עידכונים
כנסו

infatuation

New member
שימו לב../images/Emo70.gif שימו לב../images/Emo70.gif

מהיום ה"לוחות" של הפורום יהוו וישמשו אתכם למציאת ופירסום מורים וחוגים שונים של אמנות! אתם מוזמנים לפרסם את עצמכם בלוחות של הפורום ו/או לחפש לכם את המורה המתאים לכם
. ככל שהלוחות יתמלאו כך יהיה בהם יותר שימוש, כאשר מישהו פונה לכאן בשאלה על היכן ניתן למצוא שיעורי אמנות אשמח אם תפנו אותם ללוחות הפורום! כמובן שאין לי שום בעייה אם תפרסמו בשביל אנשים שאתם מכירים שמלמדים ואינם משתתפים בפורום, הלוחות נמצאים כדי לעזור לכמה שיותר אנשים ללמוד את תחומי האמנות השונים
. שתהיה לכולנו שבת שלום, שבת נפלאה ומלאת מנוחה|!

infatuation

New member
עידכונים../images/Emo70.gif כנסו../images/Emo26.gif

תמונה חדשה הועלתה לעמוד הקהילה שלנו
העבודה היא של חברת פורום מאוד מוכשרת שקצת שקטה לה בזמן האחרון אבל עדיין איתנו (אני מקווה
). למי שעוד לא ראה את ההודעה על לוחות הפורום מוזמן להציץ בהודעה שמתחת לזו
. החורף נכנס
מה אתם אומרים? לי באופן אישי קררררררררר
! אבל לא נראה לי שהיתושים עדיין הבינו את זה... צריך איכשהו לרמוז להם בצורה בוטה שנגמר הקיץ
לכו מכאן
... נראה לי שהם לא מבינים את זה
. שיהיה לכולנו חורף חמים ונעים ותשתו הרבה הרבה
זה חשוב! אבל אל תשמינו זה לא שווה את זה, כי תחשבו ישר אחרי החורף מגיע הקיץ והבגדי ים ואז פתאום תגלו שאתם מתביישים ללכת עם הבגד ים / בקיני היפה שלכם ו... לא נחמד לעשות דיאטה (תאמינו לי אני יודעת
) טוב מספיק עם השטויות
לאב יו אול שבוע טוב

את שואלת אם החורף נכנס../images/Emo35.gif היום כבר

היו גשם, ברד, שלג בחרמון, קשת בענן,שלוליות, הצפות, מטריות.... זה לא חורף? היתושים הם לא היחידים שלא קלטו את המסר. גם הארבה התבלבל.

infatuation

New member
בקשה לי אל הצפוניים שבינכם../images/Emo9.gif

כרגע הלוחות מתמלאים בהודעות על מורים באיזור המרכז, אשמח אם אתם מכירים בצפון מורים וחוגים אז לפרסם אותם או לומר להם כי הם מוזמנים לפרסם את עצמם בלוחות הפורום. כך שהלוחות יהיו זמינים לכל איזורי הארץ

אשכול5

New member
סטודיו בצפון

ברגע זה שלחתי הודעה ללוח פרסום חוגי לימוד וסדנאות. נראה אתכם חברי הפורום, באים. מבטיח לכם כף גדול, [אל תשכחו הסטודיו בכפר-יהושע.]

למעלה