עזרו לצלם במצוקה

global

New member
עזרו לצלם במצוקה

זקוק לעזרה דחופה. שלום חברים. אני צלם במהלך טיול בחול. הכנסתי את כרטיס הזכרון שלי של סאן דיסק. בעזרת קורא למחשב כאן וכנראה קיבלתי ממנו כולרה. הכרטיס היה כמעט מלא-כעת המצלמה לא מוכנה לקרוא אותו ומציינת הודעת אזהרה. כאשר מכניסים את הכרטיס למחשב לא רואים דבר מלבד קובץ אוטו ראן אחד. אך אם זאת שבודקים את ההגדרות של הכרטיס רואים שיש עליו 2 ג'יגה של חומר-זה התמונות. העניין שעל פניו איני רואה כלום. אנא עזרו לי אני ממש בבעיה. התמונות זו העבודה שלי ואני אשמח לכל פתרון יצירתי נ.ב אגב החנות שהדביקה אותי בוירוס גם צרבה לי דיסק עם התמונות האלה. בחנות הדיסק עבד. ראיתי את התמונות על המחשב. שלחתי את הדיסק ארצה אך התבשרתי שאין פה כלום. רק משקל של 2 ג'יגה עודד

Ninja

New member
נסה אולי להתייעץ בפורום מחשבים או פורום טכני

3DErAn

New member
תפתח את קובץ האוטוראן ותראה מה רשום בו

ואז תחפש את שם הקובץ שהוא מריץ בגוגל ובטח תמצא פיתרון שיהיה בהצלחה

Darkscape

New member
האם אתה עובד עם Windows?

כבר נתקלתי במצב שבו מערכת קבצים של כונן מזוהה ב-XP כ-Raw. עד כמה שאני יודע, כרטיסי פלאש מפורמטים כ-FAT12. פתח חלון של My Computer וחפש את הכונן המייצג את הכרטיס שלך. לחץ עליו לחיצה ימנית ו-properties ב-File system בדוק מהו הפורמט המוצג. פעם הצלחתי להתמודד עם Raw ע"י חיבור הכונן הבעייתי אל מחשב שעובד עם מערכת הפעלה XP הפועלת מעל מערכת קבצים FAT32, משום מה היא הצליחה לקרוא את הקבצים, משימה שמערכת הפעלה זהה הפועלת מעל NTFS כשלה בה. בכל מקרה, אחרי שתבדוק את ה-file system, תהיה חכם יותר. יתכן גם שבמעבדת תיקון מחשבים יצליחו לשחזר את תכולת הדיסק.

למעלה