עידכון...לחברים שלי...

עידכון...לחברים שלי...

ובכן, אני שוב בבית, מחכה שיקראו לי לאיסוף תאים בתל-השומר, זה השלב הבא. הפעולה תעשה כך: מוריד אחד לוקחים דם, את כל הדם שבגוף, מעבירים דרך מכונה מיוחדת שמסננת אותו ומוציאה ממנו את מח העצם, ואז דרך היד השניה מחזירים את הדם לגוף, ההליך לוקח כמה שעות, ונעשה במשך יומיים שלושה כלומר פעמיים שלוש לפי הצורך, כשיש מספיק תאים טובים, מרבים אותם במעבדה. זהו, נשמע מפחיד אני יודעת, אבל יהיה בסדר, אח"כ בוולפסון יתנו לי כימוטרפיה מאוד אגרסיבית במשך שבוע, ואז ישתילו לי את התאים הטובים, ומקווים שיהיה בסדר. מה קורה עם הספר שלי?, בגלל כל המצב לא מצליחה לשווק אותו, בטח לא כמו שתכננתי. מי קרא? מה התגובות? תכתבו בכנות את דעתכם. ומי שאהב שימליץ למכריו. תודה רינת

רינתוש היקרה ברוכה השבה הביתה ../images/Emo127.gif../images/Emo6.gif

אני כל פעם מתרגשת מחדש כשאני רואה את שמך מתנוסס בשירשור את פשוט מקור לעידוד והשראה להמון המון חולים כי ליד מה שעובר עלייך הצרות שלנו מתגמדות ואנו מברכים על מצבנו ומתפללים שלא ישתנה ושלא יחמיר כמובן שתמיד יש מקום לשיפורים ברוך השם אנו ממשיכים לברך אותך בקבוצות התהילים ובבית הכנסת ואני מאמינה שרבים מהחברה בפורום מתפללים לשלומך כל אחד בדרכו ואנו רואים לעת עתה תוצאות מסויימות ומקווים שבהמשך התוצאות תשתפרנה מאחלת לך המון בריאות וכוחות לעבור את המשוכה הבאה במשימה ושתצאי משם מחוזקת ויותר ויותר בריאה את השיווק האגרסיבי שלך לספר תנסי לעשות אחרי שתצאי מהסכנה ומהטיפולים שאת נאלצת לעבור כעת אני מאמינה שמאוד תענייני את התקשורת עם הסיפור היוצא דופן שלך סיפור חייך והמאבק שאת מנהלת כעת בשתי מחלות קשות שהטרשת שלנו הופכת למשחק ילדים ליד המחלה השניה אור ואהבה כוחות ובריאות ומקווה לאחל לך פה בקרוב ברוך רופא חולים בהמון הערכה הוקרה ואהבה
יהודית

רינתוש,אמנם איננו מכירות

אך למדתי מכתיבתך מאבקך על האדם שאת..ולו במעט וזה הספיק לי להוריד את הכובע ולומר לך כמה שאת מהווה סמל לאחרים,בגבורה {וזו לא מליצה} שאת מפגינה. רק בריאות,ומחר אחפש את הספר.

רינת יקרה ואהובה ../images/Emo24.gifטוב לראות אותך פה.

