עטר מציג: ה-ABBA של שחקני נתניה

מאמן נתניה הלהיב את שחקניו לפני מכבי ת"א כשערך קלטת מיוחדת עם פסקול של הלהקה השבדית. יוצאי מכבי ת"א יפתחו נגד קבוצתם הקודמת. סטרול לשחקנים: "בואו נזיין את מכבי". 19:20, תקציר בלעדי באתר

אלי כהן עדיין לא החליט מי יפתח אצלו בהרכב במשחק הבית מול מכבי נתניה בשבת (בלומפילד, 19:20, תקציר באתר), וביטא זאת באוזניי שחקניו כשאמר להם באסיפת הקבוצה: "יש לי כאב ראש לגבי ההרכב, אני לא יודע עדיין מה לעשות".
ההתלבטות של המאמן היא בעקבות חזרתו של מילאן מרטינוביץ` שישוב לעמדת הבלם אחרי שלא שיחק ב-2:2 מול הפועל פ"ת בגלל כרטיסים צהובים. משה מישאלוב ששיחק כבלם אמור לחזור לקישור, אך כהן לא רוצה לוותר על יוסי שבחון שנמצא בכושר טוב. יתכן שמישאלוב יאבד את חולצת ההרכב, אך יתכן ולבסוף יחליט המאמן לוותר דווקא על ג`ובאני רוסו. אפשרות נוספת שנשקלת היא לוותר על אחד החלוצים ולפתוח עם חלוץ בודד.
ארבעת הפצועים הצעירים חוזרים לסגל בשבת, אך רק יובל שפונגין יהיה בהרכב (במקום קובי מוסא), כאשר ליאור ז`אן, שירן ייני ועומר פרץ יישבו על הספסל. הקפטן אבי נמני כשיר וישחק.
"המשחקים שלנו מול נתניה תמיד קשים, מדובר בקבוצת צמרת", החמיא כהן ליריבה, "כל הקבוצות בליגה הן יריבות קשות, כל המשחקים צמודים וקשים ועד סוף הליגה לאף אחד לא יהיו חיים קלים. במשחק האחרון השתבש לנו כי יצאנו מתבנית המשחק שלנו. השינויים בעמדות פגעו במשחק הלחץ. לא כל משחק מתפתח לפי בקשתנו, נתניה קבוצה שבאה לשחק כדורגל טוב ואני מאמין שהמשחק יתפתח בצורה טובה לשני הצדדים ושמי שיהיה טוב יותר ינצח".
הקשר ארז מסיקה, שחזר לאחרונה מפציעה ובשבת היה זה שמנע הפסד כשהשווה ל-2:2 מול הפועל פ"ת, אמר: "רק במחזורים האחרונים אפשר יהיה לדעת מה קורה. אליפות היא לא מילה גסה וכמובן שזה עובר לי בראש, אבל אנחנו בסך הכל במקום השלישי. יש לנו משחק קשה בשבת ואנחנו רוצים להתקדם שלב שלב".
הרכב משוער: טברטקו קאלה, יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ`, אבי יחיאל, אורי שטרית, דיאן איליץ`, יוסי שבחון, ג`ובאני רוסו, אבי נמני, מילאן מרדקוביץ`, משה ביטון.
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/40558.jpg
מסודי עשוי לחזור, שכטר מבוקש באספניול

ראובן עטר מצא דרך מקורית לתת לשחקני נתניה מוטיבציה לקראת המשחק מול מכבי ת"א. המאמן ערך קלטת עם עשרת השערים שכבשה הקבוצה מאז הוא חזר למועדון. שיר הנושא של הקלטת היה "The winner takes it all" של להקת ABBA. הפיזמון אף הוקלט בווליום גבוה יותר. לא בטוח שזה יעזור מול הצהובים, שלא הפסידו כבר 18 משחקים.

הרבה פצועים ואימונים חסרים היו השבוע בנתניה, אבל הקבוצה תחסר בשבת רק את מוסא סאנוגו המורחק, שנסע לסידורים בבלגיה ויחזור ביום ראשון ואת אמיר טגה, שנפצע בראשו במשחק הנבחרת הצעירה בבולגריה ולא יהיה כשיר.
תמיר כהן ואופיר חיים יחליפו את השניים בהרכב, וכך למעשה יפתחו בהרכב כל השחקנים ששוחררו ממכבי תל אביב: לירן שטראובר, תמיר כהן, אופיר חיים ואבי סטרול, שבמהלך החימום באימון המסכם דרבן את חבריו כשצעק: "בואו נזיין אותם מחר". שחקן אחר בנתניה אמר: "נילחם בשבילם, אנחנו באים לנקום".
איתי שכטר קיבל זריקת הרדמה כיוון שהוא סובל מנקע בבוהן. נציגים של אספניול, שהגיעו לישראל למשחק של קבוצתם מול מכבי חיפה, יצפו בשבת במשחק של מכבי נתניה מול מכבי ת"א ויעקבו אחרי שכטר.

החלוץ הודה ששמע על העניין ואמר: "זה מחמיא לי, אבל כל כולי בהצלחה של מכבי נתניה ואני לא חושב בכלל על משהו אחר".

בעקבות ההתרחשויות האחרונות בנושא אלן מסודי, גדלים הסיכויים שהקשר יצטרף בעונה הבאה לנתניה. אחרי שהובהר למסודי שהוא לא יתלבש למשחק מול אספניול, שוחח הקשר עם סוכנו ואמר לו שהוא רוצה לחזור לשחק אצל ראובן עטר שמעוניין בו. בימים הקרובים יימשכו השיחות בין הצדדים, כך אישרו גורמים בנתניה.

הרכב משוער: לירן שטראובר, אורי אוזן, אבי סטרול, לואיס מארין, דדי בן דיין, מזואה אנסומנבו, תמיר כהן, זינו בונדגאה, אופיר חיים, איתי שכטר, אובודו אוקוצ`ה.

לכתבות נוספות >

למעלה