עטיפת ה-DVD החדש "THE ONE"

d r o r24

New member
עטיפת ה-DVD החדש "THE ONE"

כאמור,ה-DVD יצא רישמית למכירה ב-9 למרץ.... יהיו בו את ה-CBS ספיישל +מאחורי הקלעים של הוידיאו(שאף אחד מסתבר לא ידע שקיים) לשיר "WANNA BE STARTIN' SOMETHING"..+ראיונות עם מפורסמים שמדברים על מייקל ומאחורי הקלעים של HIStory TOUR!! נשמע מעניין...

unb®eakable

New member
../images/Emo41.gif גיברותיי ורבותי-the jacksons

אני נרגש להציג לפניכם את האלבום הבא של הג'קסונים. רשימת שירים: Enjoy Yourself Show You The Way To Go Goin' Places Find Me A Girl Blame It On The Boogie Shake Your Body (Down To The Ground) Lovely One Heartbreak Hotel Can You Feel It Walk Right Now State Of Shock 2300 Jackson Street Nothin' (That Compares 2 U) Don't Stop 'Til You Get Enough (Live)

The Experience

New member
האחרון הוא ממש לא קשור!איפה TORTURE

סתם אוסף כמו עשרות האוספים שיצאו בשנים האחרונות.

InvincibleMJ

New member
Wanna Be Startin' Somethin'???

מאיפה הקריצו עכשיו שיש לו קליפ?! 22 שנה מאז שיצא "מותחן" כבר עברו ועכשיו אומרים שיש לו קליפ לשיר הזה? לדעתי אלו לא חדשות אמינות בכלל !

d r o r24

New member
אם אתה חושב זה לא רישמי אז...

אתה מוזמן גם לקרוא את זה באתר הרישמי של..www.mjni.com וכן,כנראה שצולם קליפ לשיר בזמנו...

d r o r24

New member
ולגבי העטיפה....כנסו לפה...

העטיפה לא מזוייפת!! היא מופיעה באתר הרישמי של SONY http://www.sonymusicstore.com/store/catalog/MerchandiseDetails.jsp?merchId=62530&mname=CD אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם...

digitaleye

New member
ידעתיייייי ידעתייייייי שראיתי שהיתי

קטן את הקליפ של wanna be startin something אף אחד לא האמין לי שיש לשיר הזה קליפ...יווווווווווו איך אני מת לראות את זה שוב...זה כזה עתיקקקק...וגם חבר שלי ראה את הקליפ בזמנו..אם אני לא טועה זה לא היה קליפ מושקע משהו בסיגנון של בילי ג'ין... היי זה יניב(killer thriller)אני מתכתב מהשם של אחי :)) אני מקווה שה די וי די הזה יגיע לארץ

aMJel 4 ever

New member
אני לא יודע אם זה נכון...

אבל כמו שיש למייקל שירים גנוזים או איך שמכנים אותם "שירי מגירה" אז יש מצב שקיימים קליפים שלא יצאו לאוויר העולם עד היום.

digitaleye

New member
גם את טבע אנושי לא מראים למרות

שיש ממנו קטע קטן בסרט מונווקר...ואת האמת אין לי מושג למה לא מראים אותם?..

The MoonWalker

New member
אני קניתי די וי די של הופעה של ג'נט

ג'קסון ב"טאוור רקורדס" ב15 שקל... נחמד... ויש לה תנועות שמזכירות את של מייקל... ובכלל יש קטעים שהיא מזכירה אותו... טוב זהו, אני יודע שזה לא מעניין

The Experience

New member
אין מצב שיש קליפ לWBSS!! ../images/Emo26.gif

שימו לב לרשימה של הטראקים בדי וי די. WORKING DAY AND NIGHT? מה שרשום ש"MORE ON DVD" הרוב זה BACKGROUND AUDIO שזה? מוזיקת רקע!! חחחח אין מצב שאחרי 12 שנה מגלים דברים כאלו! חשבתי אני מתחרפן! אז הפעם זה לא אני! תרגעו! :) Part I (Video Version) Part II (Video Version) Part III (Video Version) Part IV (Video Version) Play Program (Video Version) Chapters (see tracklisting) (Video Version) Audio Select Also On DVD Smooth Criminal (Background Audio 1) The Way You Make Me Feel (Background Audio 1) Bad (Background Audio 1) Billie Jean (Background Audio 1) Black Or White (Background Audio 1) I Want You Back (Background Audio) Ben (Background Audio-American Bandstand) Ben (Background Audio-Jackson 5 Special) Ben (Background Audio) Workin' Day And Night (Background Audio) Rock With You (Background Audio) Rock With You (Background Audio-Japan "Bad" Tour) Don't Stop 'Til You Get Enough (Background Audio 1) Don't Stop 'Til You Get Enough (Background Audio 2) Thriller (Background Audio 1) Thriller (Background Audio 2) Billie Jean (Background Audio 2) Billie Jean (Background Audio - Motown 25) Bad (Background Audio 2) Wanna Be Startin' Somethin' (Background Audio) Beat It (Background Audio) Thriller (Background Audio 3) Another Part Of Me (Background Audio) Bad (Background Audio 3) Bad (Background Audio-Japan "Bad" Tour) Bad (Background Audio 4) Black Or White (Background Audio 2) The Way You Make Me Feel (Background Audio-30th Grammys 1) The Way You Make Me Feel (Background Audio 2) The Way You Make Me Feel (Background Audio-30th Grammys 2) Dirty Diana (Background Audio) BRACE YOURSELF - A KALEIDOSCOPE OF MICHAEL JACKSON HIStory (Carmina Burana) (Background Audio Smooth Criminal (Background Audio - Bucharest Live Concert 1) Smooth Criminal (Background Audio - 1995 VMA) Smooth Criminal (Background Audio 2) Smooth Criminal (Background Audio - Bucharest Live Concert 2) Billie Jean (Background Audio 3) Direct Response Music Bed (Background Audio) Black Or White (Background Audio 3) One More Chance (Background Audio) You Rock My World (Background Audio

dancing gabriel

New member
טוב...אנשים זה רישמי...

מסתבר שיש קליפ לשיר הזה ואכן העטיפה היא העטיפה המקורית.... זה באתר של סוני.... מה שאני לא מבין, זה מה הקטע של הבני זונות האלה...משחררים את מיקל מהחוזה איתם, ובכל זאת מוציאים דברים שלו. כאילו הם מודים בעובדה שמייקל מכניס כסף, אבל בכל זאת החליטו לסיים איתו את החוזה....עכשיו השאלה היא, האם מייקל עצמו עומד לראות משהו מהמכירות, ויהיו מכירות, של הdvd הזה, והאם מייקל ו4 האחים שלו יראו משהו מהאוסף של הגקסונס....

למעלה