עידכונים לגבי חנויות בכפר סבא

עידכונים לגבי חנויות בכפר סבא

בנוסף למה שפרח תכלת כבר עידכנה: בכפר השעשועים פימו עולה 6.90 . לפני שהלכתי הביתה, יהודה בעל המקום חזר וציין בפני שההנחה היא לחודש ניסיון, לראות אם תגענה קונות חדשות מעבר לקבועות שכבר קונות שם.פרח תכלת כבר ציינה שהוא בחור קשה לפיצוח... שווה לתת קפיצה לשם כי באמת יש שם הרבה דברים בזול. לגבי חוט השני בכפר סבא- הלכתי לשם לקנות פימו, והצגתי את כרטיס החבר. נאמר לי ש 10% הנחה ניתנים על כל הדברים חוץ מהפימו, מכיוון שהם מוכרים מאוד זול- גם כן ב 6.90 , ולא מסוגלים לתת על פימו הנחה נוספת. לידיעתכן !

Elizab3th

New member
זה נכון, הפימו גם בחוט השני וגם

בארטא הם הכי זולים שיש, בכל המקומות האחרים הפימו יקר יותר ולכן כבר לא משתלם לתת עליו הנחות נוספות.

Springy

New member
איפה נמצא כפר השעשועים?

כתובת מדויקת אם אפשר, אני לא כפר סבאית (וגם אין לי חוש כיוון)

כתובות

אז ככה, כפר השעשועים נמצא ברח' יוחנן הסנדלר 20. כשאת נכנסת לאיזור התעשיה של כפר סבא את נוסעת כל הזמן ישר עד שמגיעה לכיכר. בכיכר את פונה ימינה ונוסעת ישר עד שמגיעה לצומת T והחנות נמצאת בצד ימין טיפה לפני הצומת. מול החנות יש את מסעדת "אחלה". חוט השני - נמצאת ברוטשילד 48. אם תאמרי לי מהיכן את מגיעה אז אוכל יותר לכוון אותך.

אוקיי, המשך...

אז מצומת רעננה את נכנסת לכפר סבא, פונה ימינה לויצמן. נוסעת ישר ועוברת שני רמזורים. ברמזור השלישי את פונה ימינה וזה רחוב רוטשילד. את תראי את החנות בצד שמאל שלך. ליד החנות יש גם את "ששת" ותחנת מוניות.

Springy

New member
ונצל"ש: כלבו פנאי בנתניה

מישהי יודעת האם נסגר? עברתי שם ביום ד' השבוע, ולפחות מהאוטו המקום נראה סגור ומסוגר. למישהי יש מושג?

ובקשר לחנות בנתניה

נדמה לי שהוא סגר שם. לא מכירה את המקום אבל בנות כתבו בפורום השני שהוא עומד לסגור.

Springy

New member
המון המון המון תודה על ההסברים

ואכן, בפורום אומנות שימושית מישהי ענתה שהוא אכן סגר.

talshani9

New member
רחוב רוטשילד ליד מעיין בדים

:) אגב אני מתה על העבודות שלך!! אני גם כן אהבתי לפסל בפימו, אבל לאחרונה אני רוצה לגוון, לנסות אולי משהו אחר פחות יקר כי הפימו הזה יקר בטירוף.. במיוחד כשמפסלים פסלון וצריך יותר משני צבעים.

Springy

New member
תודה talshani9 ואליזבת! וכמובן,

תודה לך talshani על המחמאה. גם אני עוד מעט אצטרך לקחת משכנתה כדי להמשיך לקנות פימו... מה לעשות שאני לא ממש מצליחה משהו אחר... קשה קשה...

הנחות שהשגתי באשדוד ../images/Emo13.gif

כפר השעשועים בסיטי (בכיכר) עד סוף החודש 7 אחוז הנחה, גם הוא בוחן את האופציה של החדשים. כפר השעשועים באזור התעשיה - לי אישית יש שם 7 אחוז, אבל אפשר לדבר עם אברהם מנהל החנות ולהגיד לו שהגעתם דרכי (עידית מנהלת פורום מפיות) ותקבלו גם הנחה. בזמנו הוא הבטיח לי שזה לבאי פורום תפוז. אם תהיה בעיה אפשר להתמסר איתי אני אדבר איתו שוב
שני פרי השעשועים לדעתי מאוד שונים בכל אחד יש מבחר גדול אחר. באזור התעשיה (ליד אולמי בנסטיל) יש מבחר ענקי של מוצרי עץ. בסיטי יש המון פיצפקס כמו חותכנים גדולים ויפים או פרמו (חדש שגם יכנס לזה שבאזור התעשיה) שוה לעשות ביקור בשניהם. תרבוטן במרכז כלניות - מספיק להגיד בקופה "פורום תפוז" יש 10 אחוז הנחה
יש להם מבחר קבוע של קנווסים במבצע 1+1 (על זה אין הנחה וזה שווה) יש להם מבחר ענק של מוצרי יצירה, מקום חדש בשבילי חור בכיס יותר גדול
תקפות ה10% לדעתי עד שהם מוציאים את כרטיסי החבר של הרשת. עד אז תהנו.

Elizab3th

New member
תודה יקירה, כדאי לשלוח גם מסר

לנעמי של פז, היא מארגנת את רשימת החנויות. תודה

Elizab3th

New member
את צריכה לבקר כאן יותר ../images/Emo3.gif

איך היתה החופשה באילת??

למעלה