער, והישר שמשתלשל ממפגש הסנטר והצואר מיותרים, מפריעים ומכערים. העגיל מוחמץ, שוב בגלל התאורה הלא מוצלחת החומריות המתכתית שלו הולכת לאיבוד, וכן השיער הנראה מאותן סיבות כאלומת קש שרוססה שחור. גם אם תפתרנה הבעיות האלה הפורטרט עדיין לא יהיה מדהים, אבל לפחות טכנית אפשר יהיה למצות את הפוטציאל שלו, ואז לראות איך להתקדם איתו הלאה מבחינות אחרות.

למעלה