עזרו ל WWE לתפוס את הגנב!

pufpuf

New member
עזרו ל WWE לתפוס את הגנב!

על פי החדשה הזו, שוד גדול נערך מאחורי הקלעים ברסלמניה: http://www.sescoops.com/wwe/Major_Robbery_Takes_Place_Backstage_At_WrestleMania.shtml הפריט הכי יקר שנגנב הוא שעון הרולקס של בטיסטה ששווה מעל 60,000 דולר. כמו כן, נגנבו תיקים וארנקים. אז מי לדעתכם הגנב ואילו עוד דברים הוא גנב ממתאבקי ה WWE?

EdgeHead

New member
ברור ש..

קרים טיים

Sid

New member
אהה זה קל

דון ווסט והנהלת TNA מצאו רעיון גאוני- לערוך מכירה פומבית של כל הפריטים באמצע הזירה ובאותה נשימה גם לנסות לסחוט רייטינג ע"י הזכרת השמות של בעלי אותם פריטים. הרי לווסט כבר יש ניסיון עשיר בתחום- אין ספק שזה יהיה שילוב מנצח.

Sid

New member
עוד לא משוכנעים?

This is gonna be the most unbelievable show you'll ever seen, do not miss out!

C B 4 Real

New member
../images/Emo5.gif

גאד... הייתי מוכן לקבל אפילו את Rick Roll מאשר את זה...

C B 4 Real

New member
אבי ביטר!!

ושאני מסתכל על התמונה עכשיו של ריפו מן אני חייב להגיד שהוא ממש דומה לאדם פירס!

kendog keds

New member
זה תחילתו של סטוריליין חינוכי

שילמד אותנו לא להיות נהנתנים כל כך ולקנות שעון במחיר שיקנה רכב מאובזר היטב.

ANGELUSPIKE

New member
אחרי הפסקה ארוכה.....

רנדי אורטון חוזר לתעלולים הילדותיים שלו, התעלול הבא ווג'י לוינס מקמהון, שריפת הבית של מאט הארדי, השתלה של סטורואידים בבית של מתאבק (שיעולדייבבטיסטהשיעול), וגולת הכותרת זיוף האבהות של הורסווגל.

BeN ShaDe

New member
../images/Emo2.gif

אני בטוח שהייתה שם כמות מספיק גדולה של מצלמות כדי שיהיה אפשר לתפוס את הגנב מהר מאוד. ושעון של 60,000 דולר?...

והגנב הוא....

האופנובנק. אחר כך הוא מתחפש לאנדרטייקר בגירסה חדשה ומגיע עם אופנוע לזירה...

lionsheart

New member
צ`רלי הס

כי פשוט אין לו משהו טוב יותר לעשות לאחרונה וזו הדרך היחידה שלו להיכנס לפיוד עם בטיסטה

pufpuf

New member
החשוד העיקרי

MVP! כבר בשיר פתיחה שלו אפשר למצוא לגניבה הגדולה שהוא תכנן - "טיק טוק יו היר דה קלוק טיקינג..." וחוץ מזה, על ראש הגנב בוער הכובע

למעלה