רינתוש אהובה שלי ושל כולם.הפעולה שאת מתארת היא אכן פשוטה לא קשה.מכירה את זה מאימי ז"ל דומה לדיאליזה דהיום מוציאים דם הרבה ומסננים ומחזירים...כך גם תורמים מח עצם היום.רציתי לתרום אבל ביקשו ממני לא לעשות את זה כי אני סובלת מהטראומה כשהייתי 4 שנים איתה בבית חולים וראיתי את כל הארועים הקשים.אמירתי שאין יותר גדול מלהציל חיים לא עזר לי .המשיכו להתנגד. התחשבתי הבם ולא עשיתי את זה. רינת יקרה ואהובה-יש לי את ספרך נפש פדוייה-קיבלתי את הספר אתמול בדואר-האתר של סטימצקי להזמין-נפלא.אמינים ישרים הוגנים. קראתי אתמול בשטף עד עמוד 88-הפרק -כנגד כל הסיכויים. דעתי הכנה והאמיתית :הספר נפלא,ברור קריא ונהיר ועברית משובחת מאד בכל המובנים אני אוהבת את הספר מאד וגם אותך מאד. יש לי מה לאמר לך באופן פרטי אעשה את זה במסר. המון בריאות ואני בטוחה שתנצחי.את לוחמת לוחמת בגבורה עילאית ואת תנצחי ותחזרי אלינו כמו תמיד. לא עושה את המסר עכשיו כי: עבדתי כל החיים מגיל 9 מאד קשה 18 שעות ו ארבים שעות רצוף אם היה צריך...גיליתי שלהיות חולה ונכה זה...פול טיים ג'וב...גם אם לא מקבל משכורת על זה.זה החיים של כולנו וחוץ מזה אני רוצה לחזר לקריאה...

bali

New member
מנהל
ברוכה השבה רינתי ../images/Emo24.gif

מאחלת לך המון הצלחה בטיפולים הבאים והחלמה מהירה ומלאה מכל הסיוט הזה. הספר שלך נוגע ללב ומעניין מאד. קשה לי להאמין לפעמים שכל מה שכתבת באמת קרה לך, ורק לך, כלומר לאשה אחת כל כך הרבה דברים, ועוד דברים לא פשוטים! כל הכבוד על הכוחות להתמודד בצורה כל כך יפה וחזקה עם כל מה שהחיים האלה זימנו לך
. המלצתי על הספר שלך בכמה מקומות שחשבתי שבהם יהיו אנשים שיתעניינו בספר, ואני מקווה שזה באמת יוביל להפצה יותר גדולה שלו. המון בריאות

אתם מרגשים אותי עד דמעות

למרות שחלק מכם לא ראה אותי מעולם, למרות שלא הייתי כל-כך פעילה כאן גם לפני הסרטן, למרות שאני לא תמיד עונה, ואין לי סבלנות לשבת הרבה מול המחשב. קיבלתי מהפורום הזה תמיכה, פירגון, אהבה, ודאגה כנה המחממת את ליבי, ומחזקת אותי. ועל כך אני מודה. כן, הספר מרגש, והכל שם אמיתי, או לפחות הרוב, אלו החיים שעברו עליי, אבל כפי שאתםיכולים לקרוא בספר היו גם דברים טובים. וצריך להתרכז בהם, לשאוף לחזור אליהם..וכמה שיותר מהר. נשיקות לכולם רינת

אהובי1

New member
קודם שיהיה לך בהצלחה

עם הטיפול שאת אמורה לעבור, מהו שמו של הספר שאת מדברת עליו? אשמח לקרוא בו בתודה מראש

agibagi

New member
רינתוש יקרה../images/Emo24.gif

לך עם כל הטיפולים , העיקר שתעברי אותם בקלות ותרגישי טוב . הבת שלי הזמינה לי את הספר בקניון אבנת עוד לא צילצלו אלינו שהגיע, אבל בדרך... אהובה החדשה : הספר נקרא "נפש פדויה " רינת שדה המחברת רינתי תשמרי על רוח אופטימי , תהיה חזקה וב"ה תהיה בריאה ! לרינתוש שדה שולחת שדה של פרחים
אגי

נפש פדוייה שרינת כתבה

אהובי 1 תקראי בעמודים הקודמים תראי בעצמך על איזה ספר אנחנו מדברים

missou

New member
../images/Emo63.gif-אהבתי

היי רינתוש הספר שלך היה הספר הראשון שהצלחתי לקרוא מאז ההתקף (הראשון) שלי בפברואר, מאז ניסיתי עוד ספר ולא הצלחתי, אז.....אין ברירה את צריכה לכתוב עוד אחד
. הספר קריא וסוחף, אהבתי לקרוא על התעלולים המקוריים שלך בנעורייך. מה שנקרא בשפה לא מליצית-נישבתי בקסמייך
מאחלת לך שהתקופה הקשה תחלוף במהרה ובקלות, ותחזרי להיות בריאה (טרשת זה לא נחשב) !!!

