עזרו לי להחליט איזו תמונה לגלוית תודה לאורחים

butwhy

New member
אוף, אבל הן כולן כל כך יפות!!!

חבל שאת לא יכולה לשים את כולן

הייתי הולכת על מס' 2 או מס' 3, שבשתיהן נתפס במצלמה רגע יפה ומרגש בין שניכם. נטיה קלה ל-2 כי אמרת שאתם שטותניקים, והתמונה ממש תופסת רגע שמשקף את זה, ובצורה מקסימה.

shirpan

New member
התמונה שנבחרה היא.....

דווקא תמונה מספר 1!

כן.. כן.. דווקא התמונה שאף אחת לא סימנה..
זה מה שגרם לי לרוב הבלבול. אתן מכירות את זה שכבר יש לכן בראש את הבחירה אבל רוצות חיזוק מהסביבה שזו הבחירה הנכונה? אז זה מה שניסיתי לעשות כאן ו... זה לא ממש קרה

כל ההמלצות שלכן היו מצויינות ואפילו שדי הייתי סגורה על התמונת חופה, אני התחלתי להתבכבש בטירוף! אלון כבר לא היה מוכן להשתתף בשיחה בכלל וברח מהחדר כל פעם שהתחלתי להעלות שוב את הנושא (מסכן, מה יקרה לו בשלב שנעשה את האלבום)
אז אחרי מליון התלבטויות, חזרנו לסיבות שחיזקו אותנו (טוב, על מי אני עובדת? אלון גם היה מוכן שנשים כל תמונה בשלב הזה. כולל כזו שאנחנו לא נמצאים בה) דווקא החלטנו\תי שמה שהכי מסמן עבורנו את החתונה, זה הרגע מתחת לחופה. זה היה הרגע הכי מרגש והכי יפה שהיה לי בכל האירוע. ובסופו של דבר, זו היתה הסיבה שבגללה אנשים הגיעו בגלל לחגוג איתנו. הטקס הקצר אבל המשמעותי הזה. המבט הזה של שנינו שאנחנו מבינים שעוד שניה אנחנו זוג נשוי על אמת.

ronitvas

New member
הבעיה שלי עם התמונה

הראשונה הייתה שלא רואים את הפנים היפות עד מאוד שלך, למרות שרואים את החיוך ויש בה מן היופי....
אולי שווה לחפש תמונה שמשדרת את ההרגשה, כפי שאת מתארת, בלי ההינומה.

למעלה