עינביייייי!!

Meijen Shaggy

New member
עינביייייי!!../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif../images/Emo39.gif../images/Emo15.gif

הרבה הרבה הרבה מזל טובבבבב!!!! ותזכרי שכולנו חולים עליך ואת מנהלת אחלה ו..... HaPPy BirTHdaY!
ב-
, Meijen Shaggy

Meijen Shaggy

New member
*שם ../images/Emo23.gif כמה הברכה לא מושקעת*../images/Emo15.gif

אבל עינבי - you know I love ya!
אני אנסה לכתוב ברכה בחרוזים, אבל אני לא מוצלח בזה במיוחד: לפני 16 שנים, לא פחות ולא יותר, בבית חולים "רוטשילד" בחיפה, נולדה תינוקת ורודת-לחיים, חייכנית, כשרונית ויפה. (וגם אופה?)
בקיבוץ כפר החורש שבצפון משפחת בן-יהודה גרה בסבבה: ענבל, אחיה הצעיר, שתי אחיות קטנות, אמא ואבא.
באותו זמן (ואולי לא ממש), בפורום הארי פוטר בתפוז, כותבים חבורה של ילדים לא שפויים שזקוקים באופן דחוף לאישפוז.
מכאן העניין מוכר וגם ידוע - ענבל היא מנהלת שולתת באמת, מחליפה סקרים ומשרשרת קבוע, וגם מוחקת את ה"בואו לצ´אט!".
את כל סרטי דיסני תמחזר ללא הרף, וגם על אנימנגה לא תוותר, פוקימון, מריה קארי - ומה לא, בעצם? זוהי עינבי שלנו - לא פחות ולא יותר! אז מה נאחל? כחושבים על זה - הכל..! כי כולנו מתים על עינבי, מקטן ועד גדול!
ב-
, Meijen Shaggy
נא לא לסקול, תודה.!

נאום בר מצוה?

אוי, אני צריך להראות לכם את מה שאחותי רשמה לאח שלי לבר מצוה (לפני איזה 11 שנים) אחלה ברכה מייג´ חרוזים זה אתה(?)

למעלה