עז הרים האם שווה?

elius211

New member
עז הרים האם שווה?

שמעתי ביקורות טובות על הקורס בעז הרים. עכשיו נשאלות השאלות כמה זה עולה? איזה תרגילים מלמדים שם בקורס הבסיסי? איפה מתאמנים, באיזה מקום בארץ? כמה מפגשים, כמה שעות הקורס? תודה לכל העונים

nirco68

New member
שווה ביותר../images/Emo24.gif

עשיתי את קורס המתחילים שלהם באפריל-מאי. הקורס בנוי משני מפגשים, המתקיימים בחניון השלוחה במיר"ב. כל מפגש הוא כ-3-4 ש'. פרטים לגבי עלויות ותוכנית קורס מפורטת ניתן לקבל אצל העיזים. [email protected] נ.ב. אני מתעתד לעשות גם את קורס השבילים שלהם בקרוב

BK67

New member
מצטרף להמלצה../images/Emo45.gif

עשיתי קורס שיבילים ושיפרתי משמעותית את סגנון הרכיבה שלי. לך על זה! שווה כל גרוש.

menzib

New member
שבילים מתקדם

לא מזמן סיימתי...משדרג את איכות חייך כרוכב, משפר את הבטיחות, בטחון, טכניקה וחווית הרכיבה. אם יהיה פעם צורך להנפיק "רשיון-רוכב-הרים" אז לדעתי עז-הרים יהיו משרד הרישוי
מומלץ ביותר לכל רוכב אופניים שמתייחס ברצינות לעיסוקו/תחביבו, ולמרות שכישראלים אנו יודעים הכל, יש המון מה ללמוד ומה לשפר במה שידוע כבר. בקורס שלי השתתפו גם מתחרים פעילים שבאו לשפר יכולות. יש הרבה חומר שנלמד בשטח מרוכבים מנוסים - תורת רחוב, אבל כשאתה מתרגל ולומד ב"מעבדה" זאת ההזדמנות האמיתית לשייף הרגלים טובים ולהקנות הרגלים חדשים ונכונים במשום הרישנים והגרועים. מדריכים בסט, וצחוקים. נהנתי מאוד.

aviramd

New member
במילה אחת - מקצוענים!

לך על זה. החברה האלו מקצוענים. החל במטודיקה נכונה ומתן דגשים ברורים וכלה ברוח טובה, הוגנות ורמה מקצועית. חשוב אולי יותר מכל לציין כי לאחר קורס אצלם, אתה מקבל פרספקטיבה שונה על הספורט הזה. אני למשל עשיתי את קורס הפרי-רייד ומעבר לשיפור משמעותי ברמת הבטיחות והבנה של היכולות שלי, קיבלתי גישה שונה, בריאה יותר לרכיבת פרי-רייד. מיותר לציין כי לאחר תרגול, אתה מבין כמה הרבה למדת אצלם.

למעלה