עיכוב דמי הבראה

מצב
הנושא נעול.

gal1gal

New member
עיכוב דמי הבראה ../images/Emo53.gif

עיכוב דמי הבראה

שלום, האם יש דבר כזה "הלנת" דמי הבראה ? עדיין לא קיבלתי את דמי ההבראה המגיעים לי (עברו חודשיים). האם הם קשורים ישירות למעביד ? האם דמי ההבראה יוצאים מכיסו הפרטי? תודה מראש

הלנת דמי הבראה

עיכוב דמי הבראה

שלום, האם יש דבר כזה "הלנת" דמי הבראה ? עדיין לא קיבלתי את דמי ההבראה המגיעים לי (עברו חודשיים). האם הם קשורים ישירות למעביד ? האם דמי ההבראה יוצאים מכיסו הפרטי? תודה מראש
הלנת דמי הבראה
המונח "הלנה" מתייחס לכל תשלום לעובד שלא שולם בזמן. לפיכך, קיימת גם הלנת דמי הבראה.מה שאין זה פיצויים מוגברים על הלנת תשלום דמי הבראה. דמי ההבראה יוצאים מכיסו הפרטי של המעביד והם חלק מהעלויות בהן עליו לשאת בתוקף היותו מעסיק עובדים.

gal1gal

New member
תודה. אשמח לקבל עוד תגובות...

הלנת דמי הבראה
המונח "הלנה" מתייחס לכל תשלום לעובד שלא שולם בזמן. לפיכך, קיימת גם הלנת דמי הבראה.מה שאין זה פיצויים מוגברים על הלנת תשלום דמי הבראה. דמי ההבראה יוצאים מכיסו הפרטי של המעביד והם חלק מהעלויות בהן עליו לשאת בתוקף היותו מעסיק עובדים.
תודה. אשמח לקבל עוד תגובות...

דמי הבראה שלא שולמו בזמן...

הלנת דמי הבראה
דמי הבראה שלא שולמו בזמן...
נושאים הפרשי הצמדה וריבית. לא פיצויי הלנה. (אני לא יודע מה זה "פיצויים מוגברים על הלנת תשלום דמי הבראה", אבל אני מניח ש-greeneyes1 התכוונה למה שאני התכוונתי).

מצב
הנושא נעול.
למעלה