עזרו ליי

חח איך בדיוק

איפה אפשר לקחת שיעורים????ממי אפשר ללמוד תעזרו בבקשה הסברים מאמרים משהו??

GAL0LIP0P

New member
כל כך נכון..

ואיכשהו, יש לי הרגשה שזה הבנים שמקבלים כל תזוזה שלנו, כל הבעה שלנו כרמז שאנחנו רוצות אותם.. תנו לנו לנשום!! אנחנו לא מפלרטטות!! אם יש יובש בשפתיים ומעבירים ת,לשון עליהם, אם מעדתי ונפלתי על ילד, אם דיברתי עם מישהו בבישנות-זה לא אומר שאנחנו מאוהבות בכם או רוצות אכתם!!

GAL0LIP0P

New member
לא... זתאומרת,

לא שאני יודעת על זה.... יכול להיות שהוא קיבל עלי רושם מוטעה... יש לי בעיה כזאת.... אני מעבירה על עצמי רושם מוטעה... אבל לא ממש הבנתי מה הכוונה?!? מה שאני כאילו רמזתי לו?!?

תראי למשל קרה לי מקרה מוזר

ילדה במשך שנה וחצי מדבר איתי פונה אלי מסתכלת עלי בלי סוף בשיעורים ואני תופס אותה כמה פעמים במצבים כאלו אני שומע אותה אומרת לחברה שלה שהיא שאני חמוד וכל השטויות האלו ,היא ילדה ביישנית ולכן איתי היא תמיד היא דיברה באדישות ובפחד כזה,ועם אחרים בלי בעיה ,עכשיו אני חשבתי שיש משהו אז אמרתי לה שאני אוהב אותה ושאני רוצה אותה והיא דחתה אותי,עכשיו תסבירו הנשים פה מה הולך פה תגידו לי??? למה הבנות כל כך דפוקות עכשיו יכול להיות שאת גרמת לו לחשוב ככה שאת בעניין שלו ולכן הוא מטריד אותך כמו שאני "מטריד" את ילדה מהכיתה שלי בקיצור תבינו בנות בלי משחקים אנחנו הבנים לא יכולים עם זה מבינה,תהיו רצניות למה לשבור את הלב ולהגרום לבנאדם סתם להתאהב הרי אני למשל לא הכרתי את הבחורה ההיא היא התחילה איתי היא גרמה לי לי להתאהב בא אז למה לשחק משחקים ולמה היא לא רוצה עכשיו למה הכל חרא תביני יכול שבלי ששמת לב גרמת לו להתאהב בך או נתת לו רמזים שיש משהו,אני למשל אם ילדה מהכיתה שלי לא הייתה מראה לי שהיא בעניין שלי מזמן הייתי עובר הלאה ושוכח ממנה אבל כל הזמן זה התחזק והתחזק וזה המשיך ואל תגידו לי שזה לא דפוק,אפילו יום לפני שאמרתי מה אני חושב היא התנהגה ככה אז פתאום היא לא מכירה אותי מה הולך פה האם הילדה הזאת מוזרה??? האם יש הסבר לזה???,אני לא ישן בלילה בגלל זה ואני מוצא את עצמי כועס על כל העולם (חברים ,הורים) והכל בגלל ילדה אחת מעפנה ,מלא אם הכל היה קורה חודשיים ככה בסדר הייתי מקבל אבל שנה וחצי זה לא מוזר אני תמיד חיבבתי אותה אבל התביישתי אבל דווקה שלא התביישתי הכל נדפק ,בלימודים אני לא מרוכז בכלל כל הזמן חושב עליה מנסה לשכוח אותה אני מחפש מישהי לשכוח אותה וכרגע אין ממש מישהי על הכוונת אבל גם שאני ממנסה להמשיך הלאה היא שוב מתחילה עם אותה התנהגות לא כמו מקודם אבל עדיין מבטים לא מעט וזה מוזר!!!!!!!!!!!!! [

GAL0LIP0P

New member
אוקיי, הבנתי אותך..

במקרה שלך אתה קיבלת רושם מוטעה.... לגבי ילדה אחת... אבל בין זה לבין להגיד "בנות זה עם זבל" יש מזה פער!!!! גם אני הייתי אומרת פעם "בנים זה עם זבללללל" וממש אבל ממש האמנתי בזה!!!! כשהתאהבת בה לא חשבת שזה עם זבל נכון?!? אני מבינה שנפגעת.. אבל זה לא אומר שהבנות אשמות בזה שבן מתאהב בהם ומתייסר בגללן!! אין לך מושג כמה אני לא רוצה את ה-קייס הזה על הגב שלי, כמה הייתי רוצה לאהוב אותו או משו כדי שכל זה יגמר ולא תהייה שום בעיה!! אתה לא יכול להאשים אותי בזה!! גם לי קשה ככה לראות אותו סובל בגלל שזה חד צדדי בינינו!! אבל אני כל כך לא שולטת בזה!! יכול להיות שאותה ילדה התכוונה להעביר לך מסר אחד ואתה קיבלת מסר אחר... או שהגלגל פשוט הסתובב כמו שאומרים.... שהיא אהבה אותך ואתה לא.. ועכשיו אתה אוהב אותה והיא לא... מבין?!.. אבל זה ממש לא מדובר על זה שאני פלירטטתי איתו והוא התאהב בי בגלל זה.. הוא התאהב בי בתור בנאדם!! במי שאני!! ואני לא יכולה לעצור דבר כל כך חזק!! זה יותר חזק מימני!!!! אני האחרונה שאשמה בדבר הזה!! (חוץ מימנו..) יכול להיות (אולי גם לא..) שבמקרה שלך זה שונה מאצלי... מקווה שהכל אצלך יסתדר.. ותודה על התגובות.. =]

למעלה