עין קטנה..

עין קטנה..

קוקיטו הגוזל שלי כבר בתהליך גמילה.. לא נגעתי בו שבועיים ושאתמול הוצאתי אותו העין שלו הייתה כאזת חצי סגורה.... לא פתוחה עד הסוף... אם מישהו מכיר את זה בקשה עזרה..

big mama 2

New member
עין סגורה

שים לב אליו עין סגורה עלולה להעיד על דלקת בעין וזה גם אחד הסימנים לקלמידה מה מצבו חוץ מזה ?

תמונה..

סימו לב ... העיינים צריחות להיות ברורות וערניות.. אבל הם נופלות כזה.. אימלההה עזרה דחוף.. דרך אגב זה יכול לקרות אולי מהמזגן??

big mama 2

New member
לא טוב

המלצה שלי - לגשת לוטרינר עוד היום [אבל אחד כזה שמבין בתוכים]

jaja14

New member
זהו !!!!!!!

זה מה שקרה לגוזל קוואקר שלי ! העיניים שלו נעצמו לאט לאט ונהיו כמו שלך בתמונה! זה ממש לא טוב! וזה יכול מאוד להיות מהמזגן כי גם שלי היה במזגן איזה חצי שעה ואחרכך הופיעה הבעיה של העין לוטרינר ומהר...!

יו מור...

אמאל'ה מה קרה אחרי זה לקוואקר שלך ?! רק אל תגיד שזה זה שמת!!!? וכן המזגן אצלי תמיד דלוק ,אולי בגלל זה?? אבל הוא אוכל הוא פעיל והכל ...

I A F02

New member
אתה לא זוכר איך התחילה

פרשת ד'ר אופיר יחיא? כך אותו מהר לוט' אני לא יודע מה זה יכול להיות אבל עם מור אמר שזה מה שהיה לקוויקי (כן?) אז זה לא טוב....קח אותו מהר בהצלחה אחי

בבקשה עזרה..

אני יוכל לקחת אותו לוטרינר רק מחר.. למה לוטרינר שלי יש שתי סיניפים .. אחד בקרית אונו ואחד בחולון.. מישהו מכיר עוד וטרנר בחולון?? ולמה מראה הסימנים האלה? יענו מה יכול להיות לו לפי הסימנים?

I A F02

New member
יש אחת בר"ג תמר מוצרי

ואחד בפ"ת עופר שכטר מור העלה רשימה של וט' בארץ אני יסתכל עם אני מוצא לך

hamush

New member
מור אני עוד שניה

בוכהההה דיי עם התמונות אוף הוא היה כל כך יפה!!!!!!!

I A F02

New member
לא עופר שכטר עופר שכטר...

עופר שכטר וטרינר... הוא איפשהו בפ"ת

I A F02

New member
זה היה לפני כמה שנים אז אם הוא לא

עבר מקום, אז הוא אמור להיות עדיין בפתח תקווה

למעלה