עידכונים לגבי הבעיה אצלי

rattlehead

New member
אז איפה היינו. ../images/Emo8.gif

ריפרוש קצרצר - היתה לי בעיית איטיות. בעצת הפורום נמצא שכנראה הבעיה ברדבק 10. תחנוני לעזרה בתמיכת וואו לא עזרו עד הפעלת mode קרצייה וadvanced
בכל מקרה - סוכם שהיום יגיע טכנאי ("שגם אם הקו תקין יבדוק תשתיות ולא יקח ממך 100 שקל"). מבדיקת מהירות שעשיתי הבוקר ההורדה שלי על 102K והפינגים בסביבות ה20. אך מנסיון קודם, לא ביטלתי את הטכנאי וטוב שכך. הטכנאי הגיעה ב14:20 (WTF? ממתי הם מגיעים כל כך מוקדם.. הרי ידוע ששתים עד חמש זה בדרך כלל ארבע וחצי
והפעם הודיעו להם במפורש להגיע כמה שיותר מאוחר!) והיה אצלי עד 17:30. הבן אדם התרוצץ בין יחידת החיבור אצלי למרכזיה ששוכנת 2 רחובות ממני והחליף 3 פעמים את מסלולי הניתוב (באופן מפתיע, ללא תועלת) אחרי שניתק\חיבר\קיצץ\הלחים את כל השלוחות התקשר למוקד לבדוק את הקו- שם אמרו לו (וזה מה שהצלחתי לשמוע מהפלאפון המוגבר שלו - שימו לב לשוס) שכנראה יש בעיה אבל "עוד לא הודענו עליה באופן רישמי". כמובן שהוא לא ידע מה להגיד לי... אחרי כמה דקות התקשר למוקד שוב ועכשיו כבר יצאה הודעה רשמית שרדבק 10 עושה בעיות (אז מה אם הודעתי על זה מקודם...) וכל זה חמש דקות משיחת טלפון למחלקת תשתיות להרים לי פה ת'רחוב
לסיכומו של עניין - נותן להם יום וחוזר למתכונת קרצייה בmode אהבל שרוצה אינטרנט מהיר ולא נותנים לו! עדכון (לטוב ולרע) יגיע מחר
[ושוב תודה לפורום על התמיכה
]

dov98

New member
ז"א שגם בADVANCED MODE -->

בזק לא קולטים.
מערכת כ"כ מסורבלת ויד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה.
טרטרו את הטכנאי ולא אמרו לו שיש בעיה ברדבק.
זה לא חדש! ההבדל בין בזק לכבלים בינתיים כפי שעיני רואות הוא שהטכנאי בכבלים נשלח עם מידע מוקדם על אופי הבעיה גם אם הוא לא מצא אותה יודעים לפחות היכן היא קיימת: ברשת או באמצעי הניתוב.
והמצחיק הוא שאמצעי הניתור של הכבלים פחות משוכללים משל בזק.

rattlehead

New member
חלק מהבעיה

היא שהטכנאי הוא איש תשתיות ללא זיקה לרשתות. הייתי צריך לסדר לו את החיוג לוואו כדי לבצע בדיקת מהירות בלפטופ ("מישהו שיחק לי עם המחשב"). וכמובן שאלת הסיום שלו "תגיד לי.. מה זה הפינט הזה שאתה עושה שידעת איפה הבעיה ממקודם"
עכשיו, אני לא אומר שצריך לשלוח לי מהנדס רשתות - אבל זה נראה כאילו ממש לא הכינו את הטכנאים שלהם לADSL. טוב נו... מישהו זוכר כמה זמן לקח להם לטפל ברדבק תקול בעבר?

dov98

New member
ה"טכנאים" --------------->

מתחלקים לכמה רמות. אבל את האמת: אתה יודע לטקטק חוטים בקרונה כמוהו?

rattlehead

New member
../images/Emo9.gif

זה היה מין ריפוי בעיסוק לטקטק חוטים בקורונה של הקורל (עד שהחלפנו את העסק לפאנלים ועברתי תפקיד
) במיוחד עם ה"רישום" המדויק של קודמיי. להתחיל לרוץ עם צפצפה בכל הבניין בשביל לגלות שיש איזה 10 שלוחות מקוצרות... היו זמנים

rafid1

Active member
מנהל
חודשיים...../images/Emo7.gif

אבל יכול להיות ש - 10 - זה מספר עם יותר מזל

dov98

New member
נראה היום בשרשור המהירות -------->

אני מנסה לתפוס מישהו מ10 ונצליב.

999999

New member
עידכונים לגבי הבעיה אצלי

התקשרתי היום לתמיכה של בזק, הם אמרו שהם יכולים לשלוח אליי טכנאי ואם ברגע שהוא בא הוא מוריד בחבילה שלי אני צריך לשלם לו 99 שקל אם לא אז הוא מחוייב לתקן לי הבעיה. כרגע הם לקחו את הנתונים שלי ואמרו לי להתקשר מחר ולראות מה קורה עם הרד בק 10 המסריח שלי. הקטע הוא שזה לא תמיד קורה לי אלא רק לפעמים ואם הטכנאי יבוא אליי ויראה שאין בעיה אז אני יהיה צריך לשלם לו 99 שקל ואז לא עשינו בזה כלום. מה אתם ממליצים לי לעשות?

dov98

New member
תתחיל מלשים --------->

בדיקה בשרשור המהירות היומי, כולל בדיקה לWOW , תן גם tracert לשם. בנוסף קרא מה שrattlehead כתב היום.

999999

New member
קראתי----->

אבקש ממנו עצות להיות קרציה. אני לא רואה הגיון לשים tracert לWOW כי הרדבק שלי אותו דבר.

dov98

New member
שים בשביל הרקורד ------->

כדי שיהיה רשום כאן. חוצמזה אני המורה שלו לMODE קרציה וגם לADVANCED MODE , אם במקרה לא ידעת.

999999

New member
מה זה?????

תגיד דב למה התרדים מתחברים לאחד? כתבתי שתי הודעות שונות והן נמצאות יחד! אתה חיברת את התרד?

999999

New member
עזרה--->

אני צריך עזרה איך להיות קרציה. ומה עשית כדי לקבל טכנאי ללא תשלום?

rafid1

Active member
מנהל

rattlehead

New member
תראה...

אני מאמין שmode קרציה זה משהו שנולדים איתו. למרות שנראה לי שיש לך את זה, אתה פשוט מפחד להוציא את יצר הקרציותיות שלך החוצה.
בכל מקרה, עד כמה שידוע לי בזק הוציאה "הודעה" רישמית בקשר לרדבק - ביקור טכנאי אצלך בבית לא יעזור. אין שום דבר שהם יכולים לעשות מהצד שלך. בכלל.. אני מניח שהם מטפלים בזה - בכל מקרה, רק בדיקת מהירות בצהריים תגלה לי את האמת. (אני מקווה שPCAW בחיבור מודם אנלוגי לא ישפיע על הבדיקות)

למעלה