המון המון בריאות ושלווה

אני לא מכירה אותך.. והאמת רק לאחרונה התחלתי לראות מה קורה פה, בפורום.. אבל כבר הספקתי לשמוע את שמך.. ואני בטוחה שגם את פוחדת ושגם לך קשה... אז אם זה נחמה במשהו- בתור אחת שרק גילת את הטרשת.. ורק לומדת להתמודד איתה.. את נותנת לי המון כוח והשראה... וברשותך, ישנו שיר, שקשה לי אני שמה בפול ווליום.. על repeat, עוצמת עיניים, ונותנת לו לעטוף אותי במילותיו.. אני צעירה, ולא עוברת את מה שאת עוברת, ו"ממרום" שנותיי ונסיוני :), רציתי להקדיש לך אותו... היי שקטה מילים: רחל שפירא לחן: יהודה פוליקר היי שקטה, עכשיו הכל בסדר אפילו המחנק עומד להשתחרר זה לא הגיהנום ובטח לא גן עדן זה העולם שיש ואין עולם אחר. היי שקטה כאילו אין בך דופי כאילו האוויר נותן לה הגנה כאילו הצרות כבר מתגבשות ליופי כאילו מעפר פורחת שושנה. היי שקטה כמו לא עברת אף פעם כמו לא היית צרימה בנוף המטופח כמו ראית כף יד בתוך אגרוף הזעם כמו אלומת האור הנה מצאה אותך. היי שקטה כאילו אין בך דופי... היי שקטה, כמה אפשר לשטוח את הפגיעות מבלי לחשוש מהשפלה כאילו הפגיעות עצמה היא סוג של כח כאילו השלווה היא חוף הבהלה.

וואו, חתיכת תהליך..

קודם כל אני שמחה לראות אותך איתנו.. אני יודעת שזה לא קל לך.. אני מאחלת לך המשך טיפולים "קלים" עד כמה שניתן.. כולנו איתך!! את בהחלט בלב שלי ובמחשבות שלי תמיד.. לגבי הספר שלך.. הוא ממש כאן על השולחן שלי.. מחר יש לי מבחן גדול, והגשת עבודה ומייד אחרי זה אני מתחילה לקרוא אותו.. אני מחכה לזה בקוצר רוח.. מבטיחה לתת לך את חוות דעתי ולהמליץ עליו לכל מי שאני מכירה.. שולחת לך
ענק תחזיקי מעמד ותרגישי טוב..

נבדה

New member
../images/Emo24.gif הרבה הרבה כוח!!

קצת עקבתי אחרי הדיווח של הבת שלך, אני לא ככ מכירה אותך אבל רציתי שתדעי שחושבים עליך ולשלוח לך המון המון כוח והרבה בריאות! ואני יקנה את הספר בקרוב, אודיע לך מה חשבתי...

אורית...2

New member
../images/Emo24.gifרינתוש !!!../images/Emo24.gif

כבר אמרתי לך מיליון פעם את "פנתרה" ואת תנצחי !!! דווקא מתאים לי לשבת עכשיו ב"חוף מציצים" ....כמו שעשינו (מתי זה היה לפני שנה או שנתיים ???) אי"ה ברגע שתוכלי, את מוזמנת לארגן לנו שוב ערב מקסים כמו שהיה..... רינתוש ,חיבוק ענק ענק ענק ענק !!! ואת יודעת איך למצוא אותי .....אם את צריכה משהוא אני פה !

../images/Emo24.gifבהצלחה רינתוש

מהממעט שאני קראתי בחודשיים האחרונים, למדתי שיש לך רצון עז וכוחות להתגבר על קשיים ולהצליח. הרשי לי לשלוח עוד קצת אנרגיות חיוביות

למעלה