עזרו לי-רעיונות

tali19830

New member
עזרו לי-רעיונות

אני נוסעת השבוע ל3 ימים לקריית אתא, להתארח אצל דודה. אני וחברי רוצים לטייל, תנו לנו בבקשה רעיונות למקומות יפים לטייל בהם.רכב צמוד ללא הגבלת דלק... האם יש כבר קטיף של פטל ושושת' או שזה מוקדם מדי? וגם מה אפשר לעשות בערבים שם, אולי לנסוע לחיפה...... רעיונות יתקבלו בברכה!

תותח9

New member
עוד אין פטל

אבל בקרבת מקום יש הרבה מה לעשות ציפורי איזור אלונים-טבעון וכל מסלולי הגליל המערבי וגוש שגב - הכל 20-40 דקות נסיעה מקרית אתא

tali19830

New member
אני אשמח ליותר פירוט

מה יש בציפורי? וגם היינו שם לפני חודשיים, סורי. אני אשמח לשמוע המלצות למסלולים...

תותח9

New member
יש ברבה במאמרי הפורום

אם היית בציפורי, בוודאי את יודעת מה יש שם בארכיון הפורום יש המלצות רבות לגליל המערבי אמנה כמה מהן: נכל כזיב ראש הנקרה מערת קשת פארק הסלעים עכו העתיקה

wintergreen2

New member
לעלות לכרמל ולרמות מנשה

בכרמל- נחל, גלים , נדר, שוויצריה הקטנה, נחל אלון ועין אלון. ברכב אפשר לעשות את דרך נוף כרמל. יש ליד אוניברסיטת חיפה תחתנת מידע - תוכלי לקבל שם מידע מפורט יותר. ברמות מנשה- עמק השלום, נחל שופט, נחל השניים, אתר "מי קדם" בעמיקם (פירים מתקופת הורדוס מלאים במים, האתר מסודר וניתן לללכת בפירים ולבתרשם מהפרויקט ההנדסי הקדום) בעמק- נחל ציפורי, ציפורי העיר, אזור אלונים. רמת ישי- יש קיר טיפוס מלאכותי חוויה ספורטיבית מומלצת גם למי שלא בעיניינין חיפה- ללכת לים שמורת אפק (באזור קרית מוצקין -שמורה שניתן להתרשם מבע"ח וצמחיית ביצות בקיצור אין גבול. אם תפרטי מה יותר מענין אותך אוכל למקד את ההמלצה

למעלה