עידן עמדי, כמה אופייני הצניעות כבוד לכורדים

בע"ה נתפלל שעידן עמדי הולך להיות הכוכב הבא

בהצלחה מה שבטוח אני הולכת להיות המעריצה של הבחור הזה - יש לו קול מדהים - גם בחור יפה ונשמה טובה מגיע לו ליזכות ובגדול......

ARIE56

New member
אלה 444

ברוכה הבאה !עידן עמדי הזכיר לי את שי גבסו במבטיו בצינועותו וגם בביישנותו המאפיינים את העידה הכורדית !בשירו הראשון קיבלתי צמרמורת ,אין ספק זמר ענק אני רוצה לישמוע אותו שר גם בכורדית זה יהיה ענק ענק !

../images/Emo220.gifשולי רנד & עידן עמדי - אייכה - זיוון

מרגש מאוד

חלק מהקניות עשיתי היום ובשבוע שעבר

סידור עבודה - קניות ובישולים מחר יהיה הסי של הקניות - בשרים דגים פירות וירקות מיום שלישי אין לי כוונות לצאת מהבית ואני אתחיל עם הבישולים של הירקות לסלטים - בישול הסיסקה של הכותלה ומילוי הכותלה - כופתה אורז לחמין לשבת לילה שלישי אני אבשל את רוב המאכלים שיכנסו למקרר ורק יצתרכו לקבל חימום בהמשך החג - לא לשכח יש את השבת יום רביעי בישול של האוכל שנאכל בערב החג - כותלה במיץ רימונים וחבושים - אורז כורדי לבן וחגיגי עם צימוקים ושזיפים יבשים - שעועית ירוקה - אפונה - צלי בשר וצלי עוף - דגים חריפים לשבת !! בחג עצמו אין לי שום כוונות להכנס למטבח ולבשל ועדיף שלא מפני שאנו אמורים לשמור על קדושת החג כמו שמירת השבת - איש איש ואמונתו יחיה !! y y y החגים האלה אני הולכת להשמין ולהעלות עוד במשקל עד סוף החגים אני מגיעה ל 100 ק"ג

למעלה