עזרה :)

עזרה :)

אני צריכה רעיונות.. מתנת חמשת החושים בקטן כזה חחח טעם: שוקולדים בצורת לב / נשיקות גומי ריח: אין לי שמיעה: (אם אני ישנה את המישוש אז בובה קטנה האלה שאומרות " מווואה אי לאב יו") מישוש: משהו נעים בובה נעימה אנערף.. ^^ ראיה: תמונה קטנה לארנק לשים הכול בקופסה ולירשום "אתה מטריף לי את כול החושים."

קצת רעיונות

ריח: נר ריחני קטני, או סבון ריחני, או הדבר הזה שעושה ריח בארון או בחדר שמיעה: דיסק עם מוזיקה- אפשר גם לצרוב ולעטוף אוטו מגניב לא חייבים לקנות.. תצרבי רק את השירים שהיא אוהבת... אם את צריכה עוד אולי יהיו לי עוד רעיונות...

יש לך אולי עוד רעיונות?

כי דיסק זה משהו שהכי לא רציתי להביא לו בהתחלה חשבתי על זה באמת ונרות וכאלה זה לא הוא..

לשמיעה

את יכולה להקליט לה ברכה מזמרת לצלם עם וידאו ולעשות לה כמו קליפ יומולדת אממ.... את יכולה לקנות לה רשמקול או איך שלא קוראים לזה ולהקליט שם ברכה או שיר שתשירי לה ובובה מדברת רעיון טוב גם :]

מיכי7

New member
אני אנסה../images/Emo13.gif

לחוש הריח: סבון, שמן למסאז',קרם גוף, פרחים, פרחים מיובשים שעושים ריח טוב. לשמיעה נראה לי שתעשי עם הבובה שמדברת, ולמישוש את יכולה לקנות בגד,כרית,פוף וכו'..
ולכל השאר יש לך אז... בהצלחה

ficfic

New member
מה עם החוש השישי :)

אני יכולה להציע טעם - אכן שוקולד - יש מקומות שעושים עבודת יד ריח - את יכולה ללכת לסופר פארם/רשת אפריל אולי יש להם דוגמיות קטנות של בשמים שמיעה - את יכולה להקליט את עצמך (אפילו לתוך המכשיר הסלולרי) ולשיר לו יום הולדת שמח או להגיד משהו רומנטי מישוש - את יכולה לקנות גרביונים קצת עבים לשים בהם סוג של דגן כמו עדשים או משהו עגול וקטן לקשור למטה ולצייר פרצוף (כמובן שיש כאלה מוכנים) ראיה - הייתי ממליצה לך על ספר שירים ותמונות שעוסק באהבה, זוגיות ואמון הדדי http://www.tevatouch.com/book.htm כך את גם פונה לראיה וויזואלית וגם קריאה מילולית שזה מוסיף נופח למתנה וגם פונה לחוש השישי שזה המחשבה (הרי את בטח חושבת עליו ועל מערכת היחסים שלכם) כמו ששמת לב שבכל חוש יש השקעה מצידך, והוא יראה שאת לא חיפפת, אלא טרחת והתרוצצת קדימה, לעבודה

rasmus girl1

New member
:)

ריח?:בושם/קטורת/נר ריחני שמיעה:סרט דיוידי/דיסק שירים מישוש:מסאג' מעשה ידך :)

כנסו שניה

לבנות שלא הבינו זה חבר שלי ויש לנו חצי שנה חח זה כול העניין :) תודה רבה למי שעזר אני יחשוב על זה תודה רבה לכם

למעלה