עידכונים לטבלת הפיצוחיות מאיכילוב:

דידיאן

New member
קראתי...

זה כמו מותר/אסור לשתות מעט יין בהריון... נראה לי שבכל זאת אצבע מעט את אזור השורש, אחרת אאלץ להיות בהסגר. מקווה שהדגש על "מעט" הוא הדבר הנכון (מעט צבע לשיער, מעט יין...).

נוRית

New member
תעשי שטיפה

אמנם מחזיק פחות זמן מעמד, אבל ככה לא מעורבים כל מיני חמצנים וחומרים למיניהם. חוצמזה - מה רע בקצת "רטרו"? היום הרבה חוזרות למקור הלבן...

../images/Emo182.gifטבלת פיצוחיות 2006../images/Emo182.gif

הטבלה מעודכנת ומקושרת לנוחותכן. אם למישהי יש עדכון כלשהו, אנא הגיבי או שלחי אלי מסר.

זואי11

New member
הערה לטבלה

ד"ר מנשה עובד בבילינסון ולא באסף הרופא. נראה לי שעדיף פשוט לתת הפניה למאמר של ורד בנושא ייבוא מחו"ל ולא לרדת לפרטים. אחרת, בכל פעם שישתנו הנתונים (או שד"ר מנשה יעבור בית חולים למשל) נצטרך לעדכן בשני המאמרים.

../images/Emo41.gif ראשית, זה רחוק מלהיות ../images/Emo32.gif|../images/Emo70.gif

שנית, אני פשוט אוריד את שמו ואשאיר את ההערה שמאסף הרופא ניתן לייבא.

veredtered

New member
לא הבנתי את ההערה בתה"ש לגבי

ייבוא מחו"ל - כרגע הם לא מייבאים מחו"ל (בעבר עשו זאת דרך דר' מנשה שעבד אצלהם וכשהוא עזב, לקח איתו את השירות). חוץ מזה אולי אפשר לשים קישור לטבלת השוואת הבנקים בחו"ל שעשיתי? ורד

את באמת לא רואה את הקישור בהתחלה?

הרי הוא נמצא מול אסף הרופא ובדיוק עליו העירו.

veredtered

New member
סליחה, טעות

חשבתי שהקישור ששמת הוא למאמר על ייבוא זרע, לא לטבלה. אני מצרפת שוב את הטבלה, כשהפעם בתוכה יש קישור למאמר - אם תוכלי להכניס את הקישור *הזה* לטבלה המקומית, אשמח
. ובקיצור, דר' מנשה מייבא פרטי, לא בתל השומר, ולא בבילינסון (כלומר, הוא עובד בבילינסון אבל הייבוא הוא פרטי - ובעצם כך היה גם כשעבד בתל השומר, ואת הזרע אפשר להעביר לאיזה בנק שרוצים). ובאסף הרופא מייבאים בלי קשר לדר' מנשה. בלאגן
ורד ורד

למעלה