עידכון ותודה

may4u

New member
עידכון ותודה

יום חמישי לקחנו את דלינדה לבחורה מקסימה ששטפה אותה, ניקתה אותה, יפייפה אותה.... בקיצור עשתה לה טיפול 10000....אז רעות - המון תודות... עכשיו דלינדה הרבה יותר נקייה ונעימה.... תודה ללכולם על העזרה והטיפים... סוף סוף הצלחנו לתפוס אור יום ולהצטלם.... קבלו את דלינדוש......

דונינה

New member
יו איזה גללחחח ....../images/Emo4.gif

לא יהיה לה קר בחורף הזה? במיוחד אם היא אוהבת להיות בחוץ?

may4u

New member
יהיה קר...

אבל יש לה שמיכות כל לילה אני מכסה את כולה וגם בבוקר מוקדם אני מכסה אותה ובעלי בנה לה מעיין מלונה מקורה...וגם יש לנו חדר בחצר וניסינו לגרום לה לישון שם אבל היא לא רוצה... בטח כשירד גשם היא כן תיכנס לשם.

רֵעוּת

New member
כן, זה נוראי גילחו אותה עד העור ../images/Emo10.gif

כנראה שלא היתה לוטרינרים ברירה כי כל הגוף שלה מלא נשיכות אבל זה היה מפחיד לראות את זה, היא ממש ורודה. לדעתי יש סיכוי שיקח לפרווה יחסית הרבה זמן להשתקם...אבל בסוף תהיה לה פרווה מפוארת. may4u ובעלה ממש גיבורים, כל העור שלה מלא גלדים והיא היתה באמת מצחינה ברמות על- גם ריח של דלקת וגם ריחות חריפים של כלבייה אני מעריצה אותם שהם לקחו אותה אליהם ועוד בתור קפיצה ראשונה למים בלי שום ניסיון קודם עם כלבים.

may4u

New member
תודה....על הכל

האמת....בתור קפיצה ראשונה למים - לא יכולתי לקבל כלבה יותר מתוקה מדלינדה.... כזאת שקטה וטובה....ממש להתאהב... עכשיו חזרתי מסיבוב איתה...סוף סוף דלינדוש עשתה צרכים בחוץ...

may4u

New member
כן...בעלי ואני היינו מפסוטים

מיד אחרי שהיא עשתה נתתי לה צופר ומלא חיבוקים - שיהיה לה חיזוקים חיוביים

דונינה

New member
נראה לי שאתם בדרך להיתאהבות.../images/Emo24.gif

העיקר איך הריח שלה עכשיו ? יותר נעים?

may4u

New member
הרבה הרבה יותר נעים...

עדיין יש ריח של הדלקות אבל זה כבר ריח שושנים לעומת הצחנה של מקודם

רֵעוּת

New member
מה שנכון נכון../images/Emo13.gif

היא באמת אוצר
ו...כל הכבוד לה על ההתקדמות

../images/Emo10.gifאיזה מסכנונת גילחו אותה לגמרי

לא נורא תגדל לה פרווה חדשה ומגניבה. כל הכבוד שלקחתם אותה

may4u

New member
../images/Emo4.gifכן היא מגולחת לגמרי

המסכנונת שלי...אבל לפחות טוב לה עכשיו... זה מצחיק....אבל אני כבר רוצה לחזור אליה..להוציא אותה לטיול... זה ממש כיף לטייל עם כלב....זה מעיין ניקוי ראש....

טון טון1

New member
איזה אושר לראות אותה שמחה

ומטופלת, עשיתם בשבילה כל כך הרבה שלא נתתם לה לחזור במצבה לכלבייה. כל הכבוד.
ושוב תמונה שלה עם פרווה מלכותית, שוודאי תצמח בקרוב.

רֵעוּת

New member
../images/Emo24.gif בבקשה

ותודה לכם. תענוג לראות כמה אתם אוהבים אותה, אתם גיבורים שלקחתם אותה לביתכם במצבה, אני יודעת שהיא מכירה לכם תודה. אני מקווה שעכשיו נעים לכם איתה
ומקווה שהפצעים יחילימו מהר. היא כלבה מדהימה, כזו טובה וסובלנית, כל פעם שאני חושבת על מה שעבר עלייה עולות בי דמעות, כל כך לא מגיע לה...

למעלה