עידן רייכל עשה "ברית מילה" לתאומיו הגויים - מדחי אל דחי - בדיוק כמו לוסי וצחי "המתבולל" אהריש.

שחר 676

Well-known member
מנהל
למה אתם שקועים כל כך בעידן? מה עם אלון אולארצ'יק, שבכלל לא מל את ילדיו?

וּוואלה לא ידעתי - אצלכם שם בבוהמה השמאלנית בלגן בלגן חחחחח
גויים לעתיד - מזלך שיש לך אישה תימניה מיושבת וחכמה - היא כבר תחנך אותך - היא תהיה התיקון שלך.

SupermanZW

Well-known member
וּוואלה לא ידעתי - אצלכם שם בבוהמה השמאלנית בלגן בלגן חחחחח
גויים לעתיד - מזלך שיש לך אישה תימניה מיושבת וחכמה - היא כבר תחנך אותך - היא תהיה התיקון שלך.
כנראה לא ידעת, אלון אולארצ'יק נוצרי.

Harrington

Well-known member
מנהל

עידן רייכל עשה "ברית מילה" לתאומיו הגויים​

לא הוא לא. הוא אולי ביצע בהם אקט כירורגי שמדמה ברית מילה, אבל מה לעשות, ברית מילה זה משהו שקיים ליהודים בלבד. שום משחקי 'נדמה לי' לא ישנו זאת. אז אינני מכיר את הרקורד המשפחתי של מר רייכל, אבל ככל שילדיו יהודים, מדובר בברית מילה. ככל שילדיו אינם יהודים, הוא לא עשה להם ברית מילה (ולא, בניגוד לדעה הרווחת בקרב חלקים לציבור, הם לא הופכים ליהודים בגלל אקט כירורגי כזה או אחר).

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא הוא לא. הוא אולי ביצע בהם אקט כירורגי שמדמה ברית מילה, אבל מה לעשות, ברית מילה זה משהו שקיים ליהודים בלבד. שום משחקי 'נדמה לי' לא ישנו זאת. אז אינני מכיר את הרקורד המשפחתי של מר רייכל, אבל ככל שילדיו יהודים, מדובר בברית מילה. ככל שילדיו אינם יהודים, הוא לא עשה להם ברית מילה (ולא, בניגוד לדעה הרווחת בקרב חלקים לציבור, הם לא הופכים ליהודים בגלל אקט כירורגי כזה או אחר).
אני מסכים איתך לחלוטין - אם תקרא את דבריי בהמשך השרשור תבין מדוע.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ולמה זה צרך לעניין אותי? ספרת כמה יהודים מתבוללים בארה"ב? זה לא כואב לך?

כואב לי מאד על יהדות ארה"ב המתבוללת ולכן אני מתריע בפני יהודי ישראל על סכנת ההתבוללות הנתמכת לרוב על ידי שמאלנים המכנים את המלחמה בהתבוללות "גזענות".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כואב לי מאד על יהדות ארה"ב המתבוללת ולכן אני מתריע בפני יהודי ישראל על סכנת ההתבוללות הנתמכת לרוב על ידי שמאלנים המכנים את המלחמה בהתבוללות "גזענות".
איני רואה בזה גזענות, אבל אם תיקח בחשבון שיהדות ארה"ב שווה במספרה ליהדות שבישראל, בקרוב זה כבר לא יהיה כך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איני רואה בזה גזענות, אבל אם תיקח בחשבון שיהדות ארה"ב שווה במספרה ליהדות שבישראל, בקרוב זה כבר לא יהיה כך.
משנת 1950 ועד שנת 2013 - 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללו....מדובר ברפורמים וקונסרבטיבים האוחזים בתפיסת עולם ליברלית ושמאלנית.

זו מורשתו של השמאל הישראלי - שנאת דת אבותיך - הגדרת המלחמה בהתבוללות כגזענות , חיפוש קטנוני אחר אלמנטים מינוריים של "כפיה דתית" , הפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה , התנגדות לחוק הלאום וחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

משנת 1950 ועד שנת 2013 - 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללו....מדובר ברפורמים וקונסרבטיבים האוחזים בתפיסת עולם ליברלית ושמאלנית.

זו מורשתו של השמאל הישראלי - שנאת דת אבותיך - הגדרת המלחמה בהתבוללות כגזענות , חיפוש קטנוני אחר אלמנטים מינוריים של "כפיה דתית" , הפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה , התנגדות לחוק הלאום וחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.
גם אם עם ישראל יימחה מדפי ההיסטוריה העתידית, הוא יוכל לרשום לעצמו שיא גינס במספר שנות קיומו של עם. אולי הגיע הזמן שנסתפק רק בכך?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ה
היא התגיירה - ולכן הכל כשורה.

לוסי אהריש התגיירה ?
אשתו של רייכל התגיירה ?

לא.
אם תתן קצת הזדמנות ולא תתנפל על נשים ערלות אז אולי גם הן בהמשך בדיוק כמו רות המואביה, הן תתגיירנה.
חוצמזה הילדים יכולים גם בהמשך חייהם להתגייר במסגרת הגיור הצה"לית.
היהדות מגיירת את כל מי שחפץ להתגייר.
ואם הם לא ירצו להתגייר...
אז שיהיו בריאים
מה קרה?
אני לא רואה פה שום בעיה.
ועידן רייכל
אם הוא החליט להינשא לגוייה דווקא, אז כנראה סיבותיו עימו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כאילו שהאקט "הדתי" יהפוך את העוללים ליהודים |פנים|

https://tmi.maariv.co.il/celebs-new...&utm_source=outbrain_Desktop&utm_campaign=TMI
אני פשוט תוהה למה זה אמור לעניין לי ולו שערה אחת סביב החלחולת.
ומה עם הגויה שאהובך נישא לה? אהה. היא התגיירה. אז בסדר.
רק מה? שמעת מה אמר הנקלה הזה על נשים? "נשים וילדים הם בעלי חיים". אבל הוא רק שכח, שעשרות אלפי בע"ח נשחטים מדי יום.
אז... האיש ממש גאון, ואליבא לדבריו, עידן רייכל התעלל ב-2 בע"ח. אתה רשאי לגשת למשטרה כעת ולהגיש תלונה על ההתעללות הזו. אולי יפתחו לו תיק. https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-804050

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני פשוט תוהה למה זה אמור לעניין לי ולו שערה אחת סביב החלחולת.
ומה עם הגויה שאהובך נישא לה? אהה. היא התגיירה. אז בסדר.
רק מה? שמעת מה אמר הנקלה הזה על נשים? "נשים וילדים הם בעלי חיים". אבל הוא רק שכח, שעשרות אלפי בע"ח נשחטים מדי יום.
אז... האיש ממש גאון, ואליבא לדבריו, עידן רייכל התעלל ב-2 בע"ח. אתה רשאי לגשת למשטרה כעת ולהגיש תלונה על ההתעללות הזו. אולי יפתחו לו תיק. https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-804050

אותך כשמאלן התומך בחורבנה של מדינת ישראל כמדינה יהודית זה רחוק מלעניין - אבל אותי זה בהחלט מעניין.

כל עוד מדובר בגיור אורתודוקסי אין שום בעיה - הבעיה נוצרת כשמדובר בגיורת רפורמית.
כך או כך - אף אחד לא טען שנתניהו מושלם - צאצאים מן הגיורת אין לו - כל ילדיו יהודים.

התבטאות הזו לא מפתיעה.
היא שייכת לנצרות הפרוטסטנטית.
אותו מרטין לותר השווה אישה לאיש לכלב מחמד...

למעלה